Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Manuel Fettner (Austria) |
138.5 |
133.5 |
289.6 |
2 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
138.5 |
134.0 |
289.5 |
3 |
Andreas Kofler (Austria) |
130.5 |
138.5 |
281.7 |
4 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
127.5 |
140.0 |
279.5 |
5 |
Sami Niemi (Finlandia) |
133.5 |
131.0 |
273.1 |
6 |
Lukas Mueller (Austria) |
130.0 |
132.5 |
267.0 |
7 |
Lukas Hlava (Czechy) |
130.5 |
129.0 |
263.1 |
8 |
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
123.5 |
129.0 |
250.0 |
9 |
Severin Freund (Niemcy) |
125.5 |
127.0 |
248.0 |
10 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
127.0 |
125.0 |
247.6 |
11 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
124.0 |
127.5 |
246.2 |
12 |
Florian Horst (Niemcy) |
130.0 |
124.0 |
245.2 |
13 |
Michael Hayboeck (Austria) |
116.5 |
133.0 |
241.1 |
14 |
Daniel Lackner (Austria) |
118.0 |
129.0 |
236.6 |
15 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
115.0 |
129.5 |
231.6 |
16 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
113.5 |
129.0 |
229.0 |
17 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
120.0 |
121.5 |
224.7 |
18 |
Maximilian Mechler (Niemcy) |
117.5 |
123.0 |
223.4 |
19 |
Eirik Kjelstrup (Norwegia) |
116.5 |
124.0 |
222.4 |
20 |
Andre Fredheim (Norwegia) |
123.0 |
116.0 |
222.2 |
21 |
Stefan Hayboeck (Austria) |
121.0 |
118.0 |
221.2 |
22 |
Piotr Żyła (Polska) |
121.5 |
117.0 |
218.8 |
23 |
Marcin Bachleda (Polska) |
121.0 |
116.5 |
215.5 |
24 |
Rafał Śliż (Polska) |
117.5 |
119.0 |
214.7 |
25 |
Andreas Wank (Niemcy) |
117.5 |
118.0 |
213.4 |
26 |
Sami Saapunki (Finlandia) |
123.5 |
111.0 |
210.6 |
27 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
114.0 |
118.5 |
208.5 |
28 |
Stephen Leyhe (Niemcy) |
120.0 |
112.0 |
206.1 |
29 |
Pascal Egloff (Szwajcaria) |
126.0 |
105.5 |
202.7 |
30 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
121.0 |
100.0 |
182.3 |
31 |
Marco Grigoli (Szwajcaria) |
113.0 |
97.4 |
|
32 |
Nico Polichronidis (Niemcy) |
112.5 |
96.0 |
|
33 |
Jarkko Maeaettae (Finlandia) |
111.5 |
92.7 |
|
|
Carl Nordin (Szwecja) |
111.5 |
92.7 |
|
35 |
Alexey Vostretsov (Rosja) |
110.5 |
91.9 |
|
36 |
Roland Mueller (Austria) |
107.5 |
84.0 |
|
37 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
106.5 |
83.7 |
|
38 |
Antti Maeaettae (Finlandia) |
102.5 |
75.5 |
|
39 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
101.5 |
69.2 |
|
40 |
Niklas Eriksson (Szwecja) |
93.5 |
57.8 |
|
41 |
Adrian Schuler (Szwajcaria) |
94.5 |
55.6 |
|
42 |
Josef Larsson (Szwecja) |
88.0 |
47.4 |
|
43 |
Daniel Wenig (Niemcy) |
DNS |
DNS |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 19:56 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |