Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
20.08.2010 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Kamil Stoch Polska 132.5 136.5
2 Adam Małysz Polska 131.0 135.4
3 Thomas Morgenstern Austria 130.0 133.7
4 Tom Hilde Norwegia 129.5 133.0
5 Dawid Kubacki Polska 129.0 131.3
6 Daiki Ito Japonia 128.0 129.7
7 Robert Kranjec Słowenia 127.5 127.6
8 David Zauner Austria 127.5 126.8
9 Stefan Hula Polska 126.0 126.6
  Marcin Bachleda Polska 127.0 126.6
11 Kalle Keituri Finlandia 126.5 125.8
12 Harri Olli Finlandia 125.0 123.8
13 Peter Prevc Słowenia 125.0 123.2
14 Gregor Schlierenzauer Austria 122.5 122.2
15 Krzysztof Miętus Polska 124.5 121.9
16 Rafał ¦liż Polska 124.0 121.8
17 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 122.5 121.0
18 Jakub Janda Czechy 124.0 120.5
19 Borek Sedlak Czechy 122.5 120.2
  Wolfgang Loitzl Austria 122.0 120.2
21 Denis Kornilov Rosja 122.0 119.3
22 Pavel Karelin Rosja 121.5 119.0
23 Andreas Wank Niemcy 122.0 118.5
24 Shohei Tochimoto Japonia 121.0 118.4
25 Michael Uhrmann Niemcy 120.5 117.8
  Fumihisa Yumoto Japonia 121.5 117.8
27 Ville Larinto Finlandia 122.5 117.3
28 Pascal Bodmer Niemcy 122.0 116.8
29 Taku Takeuchi Japonia 121.5 116.3
30 Martin Koch Austria 121.5 116.1
31 Antonin Hajek Czechy 119.5 114.4
32 Andreas Kofler Austria 121.5 114.2
33 Maciej Kot Polska 120.0 113.5
  Anders Bardal Norwegia 119.0 113.5
35 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 118.5 112.7
36 Grzegorz Miętus Polska 120.0 112.1
37 Dimitry Ipatov Rosja 119.5 110.7
38 Primoz Pikl Słowenia 118.0 110.3
39 Richard Freitag Niemcy 118.0 109.7
40 Mitja Meznar Słowenia 118.0 108.7
41 Jurij Tepes Słowenia 116.5 108.1
42 Kai Kovaljeff Finlandia 116.5 107.0
43 Danny Queck Niemcy 114.5 104.5
44 Noriaki Kasai Japonia 114.0 103.4
45 Jan Matura Czechy 113.5 103.1
46 Nikolay Karpenko Kazachstan 114.5 103.0
47 Olli Muotka Finlandia 111.5 97.5
48 Kazuyoshi Funaki Japonia 110.5 95.2
49 Piotr Żyła Polska 110.5 94.3
50 Robert Hrgota Słowenia 109.0 93.8

« Letnia Grand Prix 2010 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2010

Letnia Grand Prix 2010

Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich