Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
28.07.2013 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 102.5 100.0 254.5
2 Niklas Wangler Niemcy 99.5 104.0 253.0
3 David Winkler Niemcy 98.0 101.0 245.0
4 Grzegorz Miętus Polska 95.0 103.0 244.0
5 Daniel Althaus Niemcy 97.5 102.5 242.5
6 Samet Karta Turcja 99.0 99.0 241.0
7 Adam Ruda Polska 97.5 102.0 240.5
8 Jakub Kot Polska 93.0 103.5 240.0
  Kevin Horlacher Niemcy 102.0 96.0 240.0
10 Łukasz Rutkowski Polska 96.5 100.5 239.5
  Tobias Bogner Niemcy 94.0 102.5 239.5
12 Przemysław Kantyka Polska 98.5 96.5 238.0
13 Andrzej Zapotoczny Polska 96.0 99.5 236.5
14 Jakub Wolny Polska 95.0 98.5 233.5
15 Andrii Klymchuk Ukraina 100.5 95.0 233.0
16 Lukas Wagner Niemcy 96.0 97.0 230.5
17 Stanisław Biela Polska 95.0 99.0 229.5
18 Robert Valentin Tatu Rumunia 97.0 94.5 228.0
19 Radik Zhaparov Kazachstan 101.0 91.5 227.5
20 Stian Andre Skinnes Norwegia 95.5 97.5 227.0
21 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 95.5 96.5 225.5
22 Dawid Kanik Polska 97.5 92.5 224.5
  Artur Kukuła Polska 96.0 93.5 224.5
24 Volodymyr Veredyuk Ukraina 94.5 96.0 223.0
25 Sabirzhan Muminov Kazachstan 97.5 93.0 220.0
  Matija Stemberger Słowenia 101.0 87.5 220.0
27 Viktor Pasichnyk Ukraina 96.5 90.5 214.0
  Andryi Kalinchuk Ukraina 94.5 91.5 214.0
29 Zak Silih Słowenia 94.5 91.5 212.5
30 Andrzej Stękała Polska 93.5 90.5 211.5
31 Sebastian Hebel Polska 93.5   108.0
  Jan Soucek Czechy 93.5   108.0
33 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 94.5   107.0
34 Frantisek Holik Czechy 92.5   106.0
  Stefan Valentin Blega Rumunia 92.5   106.0
  Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 92.5   106.0
  Eduard Torok Rumunia 93.0   106.0
38 Michał Milczanowski Polska 92.0   105.0
39 Sorin Iulian Pitea Rumunia 92.0   104.0
  Tomas Zmoray Słowacja 91.5   104.0
41 Andreas Granerud Buskum Norwegia 91.5   102.5
42 Marc Ganserer Niemcy 91.5   102.0
43 Jiri Mazoch Czechy 90.0   101.0
44 Remus Tudor Rumunia 90.5   100.5
45 Łukasz Podżorski Polska 89.5   99.5
46 Are Sumstad Norwegia 89.0   97.5
47 Michael Dreher Niemcy 88.5   97.0
48 Mathis Rebne Stenseth Norwegia 88.5   96.5
  Aliaksei Muravitski Białoru¶ 88.5   96.5
  Mateusz Kojzar Polska 88.5   96.5
51 Paweł Gut Polska 88.0   95.0
52 Benedik Netland Hulloeen Norwegia 87.5   94.5
53 Tomas Friedrich Czechy 87.0   93.0
54 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 86.5   92.5
  Damian Lasota Czechy 86.5   92.5
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 86.5   92.5
  Sondre Vestoel Braatane Norwegia 87.0   92.5
  Faik Yuksel Turcja 86.5   92.5
59 Nejc Seretinek Słowenia 86.0   91.5
  Urban Rogelj Słowenia 86.0   91.5
61 Daniel Simov Bułgaria 84.5   88.0
  Ruslan Balanda Ukraina 85.0   88.0
  Tomaz Verbajs Słowenia 84.5   88.0
64 Andreas Hoff Norwegia 84.5   87.5
65 David Ripper Czechy 84.0   86.0
66 Adrian Soerensen Livelten Norwegia 83.0   85.0
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 85.0   85.0
  David Bartos Czechy 85.0   85.0
69 Ayberk Demir Turcja 83.0   84.0
70 Luka Brnot Słowenia 81.5   81.0
  Jernej Klaric Słowenia 81.5   81.0
  Shyngys Kalykov Kazachstan 81.5   81.0
73 Jakub Przybyła Polska 82.0   80.5
  Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 81.5   80.5
75 Alexey Pchelintsev Kazachstan 82.5   80.0
76 Vojtech Stursa Czechy 83.0   79.0
77 Konrad Janota Polska 79.5   76.5
  Rok Setnikar Słowenia 81.0   76.5
  Alexander Henningsen Norwegia 81.5   76.5
80 Idar Maroe Norwegia 80.0   74.5
81 David Grm Słowenia 77.5   68.5
82 Deyan Funtarov Bułgaria 75.5   67.0
83 Pascal Bodmer Niemcy 75.5   65.5
84 Mustafa Oztasyonar Turcja 74.5   63.0
85 Valerii Morozov Ukraina 74.5   62.0
86 Tine Bogataj Słowenia 73.0   58.5
87 Stepan Pasichnyk Ukraina 69.5   52.5
88 Pavel Kolmakov Kazachstan 65.0   42.5
89 Jan Michalek Czechy 65.0   40.0
90 Chingiz Rakparov Kazachstan 59.0   31.5
91 Dusan Dolezel Czechy DNS   DNS
92 Akram Adilov Kazachstan DNS   DNS
93 Kanat Khamitov Kazachstan DNS   DNS

« FIS Cup 2013/2014 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2013/2014

FIS Cup 2013/2014

Kalendarium
Kamil Stoch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich