Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
09.02.2007 - Zakopane (Polska) K-35
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stanisław Biela Polska 29.5 30.0 180.2
2 Aleksander Zniszczoł Polska 29.0 29.5 178.6
3 Damian Żyła Polska 28.0 29.5 173.0
4 Krzysztof Leja Polska 28.0 29.0 172.2
5 Piotr Mojżesz Polska 27.5 28.0 163.3
6 Krzysztof Biegun Polska 27.5 28.0 156.3
7 Szymon Szostok Polska 25.0 26.5 149.4
8 Konrad Janota Polska 26.0 26.0 145.2
9 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 24.5 26.0 138.3
10 Jakub Wolny Polska 25.5 25.0 137.8
11 Marcin Miętus Polska 24.0 25.0 136.4
12 Łukasz Podżorski Polska 25.0 25.5 134.8
13 Artur Łokaj Polska 24.5 26.0 133.8
  Krzysztof Murańka Polska 25.5 25.0 133.8
15 Paweł Murzyn Polska 24.0 24.0 130.8
16 Kamil Gałysa Polska 24.0 24.5 128.6
17 Kornel Dobija Polska 24.5 24.5 128.4
18 Szymon Mniszak Polska 24.5 24.5 127.4
19 Łukasz Walkosz Polska 24.5 24.5 126.9
20 Mateusz Hulbój Polska 23.5 25.0 126.6
  Jakub Bachleda-Szeliga Polska 23.5 25.0 126.6
22 Damian Urba¶ Polska 24.5 23.5 125.8
23 Łukasz Socała Polska 24.5 24.0 125.6
24 Piotr ¦wierczek Polska 23.5 24.5 124.8
  Michał Gut-Chowaniec Polska 24.0 24.0 124.8
26 Janusz Szeliga Polska 24.5 23.5 123.8
27 Łukasz Gil Polska 24.0 23.5 122.5
28 Paweł Szafran Polska 23.5 23.5 121.2
29 Jakub Jasiński Polska 23.5 24.0 121.0
30 Bogdan Zych Polska 23.5 24.0 120.5
31 Krzysztof Kabot Polska 24.0 22.5 118.4
32 Michał Pytel Polska 23.0 23.0 117.6
33 Andrzej Stękała Polska 22.5 22.5 116.0
34 Dawid Osiński Polska 22.0 23.5 115.3
35 Marcin Budz Polska 22.5 23.5 114.6
36 Wojciech F±ferko Polska 25.0 25.0 114.5
37 Łukasz Wróbel Polska 23.0 22.5 114.3
38 Konrad Caputa Polska 23.5 22.5 114.1
39 Kacper Kupczak Polska 22.0 23.0 112.5
40 Mirosław Wnuk Polska 22.0 23.5 111.8
41 Mateusz Kojzar Polska 22.5 22.0 110.2
42 Krystian Karpiel Polska 24.5 21.0 109.8
43 Bartosz Daszyk Polska 21.0 22.0 106.8
44 Kamil Bańczak Polska 22.5 21.5 106.4
  Jan Łowisz Polska 22.5 21.5 106.4
46 Michał Milczanowski Polska 21.0 22.5 105.1
47 Gabriel Majcher Polska 24.5 24.5 104.4
48 Sebastian Hebel Polska 21.5 21.5 102.3
49 Paweł Burian Polska 22.0 20.5 102.0
50 Paweł Słodyczka Polska 20.0 21.5 100.4
51 Filip Pałaszyński Polska 20.5 21.0 96.4
52 Łukasz Dziadkowiec Polska 20.5 20.0 91.8
53 Kamil Kurek Polska 20.5 19.5 91.0
54 Dominik Ma¶lak Polska 20.5 18.5 87.4
55 Bartłomiej Jarz±bek Polska 19.5 19.5 86.9
56 Tymoteusz Urba¶ Polska 19.5 20.0 85.7
57 Jakub Jurosz Polska 19.5 19.5 84.9
58 Piotr Jarz±bek Polska 20.0 18.5 84.1
59 Krystian Kołodziej Polska 19.5 18.5 80.8
60 Dominik Jurosz Polska 18.5 19.0 79.5
61 Adam Proć Polska 19.5 18.5 78.3
62 Dawid Zaliński Polska 19.0 18.0 75.7
  Rafał Michalak Polska 18.0 19.0 75.7
64 Jakub Matuszek Polska 18.5 17.5 73.6
65 Grzegorz Kois Polska 18.0 17.0 67.0
66 Łukasz Paprota Polska 17.5 17.0 64.2
67 Marcin Pudzisz Polska 17.0 17.0 62.9
68 Piotr Stasik Polska 16.5 17.5 62.4
69 Dawid Chyc Polska 17.0 16.5 60.1
70 Dominik Kastelik Polska 19.0 16.0 58.0
71 Maciej Bubla Polska 16.0 17.0 57.3
72 Maciej Kos Polska 16.0 16.0 53.7
73 Adam Ruda Polska 15.5 16.5 52.7
74 Krzysztof Dżoka Polska 18.0 18.0 47.6
75 Damian Domagała Polska 13.0 13.0 27.6
76 Paweł Jastrzębski Polska 10.0 15.0 26.0
77 Michał Długopolski Polska 15.5 16.0 19.4

« Lotos Cup 2007 - wszystkie konkursy »
Lotos Cup 2007

Lotos Cup 2007

Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich