TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
23.03.2019, godz. 10:00
Planica HS-240
P¦ druż.
15.07.2018 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Justin Nietzel Niemcy 101.5 104.0 253.0
2 Markus Rupitsch Austria 102.5 99.5 252.5
3 Thomas Hofer Austria 108.0 98.5 252.0
4 Markus Schiffner Austria 101.0 97.5 245.0
5 Jan Hoerl Austria 100.5 98.0 244.0
  Naoki Nakamura Japonia 99.5 98.5 244.0
7 Martti Nomme Estonia 101.0 97.5 243.0
  Zak Mogel Słowenia 97.0 102.0 243.0
9 Maximilian Steiner Austria 99.0 97.5 239.5
10 Julian Wackernell Austria 101.0 95.0 238.5
11 Yukiya Sato Japonia 102.0 97.0 238.0
12 Kevin Maltsev Estonia 93.5 102.0 236.5
13 Krzysztof Biegun Polska 96.5 98.0 236.0
14 Jan Bombek Słowenia 93.0 102.0 235.5
  Elias Tollinger Austria 97.0 97.5 235.5
16 Kacper Stosel Polska 99.0 94.0 232.5
17 Mateusz Gruszka Polska 101.0 92.5 232.0
18 Damian Skupień Polska 95.5 97.0 231.5
19 Thomas Aasen Markeng Norwegia 98.5 93.5 229.5
20 Lovro Vodusek Słowenia 99.0 93.0 227.0
  Fabian Seidl Niemcy 99.0 92.0 227.0
22 Kacper Juroszek Polska 93.0 98.0 225.5
23 Maximilian Lienher Austria 96.0 94.0 225.0
24 Luka Robnik Słowenia 95.5 93.0 221.0
25 Adam Niżnik Polska 91.5 96.5 219.5
26 Yuken Iwasa Japonia 94.5 93.0 218.0
27 Radek Selcer Czechy 91.5 94.5 213.5
28 Gabriele Zambelli Włochy 90.5 93.5 210.0
29 Bartosz Czyż Polska 91.5 84.5 191.5
30 Łukasz Bukowski Polska 92.5 80.5 181.5
31 Andrii Vaskul Ukraina 90.5   100.0
32 Radu Mihai Pacurar Rumunia 89.5   99.0
  Janni Reisenauer Austria 89.0   99.0
34 Hunor Farkas Rumunia 88.5   97.0
35 Giovanni Bresadola Włochy 88.5   96.5
36 Szymon Jojko Polska 88.0   95.5
37 Markkus Alter Estonia 87.0   93.5
38 Thomas Lackner Austria 87.0   92.5
39 Nigel Lauchlan Kanada 86.5   92.0
40 Daniel Andrei Cacina Rumunia 86.0   91.0
41 Yevgen Marusyak Ukraina 85.0   88.0
42 Benedikt Holub Czechy 84.5   87.5
  Miha Kveder Słowenia 84.5   87.5
44 Taavi Pappel Estonia 84.0   86.0
45 Daniel Moroder Włochy 83.5   85.5
  Lovro Kos Słowenia 83.5   85.5
47 Petr Vaverka Czechy 83.5   85.0
48 Mattia Galiani Włochy 83.0   84.0
49 Jarosław Krzak Polska 82.5   83.5
50 Andrei Feldorean Rumunia 82.0   82.0
51 Szymon Pawłowski Polska 81.0   80.5
52 Radek Rydl Czechy 81.0   80.0
53 Ivo Niklas Hermanson Estonia 80.0   78.0
54 Arkadiusz Jojko Polska 80.0   77.0
55 Krzysztof Kieta Polska 80.5   76.5
56 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 79.0   76.0
57 Karol Niemczyk Polska 79.0   75.5
58 Stanisław Ciszek Polska 78.5   74.5
  Mikulas Sluka Czechy 78.5   74.5
60 Krystian Zygmuntowicz Polska 78.0   73.5
  Jakub Sikola Czechy 78.0   73.5
62 Andrea Campregher Włochy 78.0   72.0
63 Wiktor Pękala Polska 78.0   70.5
  Damian Lasota Czechy 76.5   70.5
65 Miłosz Krzempek Polska 75.0   66.5
  Sebastian Kellerman Czechy 75.0   66.5
67 Simen Aasen Markeng Norwegia 73.5   63.0
68 Matevz Samec Słowenia 73.0   59.5
69 Konstantin Sokolenko Kazachstan 72.0   57.5
70 Jan Habdas Polska 69.0   50.5
71 Josef Brodsky Czechy 67.5   49.5
72 Matija Vidic Słowenia 68.5   47.5
73 Stanisław Majerczyk Polska 66.5   46.0
74 Markkus Kagu Estonia 64.5   40.5
75 Ivan Zelenchuk Ukraina 64.0   40.0
76 Krystof Hauser Czechy 61.5   35.5
77 Francesco Cecon Włochy DSQ   DSQ

« FIS Cup 2018/2019 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Robert Johansson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ Planica
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
13:00
CoC Czajkowski
seria próbna
14:00
CoC Czajkowski
konkurs ind.
24 marca 2019 (niedziela)
05:15
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
06:30
CoC Czajkowski
seria próbna
07:30
CoC Czajkowski
konkurs ind.
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kot zdobędzie mał± kryształow± kulę?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Domen Prevc
Timi Zajc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »