TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
16.03.2013 - Oberstdorf (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Tobias Bogner Niemcy 101.0 100.5 254.5
2 Markus Eisenbichler Niemcy 97.0 104.5 254.0
3 Tobias Lugert Niemcy 100.0 101.5 252.0
4 Nicholas Alexander USA 98.5 102.0 250.0
5 David Unterberger Austria 100.0 100.0 247.5
6 Felix Schoft Niemcy 99.0 99.5 247.0
7 Philipp Aschenwald Austria 99.0 99.0 245.0
8 Christoph Stauder Austria 98.5 100.0 243.5
9 Pascal Sommer Szwajcaria 97.0 99.0 240.5
10 Florian Menz Niemcy 96.5 100.0 240.0
11 Ulrich Wohlgenannt Austria 96.5 99.0 239.5
12 Christian Heim Niemcy 96.0 100.0 238.5
  Nicholas Fairall USA 94.0 102.0 238.5
14 Kevin Horlacher Niemcy 95.0 103.0 238.0
15 Stephan Leyhe Niemcy 97.0 97.5 237.0
16 Martin Schmid Austria 99.5 94.5 236.5
17 Michael Dreher Niemcy 97.0 97.0 235.5
18 Georg Späth Niemcy 96.0 97.0 232.5
19 Killian Peier Szwajcaria 96.5 96.5 230.5
20 Lukas Mueller Austria 91.0 99.0 226.0
  Johannes Obermayr Austria 94.0 95.5 226.0
22 Santeri Ylitapio Finlandia 91.5 98.0 221.5
23 Stefan Huber Austria 92.0 95.0 219.0
24 Daniel Althaus Niemcy 91.0 98.0 218.5
25 Tobias Birchler Szwajcaria 93.0 93.5 218.0
  Sebastian Bradatsch Niemcy 91.5 94.5 218.0
27 Alessio de Crignis Włochy 91.0 93.0 213.0
28 Jaka Rus Słowenia 92.0 91.0 208.5
  Michael Glasder USA 91.5 91.5 208.5
30 Michael Lunardi Włochy 91.0 85.5 189.0
31 Andreas Schuler Szwajcaria 90.0   100.0
32 Thomas Dufter Niemcy 89.0   99.0
33 Tim Babnik Słowenia 89.0   98.5
34 Frans Taehkaevuori Finlandia 89.5   98.0
35 Diego Dellasega Włochy 88.5   97.5
36 Jan Soucek Czechy 88.5   97.0
  Gabriel Karlen Szwajcaria 88.5   97.0
  Tomas Friedrich Czechy 88.5   97.0
39 David Bartos Czechy 88.0   96.5
  Samuel Wiget Szwajcaria 88.5   96.5
41 Andraz Modic Słowenia 87.5   95.0
42 Dominik Maier Niemcy 88.5   94.5
43 Vojtech Stursa Czechy 86.5   93.5
44 Marc Ganserer Niemcy 87.0   93.0
45 Roland Rokita Austria 85.5   90.5
  Nicholas Mattoon USA 85.0   90.5
47 Nicolas Mayer Francja 85.0   90.0
  Ruben de Wit Holandia 86.0   90.0
49 Luka Plestenjak Słowenia 85.0   89.5
50 Thomas Hofer Austria 84.0   87.5
  David Krapez Słowenia 84.0   87.5
  Tim Heinrich Niemcy 84.0   87.5
53 Paul Winter Niemcy 84.0   87.0
  Luca Egloff Szwajcaria 84.0   87.0
55 Zak Silih Słowenia 83.5   86.5
56 Julian Hahn Niemcy 83.0   84.5
57 Sacha Gardet Francja 82.5   84.0
58 Brian Wallace USA 82.5   83.5
59 Oliver Kamienski Niemcy 83.0   83.0
60 Benjamin Raffort Francja 83.5   82.0
61 David Viry Francja 81.5   81.0
  Aapo Lehtinen Finlandia 81.5   81.0
63 Oldrik van der Aalst Holandia 82.5   79.5
64 Martin Baumunk Niemcy 82.5   78.5
  Federico Cecon Włochy 81.0   78.5
  Nico Polychronidis Grecja 82.5   78.5
67 William Rhoads USA 78.0   73.5
68 Christian Friberg USA 77.5   73.0
69 Matej Likar Słowenia 77.0   70.5
70 Kevin Bickner USA 77.0   69.0
71 Tilen Bartol Słowenia 75.0   67.0
72 Manuel Rueegg Szwajcaria 73.0   63.0
73 Zeno di Lenardo Włochy 74.5   62.0
74 Lars Antonissen Holandia 74.0   60.5
75 Trevor Wert USA 72.0   57.0
76 Janne Korhonen Finlandia 71.5   55.5
77 Davide Bresadola Włochy 71.0   52.5
78 Shyngys Kalykov Kazachstan 63.5   43.0
79 Pavel Kolmakov Kazachstan 62.0   35.0
80 Trevor Edlund USA 61.5   34.0
81 Marvin Scherrer Szwajcaria 60.5   32.5
82 Kanat Khamitov Kazachstan 50.0   8.5

« FIS Cup 2012/2013 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2012/2013

FIS Cup 2012/2013

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »