Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
27.07.2013 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 David Winkler Niemcy 97.0 101.5 245.5
2 Tobias Bogner Niemcy 98.5 99.0 242.5
3 Przemysław Kantyka Polska 97.5 99.0 241.0
4 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 98.0 98.0 240.5
5 Andrzej Zapotoczny Polska 97.5 98.5 239.5
6 Stanisław Biela Polska 94.0 102.0 236.0
7 Kevin Horlacher Niemcy 100.0 95.0 234.0
8 Artur Kukuła Polska 99.5 93.5 232.5
9 Adam Ruda Polska 98.5 96.5 232.0
10 Jakub Wolny Polska 98.0 95.0 231.5
11 Jakub Kot Polska 94.5 97.0 229.5
12 Rafał ¦liż Polska 93.0 98.0 226.5
13 Dawid Kanik Polska 94.5 96.0 226.0
14 Łukasz Rutkowski Polska 93.0 96.5 224.0
15 Samet Karta Turcja 92.5 96.5 220.0
16 Daniel Althaus Niemcy 98.0 90.0 219.0
17 Vojtech Stursa Czechy 93.5 94.0 218.5
18 Grzegorz Miętus Polska 92.5 94.5 217.5
19 Jan Soucek Czechy 92.5 93.0 213.5
  Tomas Zmoray Słowacja 93.0 92.5 213.5
21 David Bartos Czechy 91.5 93.0 211.0
22 Mateusz Kojzar Polska 94.0 90.5 210.0
23 Sorin Iulian Pitea Rumunia 91.5 91.5 208.5
24 Łukasz Podżorski Polska 92.5 90.0 207.0
25 Volodymyr Veredyuk Ukraina 91.5 91.0 206.5
26 Faik Yuksel Turcja 92.0 90.5 206.0
27 Sondre Vestoel Braatane Norwegia 92.0 90.0 204.0
28 Tomas Friedrich Czechy 93.5 88.0 203.5
29 Sebastian Hebel Polska 91.5 85.0 192.0
30 Pascal Bodmer Niemcy 92.0 83.0 185.5
31 Zak Silih Słowenia 91.5   103.5
32 Niklas Wangler Niemcy 91.0   103.0
33 Jiri Mazoch Czechy 90.5   102.0
34 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 90.5   101.5
35 Radik Zhaparov Kazachstan 90.0   100.5
  Michael Dreher Niemcy 90.0   100.5
37 Lukas Wagner Niemcy 90.0   99.5
  Stian Andre Skinnes Norwegia 89.5   99.5
39 Eduard Torok Rumunia 89.5   99.0
40 Konstantin Sokolenko Kazachstan 89.5   98.5
41 Paweł Gut Polska 89.0   97.5
42 Michał Milczanowski Polska 89.0   97.0
43 Sabirzhan Muminov Kazachstan 91.0   96.5
44 Andrzej Stękała Polska 88.0   96.0
  Viktor Pasichnyk Ukraina 88.5   96.0
46 Matija Stemberger Słowenia 88.0   95.5
  Frantisek Holik Czechy 88.0   95.5
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 88.5   95.5
49 Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 87.5   94.5
50 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 87.0   94.0
51 Robert Valentin Tatu Rumunia 86.5   93.0
52 Nejc Seretinek Słowenia 86.0   91.0
53 Rok Setnikar Słowenia 86.5   90.0
  David Ripper Czechy 85.5   90.0
55 Idar Maroe Norwegia 85.0   89.5
56 Benedik Netland Hulloeen Norwegia 84.0   87.5
57 Urban Rogelj Słowenia 84.5   87.0
  Stefan Valentin Blega Rumunia 84.5   87.0
  Mathis Rebne Stenseth Norwegia 84.0   87.0
60 Tomaz Verbajs Słowenia 83.5   85.0
61 Konrad Janota Polska 82.5   83.0
  Are Sumstad Norwegia 82.5   83.0
  Andryi Kalinchuk Ukraina 82.5   83.0
  Remus Tudor Rumunia 82.5   83.0
65 Alexander Henningsen Norwegia 82.5   82.5
66 Aliaksei Muravitski Białoru¶ 82.0   82.0
67 Jan Kus Słowenia 81.0   80.5
68 Andreas Hoff Norwegia 80.5   79.0
69 Marc Ganserer Niemcy 81.0   77.5
70 Timi Zajc Słowenia 79.5   77.0
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 80.5   77.0
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 79.5   77.0
73 Shyngys Kalykov Kazachstan 78.5   74.0
74 Daniel Simov Bułgaria 78.0   73.5
75 Damian Lasota Czechy 78.0   73.0
  Martin Capuder Słowenia 78.0   73.0
77 Jan Michalek Czechy 78.0   72.5
  Stepan Pasichnyk Ukraina 77.5   72.5
79 Matija Peklaj Słowenia 78.0   71.0
80 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 77.0   70.5
81 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 76.0   68.5
82 Ruslan Balanda Ukraina 75.5   68.0
83 Deyan Funtarov Bułgaria 76.5   66.5
84 Ayberk Demir Turcja 73.5   63.5
85 Andrii Klymchuk Ukraina 76.0   63.0
86 Valerii Morozov Ukraina 73.5   61.0
87 Adrian Soerensen Livelten Norwegia 68.5   54.0
88 Dusan Dolezel Czechy 69.0   49.5
89 Mustafa Oztasyonar Turcja 75.0   45.0
90 Pavel Kolmakov Kazachstan 62.5   35.5
91 Chingiz Rakparov Kazachstan 57.0   28.5
92 Akram Adilov Kazachstan DNS   DNS
93 Kanat Khamitov Kazachstan DNS   DNS

« FIS Cup 2013/2014 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2013/2014

FIS Cup 2013/2014

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich