Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
25.07.2010 - Strbske Pleso (Słowacja) K-90

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 100.5 134.0
2 Ilmir Hazetdinov Rosja 99.5 129.0
3 Tomas Zmoray Słowacja 96.5 127.5
4 Milos Kadlec Czechy 93.0 118.5
5 Robert Kuban Czechy 93.5 118.0
6 Vojtech Stursa Czechy 91.0 115.5
  Oldrik van der Aalst Holandia 92.0 115.5
  Michael Lunardi Włochy 92.0 115.5
9 Eric Mitchell Kanada 91.5 115.0
10 Vladislav Persiyancev Rosja 92.0 112.0
  Patrik Lichy Słowacja 91.5 112.0
12 Roberto Dellasega Włochy 89.5 110.0
13 Anze Lanisek Słowenia 90.5 109.5
14 Davide Bresadola Włochy 89.0 109.0
15 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 89.0 108.5
16 Ramil Zarifullin Rosja 88.0 107.0
17 Egor Usachev Rosja 88.0 106.5
18 Aliaksei Muravitski Białoru¶ 87.5 102.5
19 Sergey Bychkov Rosja 85.0 101.0
20 Andrey Pachin Rosja 85.0 99.5
21 Alexey Romashov Rosja 84.0 98.5
22 Vladimir Rosko Słowacja 84.0 98.0
  Federico Cecon Włochy 84.0 98.0
24 Tomas Friedrich Czechy 84.0 97.5
25 Yaroslav Dysko Ukraina 83.5 94.5
  Alexander Shuvalov Rosja 83.5 94.5
27 Alexey Pchelintsev Kazachstan 82.0 93.5
28 Assymzhan Khashirov Kazachstan 82.0 92.0
29 Vit Hacek Czechy 81.0 91.5
30 Roman Kuryavskiv Kazachstan 79.0 87.5
31 Szilvester Fulop Rumunia 79.0 87.0
  Mojmir Nosal Słowacja 79.0 87.0
33 Remus Tudor Rumunia 79.0 86.0
34 Yukon de Leeuw Kanada 88.5 85.5
35 Sabirzhan Muminov Kazachstan 88.0 84.5
36 Faik Yuksel Turcja 78.0 84.0
37 Samet Karta Turcja 77.0 82.0
38 Alaksey Baldzin Białoru¶ 82.0 79.5
39 Denis Sindler Słowacja 75.5 77.0
40 Andrey Sintsov Rosja 72.5 72.0
41 Adrian Vornicu Rumunia 71.0 68.5
42 Istvan Pungor Węgry 71.0 65.5
43 Szilvester Kozma Rumunia 71.0 64.5
44 Igor Sviridov Kazachstan 69.5 61.0
45 Shyngys Kalykov Kazachstan 67.5 60.5
46 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 67.0 60.0
47 Lars Antonissen Holandia 65.5 56.5
48 Rico de Jong Holandia 65.0 56.0
49 Akos Szilagyi Węgry 62.0 46.5
50 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 57.0 38.0
51 Armin Csukovics Węgry 54.5 27.0

« FIS Cup 2010/2011 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich