Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Markus Eggenhofer (Austria) |
73.0 |
73.0 |
269.4 |
2 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
71.5 |
72.0 |
264.9 |
3 |
Gerald Wambacher (Austria) |
69.0 |
71.5 |
256.2 |
4 |
Alessio Bolognani (Włochy) |
70.0 |
69.5 |
252.3 |
5 |
David Unterberger (Austria) |
68.0 |
71.0 |
247.6 |
6 |
David Fallmann (Austria) |
69.5 |
68.5 |
247.2 |
7 |
Rok Mandl (Słowenia) |
68.0 |
69.0 |
244.3 |
8 |
Marco Beltrame (Włochy) |
67.0 |
68.0 |
240.0 |
9 |
Vladimir Struhar (Czechy) |
68.0 |
67.5 |
239.7 |
10 |
Rozelje Zagar (Słowenia) |
66.5 |
68.5 |
239.0 |
11 |
Nikolas Fettner (Austria) |
68.0 |
66.5 |
238.3 |
12 |
Andre Fredheim (Norwegia) |
67.0 |
69.0 |
237.9 |
13 |
Stefan Innerwinkler (Austria) |
67.5 |
67.0 |
237.3 |
14 |
Andreas Strolz (Austria) |
67.0 |
67.5 |
235.8 |
15 |
Daniel Nigl (Niemcy) |
66.5 |
67.0 |
235.4 |
16 |
Tomasz Byrt (Polska) |
66.0 |
66.5 |
234.0 |
17 |
Andraz Pograjc (Słowenia) |
64.5 |
68.0 |
232.5 |
18 |
Adam Cieślar (Polska) |
65.5 |
66.0 |
229.6 |
19 |
Simone Morassi (Włochy) |
66.5 |
65.5 |
229.3 |
20 |
Roman Trofimov (Rosja) |
67.0 |
65.0 |
228.8 |
21 |
Michele Liva (Włochy) |
66.0 |
66.5 |
228.5 |
22 |
Roberto Dellasega (Włochy) |
64.5 |
66.0 |
226.2 |
23 |
Tomaz Naglic (Słowenia) |
66.0 |
63.5 |
224.8 |
24 |
Klemens Murańka (Polska) |
66.0 |
64.0 |
224.5 |
25 |
Sergey Kozhevnikov (Rosja) |
64.5 |
65.5 |
223.0 |
26 |
Andrzej Zapotoczny (Polska) |
66.0 |
63.0 |
221.6 |
27 |
Simen Olsen (Norwegia) |
63.5 |
64.0 |
217.5 |
28 |
Andre Wesch (Niemcy) |
69.0 |
DSQ |
123.6 |
29 |
Jiri Mazoch (Czechy) |
67.5 |
DSQ |
118.0 |
30 |
Tomas Zmoray (Słowacja) |
66.0 |
DSQ |
114.4 |
31 |
Matj Dobovsek (Słowenia) |
63.5 |
DSQ |
108.9 |
32 |
Matjaz Pungertar (Słowenia) |
64.0 |
|
108.6 |
33 |
Vaclav Storek (Czechy) |
63.5 |
|
107.9 |
34 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
64.0 |
|
106.6 |
35 |
Alessio de Crignis (Włochy) |
63.0 |
|
106.2 |
36 |
Tim Babnik (Słowenia) |
63.5 |
|
105.9 |
37 |
Ole Ingvaldsen (Norwegia) |
62.5 |
|
105.0 |
|
Cestmir Kozisek (Czechy) |
62.5 |
|
105.0 |
39 |
Piotr Chowaniec (Polska) |
63.0 |
|
104.7 |
40 |
Bastian Mack (Niemcy) |
62.5 |
|
104.0 |
41 |
Martin Plhal (Czechy) |
62.0 |
|
103.3 |
42 |
Luka Leban (Słowenia) |
62.0 |
|
102.8 |
43 |
Aleksander Zniszczoł (Polska) |
61.5 |
|
101.1 |
44 |
Ivan Chumyshev (Rosja) |
61.0 |
|
100.9 |
|
Chingiz Nabiev (Kazachstan) |
61.0 |
|
100.9 |
46 |
Evgeni Levkin (Kazachstan) |
61.5 |
|
100.6 |
47 |
Ilmir Hazetdinov (Rosja) |
61.0 |
|
100.4 |
48 |
Grzegorz Miętus (Polska) |
60.0 |
|
98.0 |
49 |
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
60.5 |
|
96.7 |
50 |
Paweł Słowiok (Polska) |
59.5 |
|
96.3 |
|
Robert Kartik (Słowacja) |
59.5 |
|
96.3 |
52 |
Mihai Damian (Rumunia) |
59.0 |
|
96.1 |
53 |
Hubert Blaha (Czechy) |
60.0 |
|
95.0 |
54 |
Andraz Jurca (Słowenia) |
58.0 |
|
92.7 |
55 |
Peter Prevc (Słowenia) |
57.5 |
|
92.0 |
56 |
Remmus Tudor (Rumunia) |
57.5 |
|
91.0 |
57 |
Thomas de Wit (Holandia) |
58.0 |
|
87.2 |
58 |
Egor Ulitin (Rosja) |
56.0 |
|
85.9 |
59 |
Szilvester Kozma (Rumunia) |
55.0 |
|
84.0 |
60 |
Roman Kuryavskiv (Kazachstan) |
52.5 |
|
77.0 |
61 |
Mikhail Zabegalov (Rosja) |
50.0 |
|
70.5 |
62 |
Assymzhan Kashirov (Kazachstan) |
47.0 |
|
60.3 |
63 |
Ivan Savvateev (Rosja) |
48.0 |
|
58.7 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |