TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2017/2018
30.12.2017 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2018 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 TCS
04.01.2018 14:00 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2018 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 1108.8  
2 Andreas Wellinger Niemcy 1039.2 -69.6
3 Anders Fannemel Norwegia 1021.3 -87.5
4 Junshiro Kobayashi Japonia 1021.1 -87.7
5 Robert Johansson Norwegia 1009.4 -99.4
6 Dawid Kubacki Polska 1003.0 -105.8
7 Markus Eisenbichler Niemcy 993.8 -115.0
8 Daniel Andre Tande Norwegia 992.3 -116.5
9 Johann Andre Forfang Norwegia 977.4 -131.4
10 Jernej Damjan Słowenia 974.1 -134.7
11 Karl Geiger Niemcy 970.2 -138.6
12 Stefan Hula Polska 957.0 -151.8
13 Stephan Leyhe Niemcy 954.0 -154.8
14 Michael Hayboeck Austria 948.1 -160.7
15 Piotr Żyła Polska 914.5 -194.3
16 Timi Zajc Słowenia 903.5 -205.3
17 Ziga Jelar Słowenia 902.1 -206.7
18 Constantin Schmid Niemcy 892.1 -216.7
19 Andreas Stjernen Norwegia 887.4 -221.4
20 Stefan Kraft Austria 859.1 -249.7
21 Peter Prevc Słowenia 820.3 -288.5
22 Ryoyu Kobayashi Japonia 815.9 -292.9
23 Maciej Kot Polska 811.7 -297.1
24 Halvor Egner Granerud Norwegia 809.3 -299.5
25 Taku Takeuchi Japonia 786.7 -322.1
26 Gregor Schlierenzauer Austria 702.2 -406.6
27 Richard Freitag Niemcy 665.1 -443.7
28 Tilen Bartol Słowenia 617.0 -491.8
29 Simon Ammann Szwajcaria 576.3 -532.5
30 Gregor Deschwanden Szwajcaria 570.6 -538.2
31 Manuel Fettner Austria 500.4 -608.4
32 Killian Peier Szwajcaria 498.6 -610.2
33 Clemens Aigner Austria 419.0 -689.8
34 Anze Semenic Słowenia 412.6 -696.2
35 Cestmir Kozisek Czechy 404.8 -704.0
36 Sebastian Colloredo Włochy 401.8 -707.0
37 Domen Prevc Słowenia 398.7 -710.1
38 Jakub Wolny Polska 397.4 -711.4
39 Pius Paschke Niemcy 370.2 -738.6
40 Noriaki Kasai Japonia 350.7 -758.1
41 David Siegel Niemcy 329.9 -778.9
42 Roman Koudelka Czechy 314.4 -794.4
43 Evgeniy Klimov Rosja 310.9 -797.9
44 Jonathan Learoyd Francja 307.3 -801.5
45 Denis Kornilov Rosja 299.0 -809.8
46 Alex Insam Włochy 292.8 -816.0
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 291.8 -817.0
48 Clemens Leitner Austria 278.6 -830.2
49 Daniel Huber Austria 262.2 -846.6
50 Manuel Poppinger Austria 221.4 -887.4
51 Kevin Bickner USA 220.2 -888.6
52 Andreas Wank Niemcy 218.9 -889.9
53 Nejc Dezman Słowenia 209.6 -899.2
54 Vojtech Stursa Czechy 207.9 -900.9
55 Tomasz Pilch Polska 201.4 -907.4
56 Markus Schiffner Austria 192.3 -916.5
57 Antti Aalto Finlandia 184.1 -924.7
58 Vincent Descombes Sevoie Francja 168.0 -940.8
59 Thomas Lackner Austria 100.7 -1008.1
60 Vladimir Zografski Bułgaria 98.0 -1010.8
61 Ulrich Wohlgenannt Austria 97.9 -1010.9
62 Florian Altenburger Austria 91.2 -1017.6
63 Jarkko Määttä Finlandia 86.4 -1022.4
64 Kento Sakuyama Japonia 85.4 -1023.4
65 Elias Tollinger Austria 84.9 -1023.9
66 Dimitry Vassiliev Rosja 69.0 -1039.8
67 Alexey Romashov Rosja 61.0 -1047.8
Wyniki konkursów
30.12.2017 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
01.01.2018 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
04.01.2018 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
06.01.2018 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
41%
Piotr Żyła
27%
Ryoyu Kobayashi
20%
inny skoczek
3%
Johann Andre Forfang
3%
Domen Prevc
2%
Stefan Kraft
2%
Karl Geiger
1%
Andreas Wellinger
0%
Richard Freitag
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »