Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
12.03.2004 - Lillehammer (Norwegia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Roar Ljoekelsoey Norwegia 136.5 134.5 291.8
2 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 135.0 133.0 283.4
  Simon Ammann Szwajcaria 135.0 133.0 283.4
4 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 135.5 126.5 272.1
5 Akira Higashi Japonia 132.0 128.5 269.4
6 Matti Hautamäki Finlandia 130.0 129.5 266.1
7 Janne Ahonen Finlandia 132.5 125.5 263.9
8 Rok Benkovic Słowenia 131.0 126.5 262.0
9 Martin Schmitt Niemcy 127.0 130.5 261.0
10 Akseli Kokkonen Finlandia 128.5 128.0 260.7
11 Georg Späth Niemcy 133.0 124.0 260.6
12 Thomas Morgenstern Austria 130.5 125.5 258.3
13 Tami Kiuru Finlandia 132.0 122.0 254.7
14 Wolfgang Loitzl Austria 126.0 128.5 254.1
15 Michael Uhrmann Niemcy 126.5 127.0 251.8
16 Noriaki Kasai Japonia 133.0 117.5 251.4
17 Robert Kranjec Słowenia 124.5 127.0 250.7
18 Veli-Matti Lindström Finlandia 126.0 125.0 247.8
19 Maximilian Mechler Niemcy 123.5 126.5 245.0
20 Hideharu Miyahira Japonia 120.5 127.0 244.0
  Jakub Janda Czechy 123.5 124.0 244.0
22 Peter Zonta Słowenia 125.0 122.0 242.1
23 Anders Bardal Norwegia 124.5 121.0 238.9
24 Andreas Küttel Szwajcaria 123.0 119.5 234.0
25 Lars Bystoel Norwegia 124.5 118.0 233.5
26 Andreas Goldberger Austria 124.0 117.0 231.3
27 Johan Erikson Szwecja 122.5 119.5 230.1
28 Alexander Herr Niemcy 121.5 118.0 225.6
29 Andreas Kofler Austria 124.5 108.0 208.5
30 Sigurd Pettersen Norwegia 126.0 74.0 142.0
31 Henning Stensrud Norwegia 121.0   115.8
32 Stephan Hocke Niemcy 120.5   113.9
33 Morten Solem Norwegia 118.5   112.8
34 Janne Happonen Finlandia 119.0   112.7
35 Jussi Hautamäki Finlandia 119.0   112.2
36 Daiki Ito Japonia 118.5   109.3
37 Kazuyoshi Funaki Japonia 116.5   109.2
38 Primoz Peterka Słowenia 118.5   108.3
39 Emmanuel Chedal Francja 117.0   107.1
40 Roland Mueller Austria 116.0   105.3
41 Jörg Ritzerfeld Niemcy 115.0   102.5
42 Daniel Forfang Norwegia 113.5   99.3
43 Clint Jones USA 111.5   97.2
44 Olav Magne Dönnem Norwegia 111.0   94.8
45 Wojciech Skupień Polska 109.5   91.1
46 Martin Koch Austria 109.0   89.7
47 Ole Christen Enger Norwegia 107.5   88.0
48 Jens Salumäe Estonia 106.5   85.2
49 Stefan Kaiser Austria 103.5   79.8
50 Assan Takhtakhunov Kazachstan DSQ   DSQ

« Turniej Skandynawski 2004 - wszystkie konkursy »
Turniej Skandynawski 2004

Turniej Skandynawski 2004

Kalendarium
Andreas Kuettel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Miran Tepes (1961)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich