TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
29.02.2008 - Zakopane (Polska) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
kraj punkty
1 Niemcy Niemcy 486.5
2 Austria Austria 479.0
3 Norwegia Norwegia 468.0
4 Polska Polska 466.0
5 Japonia Japonia 462.5
6 Finlandia Finlandia 444.0
7 Słowenia Słowenia 438.0
8 USA USA 436.0
9 Włochy Włochy 424.0
10 Szwajcaria Szwajcaria 423.5
11 Rosja Rosja 417.0
12 Francja Francja 380.5
13 Bułgaria Bułgaria 350.5
14 Kazachstan Kazachstan 343.0
15 Słowacja Słowacja 332.0
16 Czechy Czechy 220.5
17 Estonia Estonia 183.5
18 Białoru¶ Białoru¶ 133.5
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Pascal Bodmer Niemcy 90.5 126.5
2 David Unterberger Austria 89.5 124.5
  Andreas Wank Niemcy 89.5 124.5
4 Eirik Kjelstrup Norwegia 89.5 124.0
5 Shohei Tochimoto Japonia 89.0 123.5
6 Łukasz Rutkowski Polska 90.0 122.0
7 Manuel Poppinger Austria 88.0 121.0
8 Kenneth Gangnes Norwegia 88.0 120.0
  Dawid Kowal Polska 87.0 120.0
10 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 88.0 119.0
  Severin Freund Niemcy 87.5 119.0
12 Mika Kauhanen Finlandia 87.0 118.5
  Andreas Strolz Austria 87.0 118.5
14 Anders Johnson USA 87.0 118.0
15 Maciej Kot Polska 86.5 117.5
16 Felix Schoft Niemcy 86.5 116.5
17 Mitja Meznar Słowenia 86.0 116.0
18 Lukas Kuban Czechy 85.5 115.0
  Pavel Karelin Rosja 86.0 115.0
  Ville Larinto Finlandia 85.5 115.0
  Kento Sakuyama Japonia 86.0 115.0
  Thomas Thurnbichler Austria 85.0 115.0
23 Kenshiro Ito Japonia 85.5 114.0
24 Andrea Morassi Włochy 84.5 112.5
25 Nicholas Alexander USA 85.0 112.0
  Anssi Ylipulli Finlandia 84.5 112.0
27 Cestmir Kozisek Czechy 85.0 111.5
28 Matic Kramarsic Słowenia 83.5 110.5
29 Pascal Egloff Szwajcaria 83.0 110.0
  Shohtaroh Hosoda Japonia 83.5 110.0
31 Vladimir Zografski Bułgaria 83.0 108.5
32 Simone Morassi Włochy 82.5 107.5
  Primoz Roglic Słowenia 82.5 107.5
34 Adrian Schuler Szwajcaria 82.5 107.0
35 Krzysztof Miętus Polska 82.5 106.5
36 Roberto Dellasega Włochy 82.0 106.0
37 Atle Pedersen Roensen Norwegia 82.0 105.0
38 Alexander Sardyko Rosja 81.0 104.0
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 81.5 104.0
  Chris Lamb USA 81.5 104.0
  Rok Mandl Słowenia 81.0 104.0
42 Ilmir Hazetdinov Rosja 80.5 103.5
43 Illimar Paern Estonia 81.0 103.0
  Petar Fartunov Bułgaria 80.5 103.0
45 Remi Francais Szwajcaria 80.5 102.5
46 Nicholas Fairall USA 80.5 102.0
47 Nicolas Mayer Francja 79.0 99.0
48 Sami Niemi Finlandia 79.0 98.5
49 Mats Piho Estonia 78.5 98.0
  Alessio de Crignis Włochy 79.5 98.0
51 Jiri Mazoch Czechy 78.0 96.0
  Tomas Zmoray Słowacja 77.5 96.0
53 Benjamin Bourqui Francja 77.5 95.0
54 Ivan Savvateev Rosja 77.0 94.5
55 Julien Dorme Francja 76.5 94.0
56 Alexey Pchelintsev Kazachstan 77.0 93.5
57 Yevgeniy Levkin Kazachstan 76.5 92.5
  Alexandre Mabboux Francja 76.0 92.5
59 Vasiliy Tomilov Białoru¶ 76.0 89.0
  Mojmir Nosal Słowacja 75.0 89.0
61 Roman Kuryavskiv Kazachstan 75.0 88.5
62 Toenis Kartau Estonia 72.5 84.5
63 Aleksandr Hancharou Białoru¶ 73.0 79.5
64 Robert Kartik Słowacja 69.5 77.5
65 Bogomil Pavlov Bułgaria 69.5 76.0
66 Denis Sindler Słowacja 66.5 69.5
67 Yevgeniy Kharlov Kazachstan 66.0 68.5
68 Serhei Hancharou Białoru¶ 67.5 67.0
69 Vasil Ivanov Bułgaria 65.5 63.0
70 Aliaksei Muravitski Białoru¶ DSQ DSQ
71 Kristjan Ehman Estonia DSQ DSQ
72 Robert Kuban Czechy DSQ DSQ

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2008 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2008

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2008

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
17 lutego 2019 (niedziela)
11:45
P¦ kobiet Oberstdorf
13:00
P¦ kobiet Oberstdorf
14:15
P¦ Willingen
15:15
P¦ Willingen
19 lutego 2019 (wtorek)
20:00
M¦ Seefeld
odprawa techniczna M
20 lutego 2019 (¶roda)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
18:00
M¦ Seefeld
ceremonia otwarcia
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »