TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
26.09.2010 - Falun (Szwecja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Peter Frenette USA 104.0 100.0 278.5
2 Fredrik Balkasen Szwecja 97.5 99.0 260.0
3 Tord Markussen Hammer Norwegia 94.5 98.5 256.5
4 Anders Johnson USA 97.5 93.5 251.5
5 Remus Tudor Rumunia 98.0 91.5 245.0
6 Chris Lamb USA 94.5 92.0 241.5
7 Isak Grimholm Szwecja 96.0 89.0 236.0
8 Oddvar Ystgaard Norwegia 94.5 88.5 230.5
  Carl Nordin Szwecja 92.5 89.0 230.5
10 Marius Fredrik Johansen Norwegia 88.0 93.0 229.0
11 Nicholas Fairall USA 86.5 91.0 218.5
12 Jere Kykkänen Finlandia 83.0 93.5 215.0
13 Josef Larsson Szwecja 85.5 90.5 214.5
14 Sebastian Klinga Finlandia 87.5 86.0 211.0
15 Michael Glasder USA 86.0 83.5 201.5
16 Janne Nordman Finlandia 93.5 76.0 201.0
17 Mathias Ristad Norwegia 87.5 79.0 194.0
18 Alexander Mitz Szwecja 85.5 79.5 191.0
  Alexander Haupt USA 88.5 76.0 191.0
20 Stian Tillung Norwegia 87.0 75.5 183.5
21 Anders Stensloekken Norwegia 77.5 84.0 182.5
22 Martin Kvernberg Norwegia 82.5 79.5 181.0
23 Sondre Myhre Norwegia 78.5 79.5 176.0
24 Sebastian Ekman Szwecja 82.0 75.0 175.0
25 Szilvester Kozma Rumunia 76.0 76.5 164.0
26 Robert Valentin Tatu Rumunia 77.5 71.0 154.0
27 Espen Roee Norwegia 72.5 77.5 153.5
28 Benjamin Larsson Szwecja 71.5 67.0 135.0
29 Hans Erik Torgersen Norwegia 70.0 72.0 133.0
30 William Rhoads USA 70.0 61.0 118.0
31 Jesper Daun Szwecja 65.0   56.5
32 Simon Eriksson Szwecja 62.0   51.0
33 Martin Gundersson Szwecja 55.0   35.5

« FIS Cup 2010/2011 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »