Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
14.01.2011 - Hinterzarten (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Lackner Austria 107.5 104.0 273.5
2 Stefan Kraft Austria 105.0 104.5 269.0
3 Thomas Diethart Austria 102.0 100.0 253.5
4 Daniel Wenig Niemcy 102.0 101.0 252.5
5 Marco Grigoli Szwajcaria 100.0 100.5 248.5
  Rok Justin Słowenia 100.5 99.0 248.5
7 Marinus Kraus Niemcy 98.5 101.0 245.0
8 Daniel Huber Austria 99.5 98.5 242.5
9 Tim Babnik Słowenia 97.0 101.0 241.0
  Christian Reiter Austria 100.5 96.5 241.0
11 Marc Ganserer Niemcy 98.5 97.5 238.0
12 Dominik Maier Niemcy 98.0 99.5 237.5
13 Nejc Dezman Słowenia 100.5 95.0 236.5
14 Andraz Pograjc Słowenia 100.5 95.5 236.0
15 Florian Altenburger Austria 97.0 99.0 235.0
16 Michael Dreher Niemcy 100.0 93.5 232.5
17 Lukas Mueller Austria 98.5 94.0 231.0
18 Ulrich Wohlgenannt Austria 97.0 96.5 230.5
19 Clemens Aigner Austria 97.5 94.5 230.0
  Matevz Slatinsek Słowenia 98.0 95.5 230.0
  Michael Herrmann Niemcy 96.0 96.5 230.0
22 Markus Eisenbichler Niemcy 99.0 95.5 229.0
23 Jaka Hvala Słowenia 97.0 94.0 226.5
24 Stephan Leyhe Niemcy 95.0 95.0 224.0
25 Christoph Stauder Austria 96.0 94.0 222.5
26 Tobias Lugert Niemcy 94.5 95.0 221.5
27 Jaka Kosec Słowenia 94.5 94.5 220.5
28 Niklas Wangler Niemcy 97.0 92.0 220.0
29 Ludwig Pohle Niemcy 93.0 95.5 219.5
30 Pascal Egloff Szwajcaria 96.0 91.0 218.0
31 Jan Maylaender Niemcy 94.5 92.5 216.5
32 Christian Heim Niemcy 93.5 93.5 215.5
  Urban Susnik Słowenia 95.0 92.5 215.5
34 Thomas Juffinger Austria 95.0 91.5 215.0
35 Anze Semenic Słowenia 95.0 92.5 214.5
36 Gasper Klinec Słowenia 93.5 92.0 214.0
37 Pascal Kaelin Szwajcaria 91.0 94.0 213.0
  Ronan Lamy Chappuis Francja 92.5 92.5 213.0
39 Florian Menz Niemcy 94.0 92.5 212.5
40 Daniel Althaus Niemcy 95.0 89.5 209.5
41 Alexandre Mabboux Francja 92.5 90.0 205.5
42 Ernest Prislic Słowenia 90.0 93.0 204.5
  Bjoern Koch Austria 97.5 85.0 204.5
44 Jan Druzina Słowenia 92.0 90.0 204.0
45 Stefan Huber Austria 88.5 92.5 201.0
46 Johannes Obermayr Austria 89.5 90.5 200.0
47 Gasper Vodan Słowenia 91.0 88.5 199.5
48 Lukas Wagner Niemcy 92.5 85.5 196.5
49 Gregor Deschwanden Szwajcaria 93.5 86.0 195.5
50 Guillaume Berney Szwajcaria 87.5 89.0 192.5
  Adrian Schuler Szwajcaria 92.5 84.0 192.5
52 Benjamin Raffort Francja 88.5 87.5 191.5
53 Federico Cecon Włochy 88.5 88.0 186.5
54 Anze Lanisek Słowenia 87.5 85.0 179.0
55 Daniel Fudel Niemcy 88.0 82.0 177.0
56 Daniel Weiss Niemcy 85.5 82.5 172.0
  Luca Egloff Szwajcaria 87.0 80.0 172.0
58 Pascal Sommer Szwajcaria 85.5 80.5 169.0
59 Jan Tomazin Słowenia 86.0 79.5 168.0
60 Michael Zachrau Niemcy 83.5 81.5 167.5
61 Karl Geiger Niemcy 84.0 80.5 166.0
62 Killian Peier Szwajcaria 82.0 83.0 165.5
63 Nicolas Gonthier Francja 81.0 82.0 164.0
64 Florian Gugg Austria 82.0 82.5 163.0
65 Michael Lunardi Włochy 82.0 79.5 158.5
66 Bjoern Fischer Szwajcaria 78.0 82.0 154.5
67 Andreas Schuler Szwajcaria 80.5 77.5 151.0
68 Vital Anken Szwajcaria 80.5 77.5 150.5
69 Zeno di Lenardo Włochy 78.5 76.5 143.5
70 Olivier Anken Szwajcaria 73.5 81.0 134.0
71 Gabriel Karlen Szwajcaria 72.5 77.5 133.0
72 Julien Faivre Rampant Francja 73.5 75.0 128.5
73 Fabian Waldis Szwajcaria 72.0 68.5 103.5
74 Giacomo Marcocig Włochy 66.5 65.5 84.5

« Alpen Cup 2010/2011 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2010/2011

Alpen Cup 2010/2011

Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich