TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 19:15
Notodden HS-100
CoC kobiet
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2017/2018
30.12.2017 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2018 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 TCS
04.01.2018 14:00 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2018 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 1108.8  
2 Andreas Wellinger Niemcy 1039.2 -69.6
3 Anders Fannemel Norwegia 1021.3 -87.5
4 Junshiro Kobayashi Japonia 1021.1 -87.7
5 Robert Johansson Norwegia 1009.4 -99.4
6 Dawid Kubacki Polska 1003.0 -105.8
7 Markus Eisenbichler Niemcy 993.8 -115.0
8 Daniel Andre Tande Norwegia 992.3 -116.5
9 Johann Andre Forfang Norwegia 977.4 -131.4
10 Jernej Damjan Słowenia 974.1 -134.7
11 Karl Geiger Niemcy 970.2 -138.6
12 Stefan Hula Polska 957.0 -151.8
13 Stephan Leyhe Niemcy 954.0 -154.8
14 Michael Hayboeck Austria 948.1 -160.7
15 Piotr Żyła Polska 914.5 -194.3
16 Timi Zajc Słowenia 903.5 -205.3
17 Ziga Jelar Słowenia 902.1 -206.7
18 Constantin Schmid Niemcy 892.1 -216.7
19 Andreas Stjernen Norwegia 887.4 -221.4
20 Stefan Kraft Austria 859.1 -249.7
21 Peter Prevc Słowenia 820.3 -288.5
22 Ryoyu Kobayashi Japonia 815.9 -292.9
23 Maciej Kot Polska 811.7 -297.1
24 Halvor Egner Granerud Norwegia 809.3 -299.5
25 Taku Takeuchi Japonia 786.7 -322.1
26 Gregor Schlierenzauer Austria 702.2 -406.6
27 Richard Freitag Niemcy 665.1 -443.7
28 Tilen Bartol Słowenia 617.0 -491.8
29 Simon Ammann Szwajcaria 576.3 -532.5
30 Gregor Deschwanden Szwajcaria 570.6 -538.2
31 Manuel Fettner Austria 500.4 -608.4
32 Killian Peier Szwajcaria 498.6 -610.2
33 Clemens Aigner Austria 419.0 -689.8
34 Anze Semenic Słowenia 412.6 -696.2
35 Cestmir Kozisek Czechy 404.8 -704.0
36 Sebastian Colloredo Włochy 401.8 -707.0
37 Domen Prevc Słowenia 398.7 -710.1
38 Jakub Wolny Polska 397.4 -711.4
39 Pius Paschke Niemcy 370.2 -738.6
40 Noriaki Kasai Japonia 350.7 -758.1
41 David Siegel Niemcy 329.9 -778.9
42 Roman Koudelka Czechy 314.4 -794.4
43 Evgeniy Klimov Rosja 310.9 -797.9
44 Jonathan Learoyd Francja 307.3 -801.5
45 Denis Kornilov Rosja 299.0 -809.8
46 Alex Insam Włochy 292.8 -816.0
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 291.8 -817.0
48 Clemens Leitner Austria 278.6 -830.2
49 Daniel Huber Austria 262.2 -846.6
50 Manuel Poppinger Austria 221.4 -887.4
51 Kevin Bickner USA 220.2 -888.6
52 Andreas Wank Niemcy 218.9 -889.9
53 Nejc Dezman Słowenia 209.6 -899.2
54 Vojtech Stursa Czechy 207.9 -900.9
55 Tomasz Pilch Polska 201.4 -907.4
56 Markus Schiffner Austria 192.3 -916.5
57 Antti Aalto Finlandia 184.1 -924.7
58 Vincent Descombes Sevoie Francja 168.0 -940.8
59 Thomas Lackner Austria 100.7 -1008.1
60 Vladimir Zografski Bułgaria 98.0 -1010.8
61 Ulrich Wohlgenannt Austria 97.9 -1010.9
62 Florian Altenburger Austria 91.2 -1017.6
63 Jarkko Määttä Finlandia 86.4 -1022.4
64 Kento Sakuyama Japonia 85.4 -1023.4
65 Elias Tollinger Austria 84.9 -1023.9
66 Dimitry Vassiliev Rosja 69.0 -1039.8
67 Alexey Romashov Rosja 61.0 -1047.8
Wyniki konkursów
30.12.2017 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
01.01.2018 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
04.01.2018 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
06.01.2018 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
10:30
P¦ Engelberg
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »