Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
26.07.2019, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
LGP-k
07.07.2018 - Villach (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Justin Nietzel Niemcy 97.0 95.5 255.5
2 Luca Egloff Szwajcaria 97.0 95.5 254.5
3 Zak Mogel Słowenia 96.5 93.5 249.5
4 Gregor Deschwanden Szwajcaria 95.5 93.5 246.5
5 Thomas Aasen Markeng Norwegia 98.5 94.5 246.0
6 Fabian Seidl Niemcy 96.5 99.5 240.5
7 Markus Schiffner Austria 95.0 90.5 237.5
8 Ulrich Wohlgenannt Austria 91.5 92.0 235.0
9 Kacper Juroszek Polska 96.0 89.0 234.0
10 Lukas Wagner Niemcy 87.5 95.5 232.5
11 Elias Tollinger Austria 91.0 89.5 230.5
12 Niko Kytoesaho Finlandia 88.0 93.5 229.0
  Thomas Lackner Austria 91.5 89.5 229.0
14 Lovro Vodusek Słowenia 93.0 87.5 226.5
15 Tim Fuchs Niemcy 92.5 87.0 225.5
16 Markus Rupitsch Austria 88.0 91.0 224.5
17 Mika Schwann Austria 88.0 91.0 223.5
18 Janni Reisenauer Austria 91.5 87.0 222.0
19 Thomas Hofer Austria 87.5 90.5 221.0
20 Mark Hafnar Słowenia 90.0 88.0 219.5
21 Jernej Presecnik Słowenia 91.0 86.0 219.0
22 Axel Maylaender Niemcy 90.5 86.0 217.5
23 Johannes Schubert Niemcy 90.5 85.5 217.0
  Paul Winter Niemcy 91.0 85.5 217.0
25 Hunor Farkas Rumunia 90.5 86.5 215.0
26 Ernest Prislic Słowenia 90.0 85.5 210.0
27 Andreas Alamommo Finlandia 92.0 81.0 209.5
28 Kalle Heikkinen Finlandia 93.0 78.5 206.5
29 Sandro Hauswirth Szwajcaria 90.0 79.0 199.0
30 Stefan Rainer Austria 90.0 76.5 195.0
31 Patrick Kogler Austria 90.5 73.5 187.5
32 Petr Vaverka Czechy 88.5   106.5
33 David Haagen Austria 87.5   106.0
  Adrian Sell Niemcy 87.5   106.0
  Aljaz Osterc Słowenia 87.5   106.0
  Maximilian Steiner Austria 87.5   106.0
37 Luka Robnik Słowenia 86.5   104.0
  Henri Kavilo Finlandia 86.5   104.0
39 Noah Valtiner Austria 85.0   102.0
40 Szymon Pawłowski Polska 85.0   101.0
41 Naim Stanfel Austria 85.5   100.5
  Florian Mittendorfer Austria 85.0   100.5
43 Damian Skupień Polska 85.0   99.5
  Krzysztof Biegun Polska 84.5   99.5
45 Julian Wackernell Austria 84.0   99.0
  Sander Vossan Eriksen Norwegia 84.0   99.0
47 Matevz Samec Słowenia 84.0   98.5
48 Kacper Stosel Polska 83.5   97.5
49 Mateusz Gruszka Polska 83.5   97.0
  Sebastian Rombach Niemcy 83.0   97.0
  Martin Diess Austria 83.0   97.0
52 Francisco Moerth Austria 82.5   96.0
53 Jan Bombek Słowenia 83.0   95.5
54 Szymon Jojko Polska 81.5   92.5
55 Marco Woergoetter Austria 81.0   91.5
56 Daniel Andrei Cacina Rumunia 81.5   91.0
57 Andrei Feldorean Rumunia 81.0   90.0
  Jonne Veteläinen Finlandia 81.0   90.0
59 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 80.0   89.5
60 Arttu Pohjola Finlandia 80.5   89.0
61 Niko Loeytaeinen Finlandia 79.5   88.5
62 Danil Vassilyev Kazachstan 80.5   87.5
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 80.0   87.5
64 Łukasz Bukowski Polska 80.5   87.0
65 Elias Vaenskae Finlandia 79.0   86.5
66 Marcel Rep Słowenia 77.0   83.0
67 Mico Ahonen Finlandia 76.0   80.0
  Nikita Devyatkin Kazachstan 76.0   80.0
  Gleb Safonov Kazachstan 76.0   80.0
  Dominik Maylaender Niemcy 76.0   80.0
71 Tuomas Kinnunen Finlandia 76.0   79.0
72 Josef Ritzer Austria 74.5   77.0
  Henrik Haave Norwegia 74.5   77.0
74 Radek Selcer Czechy 74.5   76.5
75 Karol Niemczyk Polska 71.5   70.5
76 Simen Aasen Markeng Norwegia 70.0   68.0
77 Jakub Sikola Czechy 71.5   66.5
78 Adam Niżnik Polska 70.0   64.5
79 Benedikt Holub Czechy 67.5   62.5
80 Ole Kristian Baarset Norwegia DSQ   DSQ

« FIS Cup 2018/2019 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Bastian Kaltenboeck
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
12:30
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening K
14:00
FIS Cup Ljubno
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
65%
Dawid Kubacki
12%
Jakub Wolny
6%
Piotr Żyła
3%
Kamil Stoch
3%
Markus Eisenbichler
2%
inny skoczek
2%
Timi Zajc
2%
Evgeniy Klimov
2%
Domen Prevc
1%
Stefan Kraft
1%
Karl Geiger
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich