Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
02.10.2016 - Klingenthal (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Maciej Kot Polska 140.0 144.0
2 Daniel Andre Tande Norwegia 134.0 125.9
3 Kamil Stoch Polska 131.0 123.3
4 Dawid Kubacki Polska 131.5 122.1
5 Stefan Kraft Austria 126.0 120.7
6 Markus Eisenbichler Niemcy 131.0 119.9
7 Taku Takeuchi Japonia 129.0 118.4
8 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 127.0 118.0
9 Daiki Ito Japonia 129.5 117.0
10 Peter Prevc Słowenia 123.0 116.5
11 Jurij Tepes Słowenia 126.5 116.0
12 Michael Hayboeck Austria 127.0 113.4
13 Stephan Leyhe Niemcy 128.0 113.3
14 Andreas Wellinger Niemcy 127.0 113.1
15 Anders Fannemel Norwegia 127.5 112.6
16 Denis Kornilov Rosja 129.0 112.2
17 Severin Freund Niemcy 125.0 110.8
18 Simon Ammann Szwajcaria 128.0 110.7
19 Robert Kranjec Słowenia 127.5 110.5
20 Jarkko Määttä Finlandia 126.5 110.4
21 William Rhoads USA 125.0 109.7
22 Richard Freitag Niemcy 126.5 109.6
23 Johann Andre Forfang Norwegia 123.0 107.8
24 Karl Geiger Niemcy 121.0 107.3
25 Manuel Fettner Austria 124.5 106.9
26 Stefan Hula Polska 122.0 105.7
27 Piotr Żyła Polska 122.0 105.3
28 Jan Matura Czechy 123.0 105.0
29 Lukas Hlava Czechy 118.5 104.2
30 Kento Sakuyama Japonia 122.0 104.1
31 Kevin Bickner USA 120.5 103.1
32 Roman Koudelka Czechy 120.5 102.5
33 Tomas Vancura Czechy 122.0 102.4
  Nejc Dezman Słowenia 123.0 102.4
35 Philipp Aschenwald Austria 123.5 102.3
36 Clemens Aigner Austria 121.0 100.8
  Davide Bresadola Włochy 118.0 100.8
38 Jakub Wolny Polska 119.0 100.3
39 Klemens Murańka Polska 121.5 99.8
40 Gabriel Karlen Szwajcaria 116.0 98.9
41 Markus Schiffner Austria 118.0 96.6
42 Evgeniy Klimov Rosja 117.5 95.3
43 Junshiro Kobayashi Japonia 118.5 95.1
44 Andreas Stjernen Norwegia 117.0 94.9
45 Marinus Kraus Niemcy 118.5 92.6
46 Vojtech Stursa Czechy 116.5 91.2
47 Ronan Lamy Chappuis Francja 114.0 89.7
48 Jernej Damjan Słowenia 115.0 88.8
49 Anze Semenic Słowenia 104.0 78.3
50 Joachim Hauer Norwegia 119.5 DSQ

« Letnia Grand Prix 2016 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2016

Letnia Grand Prix 2016

Kalendarium
Kamil Stoch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich