Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2019
Najbliższe zawody
05.07.2019, godz. 18:00
Kranj HS-109
CoC
15.09.2018 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ren Nikaido Japonia 96.5 92.5 232.9
2 Philipp Raimund Niemcy 93.0 94.5 230.7
3 Jan Hoerl Austria 94.0 95.0 230.5
4 Dominik Maylaender Niemcy 100.0 88.5 230.0
5 Johannes Schubert Niemcy 91.0 93.0 220.3
6 Shinnosuke Fujita Japonia 96.0 97.0 219.6
7 Julian Hahn Niemcy 94.0 88.5 215.6
8 Markus Rupitsch Austria 86.0 90.0 213.3
9 Paul Winter Niemcy 88.5 93.5 209.3
10 Andraz Pograjc Słowenia 92.0 88.5 205.6
11 Mika Schwann Austria 87.0 89.5 201.9
12 Cedrik Weigel Niemcy 86.0 90.0 200.5
13 Mattia Galiani Włochy 89.5 89.5 199.7
14 Clemens Leitner Austria 87.5 89.0 199.4
15 Stefan Rainer Austria 86.5 87.5 197.8
16 Heung Chul Choi Korea Pd. 87.5 88.0 197.1
17 Shun Oi Japonia 89.5 88.5 195.6
18 Luca Roth Niemcy 82.0 89.5 193.7
19 Kiril Kotik Rosja 83.0 85.5 186.9
20 Dusan Dolezel Czechy 90.0 84.0 186.2
21 Benedikt Holub Czechy 83.5 81.5 185.9
22 Tjas Grilc Słowenia 82.0 87.5 184.2
23 Sung-Woo Cho Korea Pd. 87.5 83.5 183.2
24 Kaito Nishimori Japonia 83.0 85.0 182.8
25 Patrick Gasienica USA 83.5 83.5 178.4
26 Szymon Jojko Polska 82.5 83.0 172.8
27 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 89.5 74.5 170.4
28 Sota Kudo Japonia 89.0 76.0 166.7
29 Mateusz Gruszka Polska 88.0 79.5 164.9
30 Radek Selcer Czechy 89.5 DSQ 92.1
31 Andrew Urlaub USA 88.0   86.1
32 Rok Oblak Słowenia 82.0   84.8
33 Francesco Cecon Włochy 83.0   84.0
34 Jeong-Heon Si Korea Pd. 80.0   82.1
  Stefan Valentin Blega Rumunia 79.5   82.1
36 Samet Karta Turcja 82.0   81.9
37 Daniel Andrei Cacina Rumunia 78.5   80.9
38 Tatsunao Kobayashi Japonia 78.5   80.2
39 Radu Mihai Pacurar Rumunia 82.0   79.6
40 Mico Ahonen Finlandia 83.5   79.4
41 Florian Molnar Węgry 80.0   79.2
42 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 78.5   78.4
43 Kacper Stosel Polska 80.0   78.0
44 Ryuki Kusaka Japonia 82.5   77.8
45 Sebastian Kellerman Czechy 83.0   77.7
46 Daniel Moroder Włochy 80.0   77.4
47 Yevgen Marusyak Ukraina 77.5   76.1
48 Maximilian Lienher Austria 76.5   75.2
49 Ayberk Demir Turcja 74.0   74.0
50 Nigel Lauchlan Kanada 75.0   73.8
51 Andrii Vaskul Ukraina 77.5   73.7
52 Tom Gerisch Niemcy 76.5   73.4
  Bartosz Czyż Polska 82.5   73.4
54 Lukas Wagner Niemcy 75.0   73.0
55 Wiktor Pękala Polska 76.5   72.8
56 Patrik Vitez Słowenia 73.5   72.7
57 Fabian Seidl Niemcy 77.5   70.2
58 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 76.5   68.9
59 Dmytro Mazurchuk Ukraina 74.0   68.2
  Vitaliy Grebeniuk Ukraina 76.5   68.2
61 Greyson Scharffs USA 73.0   66.5
62 Decker Dean USA 71.5   65.9
63 Szymon Pawłowski Polska 75.0   65.7
64 Damian Skupień Polska 73.5   64.8
65 Marcel Rep Słowenia 72.5   64.6
66 Hunter Gibson USA 73.5   63.9
67 Nikita Devyatkin Kazachstan 72.0   57.8
68 Artur Sarkisiani Gruzja 66.5   55.5
69 Karol Niemczyk Polska 64.5   55.4
70 Muhammed Munir Gungen Turcja 63.5   55.0
71 Ivan Zelenchuk Ukraina 69.0   51.8
72 Oleksandr Shumbarets Ukraina 64.5   50.4
73 Erik Kapias Słowacja 52.0   27.5
74 Salih Enes Arslan Turcja 45.5   0.1
75 Viktor Hristov Bułgaria DSQ   DSQ
76 Jakub Sikola Czechy DSQ   DSQ
77 Muhammet Ali Bedir Turcja DSQ   DSQ
78 Nikolai Matavin Rosja DSQ   DSQ
79 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria DSQ   DSQ
80 Alan Gobozovi Gruzja DSQ   DSQ
81 Aljaz Osterc Słowenia 69.0   DSQ
82 Viktor Pasichnyk Ukraina 80.0   DSQ

« FIS Cup 2018/2019 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Manuel Fettner
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Julija Srsen (1997)
Najbliższe zawody
5 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
CoC Kranj
odprawa techniczna
16:00
CoC Kranj
oficjalny trening
18:00
CoC Kranj
konkurs ind.
19:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna
6 lipca 2019 (sobota)
08:30
CoC Kranj
seria próbna
09:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:30
CoC Kranj
konkurs ind.
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
7 lipca 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
09:45
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich