Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
12.01.2019 - Zakopane (Polska) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Claudio Moerth Austria 134.0 131.0 256.5
2 Maximilian Lienher Austria 131.5 132.5 255.7
3 Dusan Dolezel Czechy 140.0 126.0 250.8
4 Stefan Huber Austria 128.5 134.0 247.0
5 Dominik Maylaender Niemcy 125.0 134.0 242.7
6 David Haagen Austria 127.5 130.0 242.0
7 Vojtech Stursa Czechy 127.0 129.5 239.7
8 Yevgen Marusyak Ukraina 123.5 135.0 239.3
9 Jaka Hvala Słowenia 119.0 136.5 236.4
10 Cene Prevc Słowenia 122.0 135.0 235.6
11 Anton Schluetter Niemcy 129.5 125.0 234.1
12 Stefan Rainer Austria 128.5 127.0 232.9
13 Matevz Samec Słowenia 130.0 122.5 231.0
14 Julian Wienerroither Austria 125.5 127.5 230.4
15 Tomasz Pilch Polska 135.0 128.5 230.3
16 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 123.0 130.0 229.4
17 Markus Rupitsch Austria 121.5 130.0 228.2
18 Johannes Schubert Niemcy 123.5 127.0 226.9
19 Adam Niżnik Polska 118.5 134.5 225.4
20 Mico Ahonen Finlandia 123.5 127.0 224.9
21 Jonne Veteläinen Finlandia 129.0 122.0 224.8
22 Fabian Seidl Niemcy 126.0 123.5 220.6
23 Paul Winter Niemcy 124.0 123.5 218.0
24 Henri Kavilo Finlandia 120.0 126.5 217.7
25 Justin Nietzel Niemcy 121.0 124.0 214.5
26 Frantisek Holik Czechy 122.5 118.5 207.8
27 Niko Kytoesaho Finlandia 120.0 121.0 207.3
28 Sebastian Kellerman Czechy 119.5 116.0 194.9
29 Tim Fuchs Niemcy 121.0 111.5 187.5
30 Arttu Pohjola Finlandia 129.0 101.0 184.0
31 Damian Skupień Polska 116.5   95.7
32 Radek Rydl Czechy 116.5   94.7
33 Ernest Prislic Słowenia 115.0   92.5
  Janni Reisenauer Austria 115.0   92.5
35 Kacper Juroszek Polska 115.5   92.4
36 Łukasz Bukowski Polska 116.0   91.8
37 Sebastian Rombach Niemcy 114.0   90.7
38 Nik Fabijan Słowenia 113.5   89.3
39 Krzysztof Leja Polska 112.5   88.0
40 Krystian Zygmuntowicz Polska 113.0   87.9
41 Radek Selcer Czechy 112.5   87.0
  Cedrik Weigel Niemcy 112.5   87.0
43 Mateusz Gruszka Polska 112.0   85.6
44 Krzysztof Kieta Polska 111.0   84.3
45 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 108.5   78.8
46 Benjamin Podobnik Słowenia 107.5   77.5
47 Mark Hafnar Słowenia 107.0   75.6
48 Kalle Heikkinen Finlandia 106.0   73.8
49 Benedikt Holub Czechy 104.5   71.1
50 Adrian Sell Niemcy 104.5   70.6
51 Gasper Srsen Słowenia 104.0   69.7
52 Petr Vaverka Czechy 105.0   69.5
53 Daniel Andrei Cacina Rumunia 103.5   69.3
54 Wiktor Pękala Polska 103.0   68.4
55 Szymon Pawłowski Polska 103.5   67.8
56 Domen Presterl Słowenia 102.5   66.0
57 Bartłomiej Klimowski Polska 101.5   65.7
58 Nikita Devyatkin Kazachstan 102.0   65.1
59 Damian Lasota Czechy 100.5   63.4
60 Andrei Feldorean Rumunia 101.0   62.8
61 Kacper Stosel Polska 100.0   62.0
62 Ivan Zelenchuk Ukraina 99.5   59.1
63 Bernard Dobre Słowenia 100.0   58.5
64 Jakub Sikola Czechy 98.5   57.8
65 Bartosz Czyż Polska 98.5   55.3
66 Szymon Jojko Polska 93.0   48.9
67 Jan Habdas Polska 92.5   42.0
68 Radu Mihai Pacurar Rumunia 90.0   39.0
69 Andrii Vaskul Ukraina 88.5   37.3
70 Szymon Zapotoczny Polska 87.5   37.0
71 Arkadiusz Jojko Polska 83.5   30.3
72 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 74.0   7.7
73 Gleb Safonov Kazachstan 70.0   1.0
74 Karol Niemczyk Polska   DSQ DSQ
75 Jarosław Krzak Polska   DSQ DSQ

« FIS Cup 2018/2019 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich