Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2019
Najbliższe zawody
05.07.2019, godz. 18:00
Kranj HS-109
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Widhölzl Austria 987.8  
2 Janne Ahonen Finlandia 963.5 -24.3
3 Martin Schmitt Niemcy 960.5 -27.3
4 Sven Hannawald Niemcy 944.0 -43.8
5 Andreas Goldberger Austria 930.9 -56.9
6 Masahiko Harada Japonia 902.9 -84.9
7 Hideharu Miyahira Japonia 896.6 -91.2
8 Lasse Ottesen Norwegia 883.8 -104.0
9 Ville Kantee Finlandia 882.4 -105.4
10 Jani Soininen Finlandia 870.8 -117.0
11 Stefan Horngacher Austria 868.8 -119.0
12 Michal Dolezal Czechy 858.6 -129.2
13 Kazuyoshi Funaki Japonia 852.5 -135.3
14 Risto Jussilainen Finlandia 838.1 -149.7
15 Matti Hautamäki Finlandia 833.0 -154.8
16 Peter Zonta Słowenia 825.1 -162.7
17 Mika Laitinen Finlandia 775.2 -212.6
18 Hansjörg Jäkle Niemcy 765.1 -222.7
19 Roar Ljoekelsoey Norwegia 703.7 -284.1
20 Noriaki Kasai Japonia 686.9 -300.9
21 Wolfgang Loitzl Austria 684.0 -303.8
22 Frank Löffler Niemcy 666.5 -321.3
23 Roberto Cecon Włochy 616.6 -371.2
24 Michael Uhrmann Niemcy 594.3 -393.5
25 Jussi Hautamäki Finlandia 590.7 -397.1
26 Alexander Herr Niemcy 581.9 -405.9
27 Gerd Siegmund Niemcy 562.4 -425.4
28 Kazuki Nishishita Japonia 558.7 -429.1
29 Martin Koch Austria 529.8 -458.0
30 Nicolas Dessum Francja 465.4 -522.4
31 Adam Małysz Polska 447.4 -540.4
32 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 419.7 -568.1
33 Hiroya Saito Japonia 400.4 -587.4
34 Reinhard Schwarzenberger Austria 388.3 -599.5
35 Heung Chul Choi Korea Pd. 387.4 -600.4
36 Pekka Salminen Finlandia 354.0 -633.8
37 Dimitry Vassiliev Rosja 346.8 -641.0
38 Morten Aagheim Norwegia 323.6 -664.2
39 Wojciech Skupień Polska 280.4 -707.4
40 Kazuya Yoshioka Japonia 258.1 -729.7
41 Wilhelm Brenna Norwegia 246.4 -741.4
42 Jakub Hlava Czechy 238.7 -749.1
43 Sylvain Freiholz Szwajcaria 234.3 -753.5
44 Marco Steinauer Szwajcaria 216.0 -771.8
45 Ivan Lunardi Włochy 215.4 -772.4
46 Christian Nagiller Austria 165.2 -822.6
47 Primoz Zupan-Urh Słowenia 164.4 -823.4
48 Ronny Hornschuh Niemcy 158.0 -829.8
49 Henning Stensrud Norwegia 157.2 -830.6
50 Fabian Ebenhoch Austria 156.9 -830.9
51 Primoz Peterka Słowenia 147.1 -840.7
52 Jaroslav Sakala Czechy 144.0 -843.8
53 Reinhard Eberl Austria 142.0 -845.8
54 Martin Höllwarth Austria 140.4 -847.4
55 Robert Mateja Polska 130.8 -857.0
56 Christof Duffner Niemcy 125.3 -862.5
57 Bernhard Metzler Austria 119.8 -868.0
58 Martin Zimmermann Austria 111.5 -876.3
59 Stefan Kaiser Austria 95.5 -892.3
60 Florian Liegl Austria 90.6 -897.2
61 Thomas Hörl Austria 85.0 -902.8
62 Yuta Watase Japonia 79.3 -908.5
63 Wilfried Eberharter Austria 78.2 -909.6
64 Dirk Else Niemcy 77.9 -909.9
65 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 71.0 -916.8
66 Maximilian Mechler Niemcy 70.6 -917.2
67 Karl-Heinz Dorner Austria 69.6 -918.2
68 Blaz Vrhovnik Słowenia 68.8 -919.0
69 Michael Möllinger Niemcy 68.3 -919.5
70 Simon Ammann Szwajcaria 68.2 -919.6
71 Brendan Doran USA 67.0 -920.8
Wyniki konkursów
29.12.1999 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
01.01.2000 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
03.01.2000 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
06.01.2000 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
5 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
CoC Kranj
odprawa techniczna
16:00
CoC Kranj
oficjalny trening
18:00
CoC Kranj
konkurs ind.
19:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna
6 lipca 2019 (sobota)
08:30
CoC Kranj
seria próbna
09:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:30
CoC Kranj
konkurs ind.
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
7 lipca 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
09:45
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
67%
Dawid Kubacki
11%
Jakub Wolny
6%
Piotr Żyła
4%
Kamil Stoch
3%
inny skoczek
2%
Markus Eisenbichler
2%
Timi Zajc
1%
Evgeniy Klimov
1%
Domen Prevc
1%
Stefan Kraft
1%
Karl Geiger
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich