TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
20.02.2011 - Ramsau (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Markus Schiffner Austria 95.5 99.0 260.5
2 Bjoern Koch Austria 96.0 98.0 257.0
3 Stefan Hayboeck Austria 94.5 93.5 241.5
4 Lukas Mueller Austria 93.0 92.0 240.0
5 Christian Ulmer Niemcy 91.0 94.0 238.5
6 Marc Krauspenhaar Niemcy 91.5 94.5 237.5
7 David Winkler Niemcy 90.0 93.0 235.5
8 Thomas Diethart Austria 91.5 91.0 233.0
  Johannes Obermayr Austria 91.5 90.5 233.0
10 Andrey Pachin Rosja 90.0 91.0 230.5
11 Miran Zupancic Słowenia 92.5 88.5 229.0
12 Sergey Bychkov Rosja 90.0 89.5 226.5
13 Daniel Lackner Austria 89.5 89.0 224.0
14 Clemens Aigner Austria 87.5 91.0 223.5
15 Florian Schabereiter Austria 89.5 89.0 221.5
16 Pius Paschke Niemcy 87.5 90.5 221.0
17 Alexey Romashov Rosja 87.0 88.5 216.5
18 Matic Benedik Słowenia 86.0 89.5 215.5
19 David Fallmann Austria 85.0 89.0 213.0
20 Denis Veselov Rosja 84.5 89.0 209.5
21 Ilmir Hazetdinov Rosja 87.5 84.5 209.0
22 Denis Zupancic Słowenia 85.0 88.0 208.5
  Tobias Bogner Niemcy 86.0 86.5 208.5
  Florian Altenburger Austria 88.5 84.0 208.5
25 Christoph Stauder Austria 90.5 90.0 205.5
  Jens Kratzel Niemcy 87.5 84.5 205.5
27 Jiri Mazoch Czechy 88.0 82.5 204.5
28 Alexey Pchelintsev Kazachstan 84.5 84.0 199.0
29 Sepp Lechner Niemcy 84.5 83.5 197.0
30 Lukas Dilitz Austria 85.5 80.5 193.5
31 Gasper Martincic Słowenia 83.5   98.0
32 Jan Jeske Niemcy 82.5   95.5
33 Gasper Bartol Słowenia 81.5   94.0
  Faik Yuksel Turcja 83.0   94.0
35 David Danler-Swat Austria 81.5   93.5
  Kevin Goeschl Austria 82.0   93.5
  Nico Hermann Niemcy 81.5   93.5
38 Johannes Loehmann Niemcy 81.5   93.0
39 Francesco Hollaus Austria 81.0   91.5
40 Vladislav Persiyancev Rosja 79.5   89.5
41 Ziga Tomazin Słowenia 80.5   89.0
42 Egor Usachev Rosja 78.5   88.0
43 Thomas Ortner Austria 79.0   87.5
44 Grigoriy Leontyev Rosja 79.0   87.0
45 Dejan Zujic Słowenia 79.5   86.5
46 Gasper Klinec Słowenia 78.0   86.0
  Eduard Torok Rumunia 78.5   86.0
48 Ruben de Wit Holandia 77.5   83.5
49 Pavel Farkas Czechy 77.0   82.5
50 Robert Vitez Słowenia 76.5   80.5
51 Hubert Blaha Czechy 78.0   79.5
52 Roman Kuryavskiv Kazachstan 75.0   78.0
53 Matthias Troy Austria 74.5   77.5
54 Tomas Friedrich Czechy 74.5   75.0
55 Philipp Aschenwald Austria 73.5   74.5
56 Anton Kankenov Kazachstan 72.0   70.0
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 71.0   70.0
58 Urban Zamernik Chorwacja 71.5   69.5
59 Robert Valentin Tatu Rumunia 70.0   66.5
60 Marat Zhaparov Kazachstan 71.0   64.0
61 Patrick Streitler Austria 68.0   62.5
62 Sorin Iulian Pitea Rumunia 66.5   59.0
63 Sabirzhan Muminov Kazachstan 66.5   55.0
64 Mustafa Oztasyonar Turcja 64.5   50.5
65 Igor Sviridov Kazachstan 61.0   42.0
66 Leon Grobljar Słowenia 61.0   40.0

« FIS Cup 2010/2011 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »