TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Daniela Iraschko-Stolz i Maren Lundby spisały się najlepiej podczas treningów przed zawodami Pucharu ¦wiata kobiet w Sapporo...

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W pierwszej rundzie zdecydowanie najdalszy skok oddała Daniela Iraschko-Stolz - Austriaczka poleciała na odległo¶ć aż 131,5 metra, jednak zrobiła to z 22. belki i przy lekkim wietrze pod narty (0,09 m/s). Za jej plecami znalazły się Sara Takanashi (119 m - belka dwudziesta, wiatr 0,22 m/s w plecy) i Carina Vogt (124,5 m - belka 22., wiatr 0,32 m/s pod narty), a kolejne pozycje zajęły Yuki Ito (123 m), Nika Kriznar (120 m) i Chiara Hoelzl (125,5 m).

Druga seria to popis Maren Lundby - startuj±ca z 22. belki Norweżka l±dowała na 132. metrze (wiatr 0,05 m/s w plecy) i wyraĽnie wyprzedziła Danielę Iraschko-Stolz (131 m - belka 24., wiatr 0,17 m/s w plecy) oraz Yuki Ito (133,5 m - belka 24., wiatr 0,25 m/s pod narty). W czołówce znalazły się także Katharina Althaus (125 m), Chiara Hoelzl (134 m z 27. belki) i Eva Pinkelnig (121,5 m).

W pierwszej serii panie startowały z belek 25., 23., 22., 20. i 19.; w drugiej - z 27., 25., 24. i 22. Wiatr wiał z różnych stron, a jego prędko¶ć osi±gała maksymalnie 1,6 m/s.
Wyniki treningu - seria I
zawodnikkrajodl.punkty
1Daniela Iraschko-StolzAustria131.563.2
2Sara TakanashiJaponia119.052.0
3Carina VogtNiemcy124.548.1
4Yuki ItoJaponia123.046.3
5Nika KriznarSłowenia120.043.1
6Chiara HoelzlAustria125.542.1
7Eva PinkelnigAustria122.041.4
8Katharina AlthausNiemcy114.540.6
9Elena RunggaldierWłochy123.539.7
10Maren LundbyNorwegia107.034.6
11Juliane SeyfarthNiemcy107.034.2
12Ramona StraubNiemcy114.531.5
13Anna Odine StroemNorwegia114.030.0
14Jacqueline SeifriedsbergerAustria121.028.9
15Ursa BogatajSłowenia115.026.6
16Yuka SetoJaponia118.025.3
17Kaori IwabuchiJaponia118.023.9
18Silje OpsethNorwegia108.518.4
19Julia KykkänenFinlandia110.517.0
20Alexandra KustovaRosja108.514.6
21Spela RogeljSłowenia115.012.8
22Rio SetoJaponia102.510.5
23Sofia TikhonovaRosja101.09.8
 Nozomi MaruyamaJaponia113.09.8
25Jerneja BreclSłowenia110.09.1
26Anna RupprechtNiemcy109.08.6
27Pauline HesslerNiemcy109.05.7
28Yuka KobayashiJaponia101.05.6
29Lea LemareFrancja103.53.6
30Lara MalsinerWłochy101.53.1
31Misaki ShigenoJaponia100.01.6
32Lidiia IakovlevaRosja87.00.0
 Lucile MoratFrancja100.00.0
 Daniela Vasilica HaralambieRumunia93.50.0
 Ingebjoerg Saglien BraatenNorwegia83.00.0
 Maja VticSłowenia96.00.0
 Xueyao LiChiny95.50.0
 Oceane Avocat GrosFrancja90.00.0
 Ksenia KablukovaRosja94.50.0
 Nita EnglundUSA94.00.0
 Tara Geraghty-MoatsUSA81.50.0
 Andreea Diana TrambitasRumunia78.00.0
 Katra KomarSłowenia76.00.0
 Nina LussiUSA74.00.0
 Tong MaChiny73.50.0
 Haruka IwasaJaponia84.50.0
 Aleksandra BarantcevaRosja85.00.0
 Shihori OiJaponia88.00.0
 Ren MikaseJaponia82.50.0
 Kaede NaritaJaponia87.00.0
Wyniki treningu - seria II
zawodnikkrajodl.punkty
1Maren LundbyNorwegia132.088.0
2Daniela Iraschko-StolzAustria131.080.3
3Yuki ItoJaponia133.579.9
4Katharina AlthausNiemcy125.076.3
5Chiara HoelzlAustria134.070.2
6Eva PinkelnigAustria121.568.7
7Carina VogtNiemcy122.568.4
8Sara TakanashiJaponia120.065.5
9Juliane SeyfarthNiemcy118.563.9
10Ursa BogatajSłowenia121.557.1
11Nika KriznarSłowenia118.056.7
12Anna Odine StroemNorwegia116.054.8
13Elena RunggaldierWłochy122.054.1
14Lara MalsinerWłochy117.550.9
15Alexandra KustovaRosja114.050.1
16Kaori IwabuchiJaponia117.047.7
17Nozomi MaruyamaJaponia115.546.5
18Sofia TikhonovaRosja109.045.3
19Haruka IwasaJaponia113.040.7
20Anna RupprechtNiemcy113.040.5
21Ramona StraubNiemcy109.037.0
 Rio SetoJaponia112.037.0
23Katra KomarSłowenia105.536.1
24Misaki ShigenoJaponia114.036.0
25Julia KykkänenFinlandia106.035.8
26Pauline HesslerNiemcy113.034.1
27Silje OpsethNorwegia108.531.8
 Yuka SetoJaponia105.531.8
29Daniela Vasilica HaralambieRumunia109.029.2
30Lidiia IakovlevaRosja102.028.2
31Spela RogeljSłowenia103.027.6
32Xueyao LiChiny104.526.1
33Oceane Avocat GrosFrancja104.025.9
34Lea LemareFrancja104.525.7
35Aleksandra BarantcevaRosja98.524.1
36Yuka KobayashiJaponia102.523.2
37Lucile MoratFrancja104.022.5
38Jacqueline SeifriedsbergerAustria101.020.6
39Shihori OiJaponia104.019.0
40Nita EnglundUSA96.016.4
41Kaede NaritaJaponia92.513.2
42Tara Geraghty-MoatsUSA90.09.2
43Ren MikaseJaponia97.08.6
44Jerneja BreclSłowenia93.06.8
45Ksenia KablukovaRosja85.06.1
46Ingebjoerg Saglien BraatenNorwegia86.04.5
47Maja VticSłowenia88.01.1
48Andreea Diana TrambitasRumunia75.00.0
 Nina LussiUSA82.00.0
 Tong MaChiny85.00.0
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Sapporo: Treningi dla Iraschko-Stolz i Lundby
P¦ Sapporo: Treningi dla Iraschko-Stolz i Lundby

P¦ Sapporo: Treningi dla Iraschko-Stolz i Lundby

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
63%
Kamil Stoch
16%
Stefan Kraft
10%
Dawid Kubacki
6%
inny skoczek
4%
Piotr Żyła
1%
Robert Johansson
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »