Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
22.02.2004 - Planica (Słowenia) K-185
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
kraj punkty
1 Norwegia Norwegia 852.9
2 Finlandia Finlandia 841.6
3 Niemcy Niemcy 812.3
4 Austria Austria 811.3
5 Japonia Japonia 798.1
6 Słowenia Słowenia 754.2
7 Rosja Rosja 712.7
8 Polska Polska 689.7
9 Czechy Czechy 674.9
10 Białoru¶ Białoru¶ 372.4
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Roar Ljoekelsoey Norwegia 223.5 222.7
2 Georg Späth Niemcy 222.5 221.0
3 Tami Kiuru Finlandia 215.5 216.6
4 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 216.5 215.3
5 Matti Hautamäki Finlandia 217.0 212.4
6 Thomas Morgenstern Austria 214.0 211.8
7 Michael Uhrmann Niemcy 214.0 210.3
8 Janne Ahonen Finlandia 211.5 207.8
9 Wolfgang Loitzl Austria 210.5 207.6
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 210.5 207.6
11 Sigurd Pettersen Norwegia 211.5 207.3
12 Akira Higashi Japonia 212.5 205.0
13 Veli-Matti Lindström Finlandia 209.0 204.8
14 Adam Małysz Polska 207.5 202.5
15 Andreas Widhölzl Austria 205.0 201.0
16 Rok Benkovic Słowenia 206.0 200.2
17 Noriaki Kasai Japonia 203.0 198.6
18 Denis Kornilov Rosja 207.5 198.5
19 Daiki Ito Japonia 203.0 198.1
20 Sven Hannawald Niemcy 204.5 197.4
21 Hideharu Miyahira Japonia 202.5 196.4
22 Mateusz Rutkowski Polska 201.5 195.3
23 Robert Kranjec Słowenia 200.0 194.5
24 Andreas Goldberger Austria 197.0 190.9
25 Jan Matura Czechy 193.5 184.7
26 Martin Schmitt Niemcy 193.0 183.6
27 Jakub Janda Czechy 193.5 183.2
28 Dimitry Vassiliev Rosja 195.0 181.5
29 Bine Zupan Słowenia 191.5 179.8
30 Primoz Peterka Słowenia 191.0 179.7
31 Alexey Silaev Rosja 183.0 168.6
32 Jan Mazoch Czechy 181.5 168.3
33 Dimitry Ipatov Rosja 178.0 164.1
34 Wojciech Skupień Polska 176.0 161.2
35 Petr Chaadaev Białoru¶ 172.0 152.9
36 Lukas Hlava Czechy 158.5 138.7
37 Robert Mateja Polska 153.5 130.7
38 Maksim Anisimov Białoru¶ 141.5 115.8
39 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 102.0 59.9
40 Alexandr Svetlov Białoru¶ 89.0 43.8

« Mistrzostwa ¦wiata w lotach 2004 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata w lotach 2004

Mistrzostwa ¦wiata w lotach 2004

Kalendarium
Andreas Kuettel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Miran Tepes (1961)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich