TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
19.01.2019, godz. 10:00
Planica HS-102
CoC kobiet

Skoki narciarskie w kolejnych sezonach wciąż będą obecne nie tylko w Eurosporcie, ale także w Telewizji Polskiej. Obie stacje porozumiały się w zakresie umowy sublicencyjnej...

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Podobnie jak w ostatnim sezonie najszerzej zawody w skokach narciarskich będzie pokazywać Eurosport - oprócz wszystkich konkursów Pucharu Świata zobaczymy tu także kwalifikacje, zawody Letniej Grand Prix, mistrzostw świata w Seefeld (2019) i Oberstdorfie (2021); stacja koncernu Discovery ma transmitować także m.in. zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich. Eurosport wciąż posiada wyłączne prawa do transmisji w telewizji płatnej i online.

TVP, zgodnie z umową sublicencyjną, będzie mogła natomiast pokazywać wszystkie konkursy Pucharu Świata do końca sezonu 2020/2021, zawody Letniej Grand Prix do 2021 roku, wybrane konkurencje MŚ 2019 i 2021 oraz po dwadzieścia wybranych zawodów w biegach narciarskich w trzech kolejnych sezonach. Na antenach TVP zabraknie kwalifikacji - z wyjątkiem zawodów rozgrywanych na terenie naszego kraju (w ich wypadku TVP jest producentem sygnału); konkursy w Wiśle i Zakopanem będzie można śledzić także na Sport.tvp.pl.

- Jesteśmy zadowoleni z osiągniętego porozumienia. Dzięki współpracy Eurosportu i TVP sukcesy polskich skoczków docierają do jeszcze większej liczby Polaków, dostarczając niezapomnianych emocji fanom skoków - powiedział dyrektor polskiego Eurosportu Adam Widomski.

Przy okazji podpisania umowy sublicencyjnej obie stacje pochwaliły się, które transmisje wzbudzały największe zainteresowanie w trakcie minionej zimy - w TVP były to konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen i pierwszy konkurs olimpijski w Pjongczangu (ponad osiem milionów widzów w szczytowym momencie), w Eurosporcie - kwalifikacje do konkursów w Trondheim i Vikersund (1,6 mln telewidzów - najlepszy wynik w tym roku, jeden z najlepszych w historii stacji).
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków85
O polityce nie będę pisał jak inni, bo to nie portal do tego. Mam 2 pytania: 1.Czy Eurosport będzie porządnie transmitować LGP, czy jak wyjdzie (tzn jak co roku w kratkę).
2.Czy TVP pokaże coś więcej niż konkursy w Wiśle??
(07.06.2018, 12:18)
JacekKatos
@Ja - Mądre słowa. Ale to zaledwie zakręcony ogon "chorego mamuta" (oczywiście - nie przez przypadek metafora)
1. Jak pewnie wielu - smutno mi że przewidziałem, iż z Pjongczang medale przywiozą tylko nasi skoczkowie...
2. ...i w konsekwencji wszyscy "ministrowie polskiego sportu" (cokolwiek to znaczy, wiadomo o kogo chodzi) będą jechać wśród rozentuzjazmowanego tłumu kibiców na zmęczonych plecach naszych skoczków jak na osiołkach ( no tu poleciałem;-) )
3. Nasze panie, jak wszystkie kobiety (co naturalne i właściwe jest) z pewnością lubią jak je się ogląda, podziwia, chwali... I jeśłi ich nikt nie ma okazji podziwiać, docenić, pogłaskać ;-) to tracą swój zapał do tego trudnego sportu
4. A biorąc pod uwagę że panie przy każdym skoku płacą nieporównywalnie większą cenę (determinacja, odwaga, wysiłek fizyczny, wyrzeczenia itp.) niż jakikolwiek skoczek płci męskiej to fakt lekceważenia ich potrzeb i sportowego wysiłku uważam za duże foux pas każdego faceta który ma wpływ na rozwój skoków narciarskich w Polsce.
5. Pokochałem ten sport za to, że bez względu na wyniki i osiągnięcia - wszyscy zawodnicy i kibice mają do siebie szacunek i dozę sympatii.
6.No i tyle się napisałem a to wciąż tylko zakręcony ogon zramolałych, chorych mamutów. Durne mamuty. Padną a tego nie zobaczą. Cóż. Poczekamy ;-)
7. skokinarciarskie to świetny portal. Rzeczowy, aktualny i wciąż zaskakująco szeroki w
swoim przekazie (właśnie odkryłem dowcipy o skoczkach - hahha ;-)
(12.05.2018, 09:28)
.
@JacekKatos: Ponieważ nie ma sukcesów, nie ma transmisji...
(10.05.2018, 20:53)
Ja
@JacekKatos
Bo w Polsce TV i sport są niestety wykorzystywane przez politykę.

Transmisje nie są dla kibiców, którzy kochają daną dyscyplinę - tylko dla ogółu społeczeństwa, które interesuje tylko Stoch, Małysz i kadra. Zobacz, że nawet dochodzi do tego, że komentatorzy cieszą się ze słabych skoków rywali albo w ogóle mają gdzieś to, jak skaczą inni - liczą się tylko nasi.

Tak samo ze skokami kobiet - nie ma na nie po prostu kasy, bo tam nie ma sukcesów. W skokach kasa od państwowych spółek (Lotos, Azoty) będzie dopóty, dopóki Stoch będzie wygrywać. Z chwilą, gdy skończą się sukcesy i skoki przestaną spełniać funkcję "opium dla mas" - skończy się kasa i transmisje.
(09.05.2018, 20:27)
JacekKatos
@. To wiem. Bardziej myślałem o telewizyjnych relacjach. I trochę więcej informacji "kadrowych" - jeśli mamy możliwość dość dobrze znać sytuacje na temat wszelkich ruchów kadrowych, szkoleniowych itp. u panów to w zasadzie pozostaje nam się tylko domyślać czemu nasze panie są "niezauważalne" na zawodach. A co do komentatorów - to tak! Dawno już przerzuciłem się na Eurosport. Komentarze bardziej inteligentne, przemyślane a nawet (mądrze) dowcipne. A u nas tylko sztuczne nadmuchiwanie atmosfery, kartkowanie encyklopedii sportu podczas skoków i potykanie się o o nazwiska. A puszczanie wywiadów (nawet z Małyszem) podczas zawodów, skoków zawodników innych drużyn (nawet słabszych) uważam za poważne faux pas, totalne nieposzanowanie zawodników innych nacji.
(09.05.2018, 12:41)
.
@JacekKatos: Cały sezon zimowy były relacje ze skoków pań, mogłeś czytać. Punktów PŚ nie zdobyły, w PK Magdalena Pałasz 13. - 84 pkt, Kamila Karpiel 25. - 48 pkt, Joanna Kil i Anna Twardosz ex aequo 27. z 46 pkt, Kinga Rajda 33. - 40 pkt. W FIS Cupie Kamila Karpiel 6. - 247 pkt, Anna Twardosz 7. - 224 pkt, Kinga Rajda 10. - 203 pkt, Magdalena Pałasz 30. - 90 pkt, Paulina Cieślar 47. - 61 pkt, Katarzyna Harsche 55. - 48 pkt, Joanna Kil 101. - 8 pkt. A Babiarz tak samo jak Szaranowicz, "Askinen, Asikinen, Asikainer"...
(08.05.2018, 17:05)
JacekKatos
A co z relacjami skoków pań? A jak wygląda w ogóle sytuacja naszych skoczkiń? W sensie; Dziś i Jutro. Bo o skokach pań moim zdaniem mamy, mimo wszystko, za mało informacji.
(07.05.2018, 12:21)
JacekKatos
Ech, już wszystko jedno kto byle nie Szaranowicz. Szanuję go ale niech już idzie na emeryturę. czytat: "Andersz, Andresz Anders..." - on się wyraźnie męczy. I widzów też.
(07.05.2018, 12:17)
.
@Polonus: Chodziło mi o R.Kota, i tak jest lepszy od Babiarza wg. mnie.
(04.05.2018, 16:11)
Polonus
@.
Czemu nie komentuje Snopek, tego nie wiem. Mogę się tylko domyślać, że nie jest faworytem wierchowki redakcji. Druga rzecz, że nie ma w nim żadnych emocji. Dlatego mógłby komentować z kimś, kto te emocje potrafi przekazać. W ES taką rolę odgrywa teraz Rudziński komentujący wraz z Błachutem, który jest dużo bardziej stonowany. Tworzą dzięki przyzwoity duet. Snopek potrzebowałby do pary takiego emocjonalnie "zaangażowanego" (ten cudzysłów zasadny, bo pan redaktor jest zawodowym aktorem i te jego emocje są z lekka udawane) Babiarza. Tyle, że Babiarz zupełnie nie czuje skoków. On jest dobrym komentatorem pływania, lekkiej, być może łyżwiarstwa figurowego (na tym ostatnim się zupełnie nie znam, więc nie wiem). Ale jego totalnie nieprofesjonalny komentarz kładzie skoki w TVP na łopatki.
O którego Kota ci chodzi? O Rafała? Daj spokój. Gość się tak nadaje do komentowania jak ja do pisania peanów na cześć Kruczka. A jeśli myślisz o bracie Maćka, to też nie jestem za. On ma, z tytułu tego, że skakał, wiedzę "środowiskową" i praktyczną, ale żadnej typowo "komentatorskiej". Dla niego taki Ingolf Mork albo nawet Walter Steiner to są pojęcia abstrakcyjne. A to dyskwalifikuje
(04.05.2018, 12:51)
.
@Polonus: Właśnie, czemu nie komentuje duet Snopek-Kot...
(03.05.2018, 10:16)
Polonus
@gii
Z tym "dużo lepszym" to bym nie przesadzał.
Na ES też jest kilku panów, których się słuchać nie da.
Jak się zejdzie takie duo jak tuż przed IO w Willingen albo wyznaczą do komentarza pana Jakuba Nazwiska Nie Pamiętam, to włos też się na głowie jeży.
To, że TVP jest dostępne dla znacznie szerszej publiki, nie podlega żadnej wątpliwości. Dlatego zupełnie nie rozumiem strategii Kurskiego w tym zakresie. Zawody powinni komentować ludzie, którzy się na tym znają. A on wyznaczył do tej roli babiarza, który zna się na lekkiej atletyce, pływaniu i, ewentualnie, biegach narciarskich. Bez sensu.
(02.05.2018, 09:40)
marmi
Tak samo było już wcześniej, dlatego nie można zobaczyć za darmo skoków w necie (nie legalnie przynajmniej).
Może i tym razem dadzą ES online w czarny piątek za prawie darmo, to wykupię :)
(29.04.2018, 21:55)
Arek
Szkoda, że TVP nie powalczyło o kwalifikacje w skokach...
(27.04.2018, 20:10)
gii
Wiadomo, że na ES komentarz dużo lepszy, ale niektórzy nie mają wyboru i muszą oglądać na TVP :(
(27.04.2018, 11:01)
Polonus
W zeszłym sezonie przerzuciłem się na oglądanie skoków w Eurosporcie i stwierdzam, że to był dobry ruch.
Zdecydowanie wolę komentarz Błachuta od innych.
Oczywiście czasem też palnie jak potrzaskany, ale generalnie jest, jak dla mnie, najlepszy.
Ponadto stać go na, zabarwioną ironią, krytykę hoferów. Pod tym względem, szczególnie na tle różnych, jakże licznych na polskim rynku medialnym, FIS-owskich d.włazów, jest okazem nadzwyczaj rzadkim.
(27.04.2018, 09:50)
daniel
Dobrze, że jest jeszcze Eurosport.
(27.04.2018, 07:20)
gii
Snopek & Szczęsny, czasami podmiana Kota na któregoś z tych panów i będzie git.
Babiarzowi dziękujemy(w negatywnym świetle - za beznadziejne komentowanie) oraz Szaranowiczowi jeszcze bardziej (w pozytywnym świetle - za kilkanaście lat komentowania, bycia przy sukcesie najpierw Adama, teraz Kamila; negatywnie: za masę błędów i biadolenia głównie z racji wieku).

Szkoda tylko, że to głos kibiców, który przez TVP(abstrachując od poglądów) nie będzie brany pod uwagę. Skoro Szaranowicz namaścił Babiarza na swojego następce, to raczej długo Babiarz posiedzi po drugiej stronie mikrofonu.
(26.04.2018, 18:11)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Skoki narciarskie wciąż w Eurosporcie i TVP
Skoki narciarskie wciąż w Eurosporcie i TVP

Skoki narciarskie wciąż w Eurosporcie i TVP

Kalendarium
Jakub Kot
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
08:00
PŚ kobiet Zao
08:30
CoC kobiet Planica
09:00
PŚ kobiet Zao
konkurs druż.
09:10
CoC kobiet Planica
10:00
CoC kobiet Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
15:00
PŚ Zakopane
seria próbna
15:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
16:15
PŚ Zakopane
konkurs druż.
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
PŚ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
PŚ kobiet Zao
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze świata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra PŚ w Zakopanem?
Dawid Kubacki
47%
Kamil Stoch
34%
Ryoyu Kobayashi
11%
inny skoczek
2%
Piotr Żyła
2%
Stefan Kraft
1%
Markus Eisenbichler
1%
David Siegel
1%
Robert Johansson
0%
Stephan Leyhe
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar Świata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skaczą w najbliższym czasie »                        
ukryj »