TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
24.07.2010 - Strbske Pleso (Słowacja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Tomas Zmoray Słowacja 95.5 97.5 255.5
2 Ilmir Hazetdinov Rosja 96.0 93.5 245.5
3 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 96.0 90.5 240.0
4 Egor Usachev Rosja 94.5 91.0 237.5
5 Eric Mitchell Kanada 94.0 91.5 236.0
6 Michael Lunardi Włochy 88.5 94.0 228.5
7 Oldrik van der Aalst Holandia 92.5 87.0 222.0
8 Ramil Zarifullin Rosja 90.5 91.0 221.5
9 Alexey Romashov Rosja 87.0 91.5 220.5
10 Davide Bresadola Włochy 89.0 89.0 220.0
  Yukon de Leeuw Kanada 88.5 90.0 220.0
12 Patrik Lichy Słowacja 88.5 89.0 218.0
13 Roberto Dellasega Włochy 87.0 89.5 215.0
14 Sergey Bychkov Rosja 91.0 85.0 214.0
15 Vojtech Stursa Czechy 94.0 80.0 211.0
16 Anze Lanisek Słowenia 85.0 89.0 210.0
  Tomas Friedrich Czechy 88.5 85.5 210.0
18 Milos Kadlec Czechy 83.5 90.5 209.0
19 Andrey Pachin Rosja 86.0 85.0 203.0
20 Mojmir Nosal Słowacja 85.0 84.5 200.5
21 Robert Kuban Czechy 83.5 85.5 199.5
22 Szilvester Fulop Rumunia 84.5 82.5 194.0
23 Federico Cecon Włochy 82.0 81.5 186.0
24 Yaroslav Dysko Ukraina 82.0 81.5 183.0
25 Vit Hacek Czechy 83.0 77.0 179.0
26 Andrey Sintsov Rosja 82.0 77.0 175.5
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 83.0 77.0 175.5
28 Roman Kuryavskiv Kazachstan 82.0 76.5 172.5
29 Faik Yuksel Turcja 81.5 74.0 164.5
30 Denis Veselov Rosja 91.0 DNS 91.0
31 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 80.5   89.0
32 Vladimir Rosko Słowacja 79.5   88.5
33 Vladislav Persiyancev Rosja 79.5   87.5
  Alaksey Baldzin Białoru¶ 79.5   87.5
35 Remus Tudor Rumunia 78.0   84.0
36 Szilvester Kozma Rumunia 76.5   80.5
37 Aliaksei Muravitski Białoru¶ 75.5   78.5
38 Adrian Vornicu Rumunia 73.0   73.5
39 Denis Sindler Słowacja 74.0   71.5
40 Samet Karta Turcja 73.5   71.0
41 Assymzhan Khashirov Kazachstan 71.5   69.5
42 Alexander Shuvalov Rosja 70.0   65.0
43 Istvan Pungor Węgry 70.0   63.5
44 Lars Antonissen Holandia 67.5   61.5
45 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 68.0   59.0
46 Shyngys Kalykov Kazachstan 63.0   52.0
47 Rico de Jong Holandia 63.0   51.5
48 Igor Sviridov Kazachstan 64.5   49.5
49 Akos Szilagyi Węgry 60.0   45.0
50 Armin Csukovics Węgry 60.5   42.0
51 Sabirzhan Muminov Kazachstan 60.0   41.0

« FIS Cup 2010/2011 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich