Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A

Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł Słowiok Polska 660  
2 Adam Cie¶lar Polska 492 -168
3 Kamil Skrobot Polska 375 -285
4 Marcin Kulig Polska 370 -290
5 Michał Pyclik Polska 329 -331
6 Mariusz Kawulok Polska 255 -405
7 Jan Ziobro Polska 248 -412
8 Bartłomiej Czernik Polska 238 -422
9 Artur Bandyk Polska 206 -454
10 Kamil Walu¶ Polska 204 -456
11 Kacper Skrobot Polska 202 -458
12 Andrzej Staszel Polska 154 -506
13 Przemysław Polok Polska 140 -520
14 Michał Balicki Polska 103 -557
15 Marcel Grall Polska 95 -565
16 Karol Adamus Polska 89 -571
17 Krzysztof Łokaj Polska 74 -586
18 Marek Jurosz Polska 68 -592
19 Mihai Damian Rumunia 51 -609
20 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 46 -614
  Serhei Hancharou Białoru¶ 46 -614
22 Wojciech Dudek Polska 42 -618
23 Jakub Ma¶lany Polska 31 -629
  Alexandru Tudor Rumunia 31 -629
25 Aleksandr Hancharou Białoru¶ 20 -640

Wyniki konkursów
03.01.2008 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
04.01.2008 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
11.01.2008 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
12.01.2008 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
06.02.2008 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
07.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
08.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Adam Cie¶lar (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomasz Byrt Polska 700  
2 Grzegorz Miętus Polska 516 -184
3 Aleksander Zniszczoł Polska 407 -293
4 Andrzej G±sienica Polska 386 -314
5 Artur Kukuła Polska 329 -371
6 Andrzej Szlembarski Polska 302 -398
7 Klemens Murańka Polska 260 -440
8 Bartłomiej Kłusek Polska 253 -447
9 Rafał Polinkiewicz Polska 209 -491
10 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 204 -496
11 Piotr Szczepaniak-Krupowski Polska 192 -508
12 Piotr Czyż Polska 186 -514
13 Szczepan Kupczak Polska 176 -524
14 Adam Bryja Polska 162 -538
15 Jakub Przybyła Polska 159 -541
16 Dawid Kanik Polska 134 -566
17 Wojciech Marusarz Polska 132 -568
18 Konrad Turczak Polska 115 -585
19 Patryk Pokorski Polska 107 -593
20 Mateusz Mniszak Polska 99 -601
21 Piotr Wójcik Polska 94 -606
22 Aleksander Cie¶lar Polska 81 -619
23 Michał Podżorski Polska 79 -621
24 Paweł Matuszny Polska 64 -636
25 Vladimir Zografski Bułgaria 60 -640
  Patryk Dunajski Polska 60 -640
27 Mateusz Bujok Polska 52 -648
28 Jan Zięba Polska 42 -658
29 Dawid Macura Polska 41 -659
30 Aliaksei Muravitski Białoru¶ 23 -677
31 Kornel Makarewicz Polska 22 -678
32 Michał Pawlus Polska 19 -681
33 Szilvester Kozma Rumunia 16 -684
34 Remus Tudor Rumunia 15 -685
35 Kamil Stec Polska 11 -689
  Rafał Kocurek Polska 11 -689
37 Mateusz Jarz±bek Polska 9 -691
38 Adam Szczepaniak Polska 8 -692
39 Piotr Lassak Polska 7 -693
  Daniel Wota Polska 7 -693
41 Marcin Orawiec Polska 4 -696
42 Łukasz Burian Polska 3 -697
  Jan Kłoda Polska 3 -697
  Mariusz Rzadkosz Polska 3 -697
45 Łukasz Para Polska 1 -699

Wyniki konkursów
03.01.2008 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
04.01.2008 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
11.01.2008 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
12.01.2008 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
18.01.2008 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
06.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
07.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
08.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stanisław Biela Polska 780  
2 Damian Żyła Polska 600 -180
3 Krzysztof Biegun Polska 466 -314
4 Mateusz Kojzar Polska 359 -421
5 Szymon Szostok Polska 340 -440
6 Jakub Wolny Polska 326 -454
7 Kamil Byrt Polska 306 -474
8 Piotr Mojżesz Polska 239 -541
9 Wojciech F±ferko Polska 238 -542
10 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 216 -564
11 Kamil Gałysa Polska 172 -608
12 Damian Urba¶ Polska 157 -623
13 Marcin Miętus Polska 150 -630
14 Łukasz Walkosz Polska 147 -633
15 Jan Łowisz Polska 119 -661
16 Marcin Budz Polska 109 -671
17 Konrad Janota Polska 102 -678
18 Bogdan Zych Polska 100 -680
19 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 93 -687
  Artur Łokaj Polska 93 -687
21 Marcin Dziadoń Polska 75 -705
22 Szymon Mniszak Polska 61 -719
  Kamil Bańczak Polska 61 -719
24 Paweł Murzyn Polska 53 -727
25 Szilvester Fulop Rumunia 47 -733
  Kacper Kupczak Polska 47 -733
27 Paweł Burian Polska 44 -736
28 Daniel Połeć Polska 38 -742
29 Andrzej Stękała Polska 37 -743
30 Michał Gut-Chowaniec Polska 34 -746
31 Konrad Caputa Polska 32 -748
32 Michał Pytel Polska 31 -749
33 Szilard Gal Rumunia 19 -761
34 Sebastian Hebel Polska 16 -764
35 Dawid Osiński Polska 15 -765
36 Sabin Corbos Rumunia 10 -770
37 Rafał Mamrowicz Polska 7 -773
38 Krystian Gryczuk Polska 3 -777
  Janusz Szeliga Polska 3 -777
40 Krystian Karpiel Polska 2 -778

Wyniki konkursów
03.01.2008 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Damian Żyła (Polska)
04.01.2008 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
11.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
12.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
18.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
06.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
07.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
08.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 740  
2 Mateusz Hulbój Polska 540 -200
3 Michał Milczanowski Polska 482 -258
4 Łukasz Podżorski Polska 440 -300
5 Krzysztof Dziadoń Polska 309 -431
6 Krystian Kołodziej Polska 274 -466
7 Krzysztof Kabot Polska 261 -479
8 Mirosław Wnuk Polska 258 -482
9 Przemysław Kantyka Polska 231 -509
10 Kamil Kurek Polska 203 -537
11 Paweł Słodyczka Polska 195 -545
12 Jakub Jurosz Polska 191 -549
13 Andrzej Pałasz Polska 156 -584
14 Bartłomiej Jarz±bek Polska 141 -599
15 Szymon Lisek Polska 126 -614
16 Paweł W±sek Polska 120 -620
17 Paweł Gut Polska 118 -622
18 Dominik Jurosz Polska 112 -628
19 Grzegorz Kois Polska 99 -641
20 Kamil Wieczorek Polska 98 -642
21 Maciej Bubla Polska 91 -649
22 Tymoteusz Urba¶ Polska 78 -662
23 Filip Pałaszyński Polska 70 -670
  Piotr Byrski Polska 70 -670
25 Dawid Jarz±bek Polska 66 -674
26 Dominik Ma¶lak Polska 40 -700
27 Dawid Byrt Polska 34 -706
28 Paweł Jastrzębski Polska 32 -708
29 Damian Skupień Polska 27 -713
30 Dominik Kastelik Polska 26 -714
  Michał Długopolski Polska 26 -714
32 Stefan Valentin Blega Rumunia 23 -717
33 Robert Valentin Tatu Rumunia 21 -719
34 Ovidiu Baila Rumunia 14 -726
35 Eduard Torok Rumunia 8 -732
36 Adam Klejka Polska 7 -733
37 Krzysztof Szwajnos Polska 6 -734
38 Szymon Łokaj Polska 5 -735
39 Krzysztof Baran Polska 4 -736
40 Łukasz Migacz Polska 3 -737
  Igor Smorul Polska 3 -737
  Rafał Michalak Polska 3 -737
43 Radosław Palion Polska 2 -738

Wyniki konkursów
03.01.2008 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Michał Milczanowski (Polska)
04.01.2008 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
11.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
12.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
18.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
06.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
07.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA OPEN
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Szwab Polska 700  
2 Magdalena Pałasz Polska 620 -80
3 Joanna Gawron Polska 300 -400
4 Monika Luber Polska 270 -430
5 Maja Stachowska Polska 135 -565

Wyniki konkursów
03.01.2008 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
04.01.2008 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
11.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
12.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
18.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
06.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
07.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
08.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
65%
Dawid Kubacki
12%
Jakub Wolny
6%
Kamil Stoch
3%
Piotr Żyła
3%
Markus Eisenbichler
3%
inny skoczek
2%
Timi Zajc
2%
Evgeniy Klimov
2%
Domen Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Stefan Kraft
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich