TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
13.01.2002 - Bischofshofen (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Pekka Salminen Finlandia 128.5 124.0 255.0
2 Michael Neumayer Niemcy 135.0 115.5 243.9
3 Wolfgang Loitzl Austria 122.0 122.5 240.8
4 Ole Christen Enger Norwegia 124.5 119.5 237.7
5 Kimmo Yliriesto Finlandia 129.5 111.5 234.3
6 Stefan Thurnbichler Austria 124.5 117.5 234.1
7 Stefan Kaiser Austria 125.5 116.0 233.7
8 Kai Bracht Niemcy 128.5 114.0 233.5
9 Daniel Forfang Norwegia 127.0 113.0 231.0
10 Kalle Keituri Finlandia 121.5 115.5 223.6
11 Jakub Jiroutek Czechy 120.0 115.5 221.9
12 Lassi Huuskonen Finlandia 118.5 111.0 209.1
13 Manuel Fettner Austria 116.0 112.5 207.8
14 Frank Löffler Niemcy 120.5 107.0 202.0
15 Primoz Zupan Słowenia 116.0 110.0 201.8
16 Jan Mazoch Czechy 113.0 113.5 200.7
17 Gorazd Robnik Słowenia 113.5 111.0 199.1
18 David Andersen Norwegia 111.0 111.0 194.1
19 Christian Nagiller Austria 114.0 105.5 190.1
20 Morten Solem Norwegia 114.0 106.0 189.0
21 Jörg Ritzerfeld Niemcy 120.5 97.5 185.4
22 Balthasar Schneider Austria 108.0 109.0 183.1
23 Reinhard Schwarzenberger Austria 112.0 105.5 183.0
24 Lauri Hakola Finlandia 106.5 111.5 182.9
25 Gerhard Hofer Austria 112.0 104.0 181.8
26 Jaroslav Sakala Czechy 107.5 106.5 177.7
27 Roland Audenrieth Niemcy 113.0 102.0 175.0
28 Jiri Parma jr. Czechy 111.0 100.5 173.2
29 Jernej Damjan Słowenia 106.0 107.0 171.9
30 Pavel Fizek Czechy 109.5 102.5 168.1
31 Mathias Hafele Austria 105.0 106.0 167.8
32 Marcin Bachleda Polska 103.5 106.5 165.0
33 Rok Benkovic Słowenia 121.0 89.5 164.4
34 Florian Liegl Austria 106.0 101.0 162.1
35 Grzegorz ¦liwka Polska 102.0 104.5 161.7
36 Bastian Kaltenböck Austria 108.0 99.0 161.6
37 Grega Lang Słowenia 103.0 101.0 156.2
38 Stefan Pieper Niemcy 113.0 93.0 153.8
39 Jan Ottar Andersen Norwegia 112.0 101.0 150.9
40 Jakub Hlava Czechy 102.0 100.0 149.1
41 Christoph Kreuzer Holandia 111.0 90.5 146.7
42 Leif Frey Niemcy 94.0 104.5 144.8
43 Michael Möllinger Niemcy 107.0 91.0 142.9
44 Bine Norcic Słowenia 95.5 103.5 142.7
45 Alessio Bolognani Włochy 103.0 90.5 132.8
46 Krystian Długopolski Polska 95.0 87.5 112.0
47 Gerald Percht Austria 91.0 84.0 91.5
48 Bruno Hauswirth Szwajcaria 92.0 78.0 85.0
49 Gasper Cavlovic Słowenia 93.5 76.0 84.1
50 Primoz Pikl Słowenia 100.0   53.0
51 Paul Lebel Kanada 89.0   50.7
52 Alexey Silaev Rosja 89.5   50.1
53 Johannes Wenninger Austria 86.0   47.3
54 Daniela Iraschko-Stolz Austria 80.0   36.0
55 Kakhaber Tsakadze Gruzja 81.0   35.8
56 Marc Vogel Szwajcaria 77.0   26.1
  Niels de Groot Holandia 77.0   26.1
58 Andrew Osadetz Kanada 75.0   25.5
59 Wolfgang Erlacher Austria 74.0   23.7
60 Ciprian Ionita Rumunia 75.5   22.9
61 Gennadi Chihov Rosja 71.0   12.8
62 Frantisek Vaculik Czechy 69.0   10.2
63 Giancarlo Adami Włochy 67.5   7.5
  Csaba Magdo Rumunia 65.0   7.5
65 Andreas Baumgartner Austria 67.0   7.1
66 Jeroen Nikkel Holandia 67.0   6.6
67 Evgeni Plekhov Rosja 67.0   6.1
68 Ralf Watzinger Austria 64.0   0.7
69 Radu Otelea Rumunia 50.0   0.0
  Stefan Read Kanada 63.0   0.0

« Puchar Kontynentalny 2001/2002 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2001/2002

Puchar Kontynentalny 2001/2002

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »