Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k
12.09.2010 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Lackner Austria 110.5 108.5 265.7
2 Peter Prevc Słowenia 109.5 106.5 261.3
3 Stefan Kraft Austria 110.5 105.0 257.9
4 Jaka Hvala Słowenia 107.5 106.0 255.3
5 Ulrich Wohlgenannt Austria 106.5 108.5 254.0
6 Rok Justin Słowenia 101.0 111.5 253.5
7 Marinus Kraus Niemcy 108.0 104.5 251.0
8 Markus Schiffner Austria 104.0 107.5 247.2
9 Bjoern Koch Austria 101.5 108.5 245.0
10 Christian Reiter Austria 101.0 112.0 244.4
11 Sepp Lechner Niemcy 103.0 105.0 241.9
12 Gregor Deschwanden Szwajcaria 102.5 104.0 237.7
13 Urban Susnik Słowenia 102.0 102.5 236.1
14 Guillaume Berney Szwajcaria 103.0 102.0 236.0
  Benjamin Raffort Francja 98.0 107.0 236.0
16 Lukas Dilitz Austria 100.5 104.0 234.6
17 Ronan Lamy Chappuis Francja 99.5 104.5 234.2
18 Johannes Obermayr Austria 101.0 102.5 232.8
19 Luka Leban Słowenia 110.5 93.0 231.8
20 Daniel Wenig Niemcy 98.5 103.5 228.1
21 Nicolas Gonthier Francja 99.0 101.0 225.0
  Pascal Sommer Szwajcaria 101.0 99.0 225.0
23 Vital Anken Szwajcaria 101.5 99.0 224.9
24 Daniel Huber Austria 96.0 103.5 224.1
  Matic Benedik Słowenia 100.5 99.0 224.1
  Michael Dreher Niemcy 100.5 99.0 224.1
27 Florian Altenburger Austria 107.0 103.5 223.9
28 Pascal Kaelin Szwajcaria 101.5 98.0 223.1
29 Gasper Bartol Słowenia 100.0 98.5 222.3
30 Tim Babnik Słowenia 104.5 95.0 220.6
31 Tobias Lugert Niemcy 100.5 97.5 219.9
32 Jan Druzina Słowenia 96.0 102.0 219.4
33 Lukas Wagner Niemcy 99.0 98.5 218.5
  Christoph Stauder Austria 101.5 96.0 218.5
35 Michael Lunardi Włochy 96.0 100.5 216.2
36 Olivier Anken Szwajcaria 97.5 99.0 215.7
37 Stephan Leyhe Niemcy 99.5 96.0 214.9
38 Niklas Wangler Niemcy 98.5 97.5 214.3
39 Gasper Vodan Słowenia 94.5 99.5 213.2
40 Bjoern Fischer Szwajcaria 97.0 97.5 212.1
41 Jaka Kosec Słowenia 97.5 95.5 208.9
42 Gasper Martincic Słowenia 98.0 95.0 208.4
  Florian Gugg Austria 99.0 94.0 208.4
44 Deyan Funtarov Bułgaria 96.5 97.5 208.2
45 Leon Grobljar Słowenia 94.5 96.5 205.8
46 Thomas Ortner Austria 100.0 93.0 204.4
47 Markus Eisenbichler Niemcy 99.0 93.5 204.0
48 Matevz Slatinsek Słowenia 94.5 96.0 203.4
49 Florian Menz Niemcy 95.5 94.5 202.0
50 Daniel Althaus Niemcy 92.0 97.0 199.7
  Patrick Kaiser Niemcy 94.0 95.0 199.7
52 Aljaz Zepic Słowenia 92.0 95.5 198.0
53 Federico Cecon Włochy 93.5 94.5 197.4
  Marc Ganserer Niemcy 98.5 89.5 197.4
55 Gasper Klinec Słowenia 97.0 92.0 197.2
56 Remus Tudor Rumunia 93.5 91.5 192.0
57 Michael Herrmann Niemcy 95.5 89.5 190.5
58 Robert Valentin Tatu Rumunia 90.5 91.5 185.1
59 Ales Hlebanja Słowenia 92.5 88.5 183.8
60 Anze Semenic Słowenia 90.0 90.5 182.4
61 Killian Peier Szwajcaria 90.0 89.0 179.2
62 Andreas Schuler Szwajcaria 94.0 84.0 177.4
63 Stefan Huber Austria 89.0 89.0 173.9
64 Christian Heim Niemcy 87.0 88.0 170.0
65 Anze Lanisek Słowenia 93.0 82.0 169.0
66 Bogomil Pavlov Bułgaria 87.0 84.5 165.7
67 Luca Egloff Szwajcaria 88.0 81.5 158.6
68 Szilvester Kozma Rumunia 84.5 83.0 156.0
69 Andrej Mlinar Słowenia 86.0 82.5 153.8
70 Matthias Troy Austria 79.0 86.5 152.4
71 Fabian Waldis Szwajcaria 87.5 77.0 144.6
72 Julien Faivre Rampant Francja 80.0 78.0 136.9
73 Daniel Simov Bułgaria 63.5 71.5 84.5
74 Adrian Vornicu Rumunia 69.5 DNS 48.6

« Alpen Cup 2010/2011 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2010/2011

Alpen Cup 2010/2011

Najbliższe zawody
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
11:30
P¦ Niżny Tagił
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
18:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
19:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:30
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich