Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
28.09.2013 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Daito Takahashi Japonia 94.5 94.0 245.5
2 Yukiya Sato Japonia 93.5 91.0 235.5
3 Robert Valentin Tatu Rumunia 92.0 91.0 233.5
4 Daniel Huber Austria 90.0 92.5 230.5
5 Minato Mabuchi Japonia 88.5 93.5 230.0
  Remus Tudor Rumunia 89.0 92.5 230.0
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 88.5 93.5 229.0
8 Andrii Klymchuk Ukraina 93.5 87.5 225.0
9 Viktor Pasichnyk Ukraina 90.0 90.5 224.0
10 Eduard Torok Rumunia 88.5 91.0 223.5
11 Sorin Iulian Pitea Rumunia 88.0 90.0 221.5
12 Lukas Mueller Austria 85.0 89.5 211.5
13 Shingo Nishikata Japonia 85.5 88.5 211.0
14 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 88.0 86.0 209.0
15 Volodymyr Veredyuk Ukraina 88.5 85.0 207.0
16 Alois Schwinghammer Niemcy 85.0 87.0 205.0
17 Masamitsu Ito Japonia 84.5 87.5 204.5
18 Tomokatsu Wada Japonia 86.5 85.0 204.0
19 Rikuta Watanabe Japonia 84.5 86.5 203.5
20 Stefan Valentin Blega Rumunia 84.5 87.0 203.0
21 Naoki Nakamura Japonia 87.0 82.5 200.0
22 Kanta Takanashi Japonia 87.5 84.5 199.5
23 Deyan Funtarov Bułgaria 79.5 89.0 197.5
24 Andryi Kalinchuk Ukraina 82.0 86.5 196.5
25 Niklas Brunner Niemcy 83.0 83.0 190.5
26 Stepan Pasichnyk Ukraina 81.5 83.5 188.5
27 Joshua Maurer Kanada 82.5 82.0 185.0
28 Igor Yakibyuk Ukraina 79.5 80.0 175.0
29 Daniel Simov Bułgaria 80.0 77.0 172.0
30 Ruslan Balanda Ukraina 80.5 76.0 168.5
31 Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 78.5   85.0
32 Matthew Soukup Kanada 77.5   83.5
33 Ayberk Demir Turcja 76.5   81.0
34 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 77.5   80.5
35 Aliaksei Muravitski Białoru¶ 76.0   79.5
36 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 74.0   75.0
37 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 73.5   70.0
38 Valerii Morozov Ukraina 71.0   67.5
39 Alexandru Feroiu Rumunia 65.5   55.5
40 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 59.5   38.5
41 Evelin Mitev Bułgaria 55.0   30.0
42 Adrian Grigore Rumunia DNS   DNS
43 Viktor Hristov Bułgaria DNS   DNS
44 Alexandru Mocanita Rumunia DNS   DNS
45 Kristaps Nezhborts Łotwa DNS   DNS
46 Ovidiu Baila Rumunia DNS   DNS
47 Fatih Arda Ipcioglu Turcja DSQ   DSQ

« FIS Cup 2013/2014 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2013/2014

FIS Cup 2013/2014

Kalendarium
Kamil Stoch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich