Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
18.09.2005 - Predazzo (Włochy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Mario Innauer Austria 109.5 108.0 281.0
2 Tobias Bogner Niemcy 106.0 107.5 269.5
3 Marco Steinauer Szwajcaria 103.0 101.5 261.0
4 Yoshihiko Osanai Japonia 102.0 101.0 259.0
5 Matic Kramarsic Słowenia 103.0 100.5 258.5
6 Jan Tomazin Słowenia 102.0 101.5 257.0
  Rok Mandl Słowenia 101.5 101.5 257.0
8 Kenneth Gangnes Norwegia 103.0 99.0 253.0
  Patrick Bodmer Niemcy 103.0 99.5 253.0
10 Robert Hrgota Słowenia 102.5 100.5 251.5
11 Nicholas Fairall USA 102.0 101.0 249.0
  Stefan Nyffeler Szwajcaria 103.5 98.5 249.0
13 Stefan Rupp Niemcy 102.5 100.5 247.5
14 Gorazd Robnik Słowenia 101.5 97.5 246.5
15 Michael Nagiller Austria 101.0 97.0 245.5
16 Peter Kurbus Słowenia 99.0 97.5 244.5
  Trevor Morrice Kanada 101.5 99.5 244.5
18 Benjamin Bourqui Francja 100.0 98.0 244.0
19 Stefan Becker Austria 101.0 96.0 242.0
20 Markus Eggenhofer Austria 100.5 96.5 240.5
21 Felix Schoft Niemcy 103.5 96.0 238.0
22 Rozle Zagar Słowenia 98.5 95.5 237.0
23 David Fallmann Austria 100.0 92.5 236.0
24 Stefan Innerwinkler Austria 97.0 95.5 235.0
25 Yoann Morel Francja 98.5 94.5 234.0
26 Andreas Stjernen Norwegia 97.5 94.5 231.5
27 Christoph Menz Niemcy 98.0 93.5 231.0
28 Matija Druml Austria 98.5 92.5 230.0
29 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 97.5 92.5 229.5
30 Patrick Kaltenbach Niemcy 98.5 92.5 227.0
31 Florian Knaus Austria 97.5   119.0
32 Benjamin Brunner Niemcy 97.0   118.0
33 Skyler Keate USA 96.5   117.0
  Uros Peterka Słowenia 96.5   117.0
35 Simone Morassi Włochy 96.0   116.5
  Primoz Kozar Słowenia 97.0   116.5
  Sandro Steiner Szwajcaria 96.0   116.5
38 Billy Chedal Francja 96.5   116.0
  Tord Markussen Hammer Norwegia 96.0   116.0
40 Ronny Huebner Niemcy 96.5   115.5
  Dominik Benker Niemcy 96.5   115.5
42 Mathias Bourdel Francja 96.0   114.5
43 Atle Pedersen Roensen Norwegia 95.0   114.0
  Andre Wolfram Niemcy 96.0   114.0
  Markus Lechner Austria 95.5   114.0
46 Alexey Pchelintsev Kazachstan 96.0   113.0
47 Pierre Emanuel Robe Francja 94.5   112.5
48 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 94.5   111.5
  Samuel Burke USA 96.0   111.5
50 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 93.5   111.0
51 Christoph Strickner Austria 96.0   109.5
  Chingiz Nabiev Kazachstan 93.5   109.5
53 Gasper Juvan Słowenia 93.5   108.5
54 Simone Lepre Włochy 93.0   108.0
55 Jeffrey Denney jr. USA 94.5   107.5
56 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 92.0   106.5
57 Chris Francis USA 91.5   106.0
58 Blake Hughes USA 91.0   104.0
59 Chris Lamb USA 90.0   101.5
60 Andrei Balazs Rumunia 90.5   101.0
61 Vitaliy Shumbarets Ukraina 90.0   100.5
  Michele Liva Włochy 89.5   100.5
63 Trevor Wert USA 89.0   99.5
64 Michele Giuliani Włochy 88.5   98.5
65 Roberto Dellasega Włochy 88.5   98.0
66 Alessio de Crignis Włochy 87.5   96.0
67 Evan Bliss USA 87.0   94.5
68 Josh Hanson USA 86.0   93.0
  Yuya Tanaka Kanada 86.0   93.0
70 Andrei-Iancu Tambaloiu Rumunia 83.5   85.5
71 Marco Carli Włochy 82.5   85.0
72 Ciprian Ionita Rumunia 81.5   82.0
73 Mihai Damian Rumunia 79.0   76.5
74 Johnathan Sevick Kanada 79.0   76.0
75 Diego Dellasega Włochy 78.5   75.0
76 Roman Kuryavskiv Kazachstan 78.0   73.0
77 Flavio Fruch Włochy 72.5   61.5

« FIS Cup 2005/2006 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2005/2006

FIS Cup 2005/2006

Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich