TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
26.02.2011 - Ruhpolding (Niemcy) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Daniel Wenig Niemcy 120.5 128.5 262.2
2 Tobias Bogner Niemcy 122.5 122.0 257.6
3 Thomas Lackner Austria 122.0 120.0 251.6
4 Ziga Mandl Słowenia 128.0 114.5 246.5
5 Rok Justin Słowenia 112.0 129.5 243.2
6 Markus Schiffner Austria 119.0 119.0 241.9
7 Stefan Hayboeck Austria 116.0 118.5 235.6
8 David Unterberger Austria 131.5 105.5 233.6
9 Kevin Horlacher Niemcy 121.5 110.0 226.2
10 Lukas Mueller Austria 112.5 117.0 225.6
11 David Winkler Niemcy 111.5 118.0 224.1
12 Christoph Stauder Austria 116.5 112.0 222.3
13 Andraz Pograjc Słowenia 115.0 113.5 219.3
14 Daniel Althaus Niemcy 114.5 112.0 217.7
15 Julian Musiol Niemcy 116.5 113.0 217.6
16 Thomas Diethart Austria 114.0 112.0 217.3
17 Michael Dreher Niemcy 112.5 113.5 215.8
18 Christian Ulmer Niemcy 112.0 114.5 215.7
19 Jiri Mazoch Czechy 113.0 114.5 214.0
20 Primoz Peterka Słowenia 111.0 113.5 212.1
21 Andreas Strolz Austria 118.0 105.5 211.3
22 Tobias Lugert Niemcy 110.5 112.5 210.9
23 Gregor Deschwanden Szwajcaria 111.0 114.0 210.0
24 Pius Paschke Niemcy 113.5 108.0 206.7
25 Robert Kuban Czechy 112.0 108.5 205.4
26 Daniel Lackner Austria 113.0 107.0 202.0
27 Marc Krauspenhaar Niemcy 113.0 105.5 200.8
28 Nico Hermann Niemcy 109.5 105.0 196.1
29 Marc Ganserer Niemcy 116.5 100.0 195.7
30 Pascal Kaelin Szwajcaria 113.0 102.0 192.0
31 Milos Kadlec Czechy 110.0   102.0
  Johannes Obermayr Austria 110.0   102.0
33 Nejc Dezman Słowenia 109.5   100.1
34 Jaka Tesovnik Słowenia 108.5   96.8
35 Daniel Fudel Niemcy 106.5   95.7
36 Robin Tanner Niemcy 107.0   94.6
37 Ernest Prislic Słowenia 106.0   93.3
38 Ruben de Wit Holandia 106.0   92.3
39 Anze Semenic Słowenia 105.0   90.0
40 Gasper Vodan Słowenia 102.5   86.0
41 Marinus Kraus Niemcy 101.5   84.2
42 Vital Anken Szwajcaria 101.0   83.8
43 Johannes Loehmann Niemcy 101.0   82.8
44 Daniel Weiss Niemcy 101.5   82.7
45 Alexey Pchelintsev Kazachstan 100.5   80.4
46 Marat Zhaparov Kazachstan 99.5   79.6
  Jan Druzina Słowenia 99.5   79.6
48 Karl Geiger Niemcy 98.5   78.3
49 Hubert Blaha Czechy 100.5   77.4
50 Oldrik van der Aalst Holandia 98.5   76.8
51 Konstantin Sokolenko Kazachstan 96.5   74.7
52 Vojtech Stursa Czechy 95.0   71.0
53 Sabirzhan Muminov Kazachstan 95.5   69.9
54 Guillaume Berney Szwajcaria 90.5   62.4
55 Olivier Anken Szwajcaria 90.0   60.5
56 Faik Yuksel Turcja 87.0   54.1
57 Anton Kankenov Kazachstan 84.0   48.7
58 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 85.0   47.0
59 Mustafa Oztasyonar Turcja 79.0   37.7
60 Christian Heim Niemcy DSQ   DSQ

« FIS Cup 2010/2011 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »