TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
02.08.2013 - Kuopio (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ulrich Wohlgenannt Austria 119.5 114.5 215.7
2 Stephan Leyhe Niemcy 119.5 114.5 215.2
3 Alexey Romashov Rosja 126.0 106.5 214.0
4 Daniel Wenig Niemcy 128.5 103.5 207.1
5 Jarkko Määttä Finlandia 117.0 113.5 206.4
6 Marinus Kraus Niemcy 114.5 111.5 198.3
7 Pasi Ahonen Finlandia 113.5 108.5 189.6
8 Markus Eisenbichler Niemcy 124.0 97.5 183.7
9 Manuel Poppinger Austria 107.0 109.5 180.2
10 Seou Choi Korea Pd. 112.5 103.0 178.9
11 Martti Nomme Estonia 120.0 96.0 174.8
12 Santeri Ylitapio Finlandia 105.5 109.0 174.6
13 Pius Paschke Niemcy 106.0 107.5 172.8
14 Jan Maylaender Niemcy 109.0 104.0 172.4
15 Heung Chul Choi Korea Pd. 101.0 106.5 160.0
16 Eric Mitchell Kanada 101.0 104.0 157.5
17 Ilkka Herola Finlandia 103.0 99.0 147.1
18 Aapo Lehtinen Finlandia 103.5 93.5 141.6
19 Carl Nordin Szwecja 99.5 96.5 137.8
20 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 100.5 94.0 135.6
21 Petr Chaadaev Rosja 98.5 95.5 128.7
22 Miika Ylipulli Finlandia 98.0 91.5 127.6
23 Antti Määttä Finlandia 94.0 95.5 125.6
24 Antti Aalto Finlandia 99.5 87.5 121.6
25 Chil-Ku Kang Korea Pd. 95.0 91.5 111.7
26 Janne Nordman Finlandia 92.0 87.0 106.7
27 Juho Ojala Finlandia 97.0 82.5 106.1
28 Konstantin Sokolenko Kazachstan 93.0 85.5 104.8
29 Oldrik van der Aalst Holandia 96.5 85.0 102.7
30 Janne Korhonen Finlandia 92.5 82.0 88.1
31 Juuso Heikkinen Finlandia 91.5   57.2
32 Sabirzhan Muminov Kazachstan 93.0   56.4
33 Vladislav Persiyancev Rosja 90.0   54.0
34 Lasse Moilanen Finlandia 90.0   53.5
35 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 88.5   50.3
36 Elias Vaenskae Finlandia 88.5   48.8
37 Eduard Torok Rumunia 88.5   46.3
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 88.5   46.3
39 Egor Usachev Rosja 86.0   45.3
40 Artti Aigro Estonia 85.5   44.4
41 Andreas Alamommo Finlandia 85.0   42.0
42 Alexander Khalezov Rosja 84.0   41.7
43 Sebastian Okas Polska 84.0   40.7
44 Wili Loukasmaeki Finlandia 78.5   31.8
45 Erik Gundersson Szwecja 75.0   24.5
46 Ruben de Wit Holandia 76.5   22.2
47 Simon Eklund Szwecja 76.0   21.8
48 Lars Antonissen Holandia 75.5   20.9
49 Ruslan Titov Rosja 71.0   16.3
50 Niko Pulkkinen Finlandia 74.0   16.2
51 Joonas Parpala Finlandia 70.0   10.5
52 Sami Niemi Finlandia DSQ   DSQ
53 Frans Taehkaevuori Finlandia DSQ   DSQ
54 Christoph Stauder Austria DSQ   DSQ

« FIS Cup 2013/2014 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2013/2014

FIS Cup 2013/2014

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Lydie Bernard (1984)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich