Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów - Raw Air 2019
08.03.201919:30OsloNorwegiaHS-134kwalifikacje/prolog
09.03.201914:30OsloNorwegiaHS-134konkurs druż.
10.03.201914:30OsloNorwegiaHS-134konkurs ind.
11.03.201917:30LillehammerNorwegiaHS-140kwalifikacje/prolog
12.03.201917:00LillehammerNorwegiaHS-140konkurs ind.
13.03.201917:40TrondheimNorwegiaHS-140kwalifikacje/prolog
14.03.201917:00TrondheimNorwegiaHS-140konkurs ind.
15.03.201917:30VikersundNorwegiaHS-240kwalifikacje/prolog
16.03.201917:00VikersundNorwegiaHS-240konkurs druż.
17.03.201917:00VikersundNorwegiaHS-240konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Ryoyu KobayashiJaponia2461.5 
2Stefan KraftAustria2458.6-2.9
3Robert JohanssonNorwegia2351.6-109.9
4Markus EisenbichlerNiemcy2296.8-164.7
5Johann Andre ForfangNorwegia2265.3-196.2
6Simon AmmannSzwajcaria2196.5-265.0
7Dawid KubackiPolska2196.0-265.5
8Jakub WolnyPolska2187.1-274.4
9Kamil StochPolska2147.6-313.9
10Evgeniy KlimovRosja2144.1-317.4
11Karl GeigerNiemcy2131.0-330.5
12Peter PrevcSłowenia2122.7-338.8
13Yukiya SatoJaponia2106.0-355.5
14Michael HayboeckAustria2075.0-386.5
15Constantin SchmidNiemcy2074.5-387.0
16Timi ZajcSłowenia2067.0-394.5
17Piotr ŻyłaPolska2050.6-410.9
18Domen PrevcSłowenia2013.4-448.1
19Junshiro KobayashiJaponia1932.5-529.0
20Antti AaltoFinlandia1885.2-576.3
21Killian PeierSzwajcaria1847.0-614.5
22Daniel HuberAustria1828.8-632.7
23Marius LindvikNorwegia1797.5-664.0
24Philipp AschenwaldAustria1734.1-727.4
25Roman KoudelkaCzechy1611.7-849.8
26Mikhail NazarovRosja1567.7-893.8
27Dimitry VassilievRosja1518.6-942.9
28Robin PedersenNorwegia1469.1-992.4
29Viktor PolasekCzechy1456.9-1004.6
30Manuel FettnerAustria1447.8-1013.7
31Naoki NakamuraJaponia1401.2-1060.3
32Richard FreitagNiemcy1361.3-1100.2
33Andreas WellingerNiemcy1333.3-1128.2
34Mackenzie Boyd-ClowesKanada1243.7-1217.8
35Anze SemenicSłowenia1201.2-1260.3
36Anders FannemelNorwegia1072.0-1389.5
37Halvor Egner GranerudNorwegia1017.0-1444.5
38Andreas StjernenNorwegia909.9-1551.6
39Stefan HulaPolska899.0-1562.5
40Daiki ItoJaponia893.6-1567.9
41Anze LanisekSłowenia889.3-1572.2
42Noriaki KasaiJaponia873.6-1587.9
43Clemens AignerAustria862.9-1598.6
44Jarkko MäättäFinlandia859.3-1602.2
45Sergey TkachenkoKazachstan806.8-1654.7
46Pius PaschkeNiemcy787.2-1674.3
47Stephan LeyheNiemcy782.5-1679.0
48Jonathan LearoydFrancja759.8-1701.7
49Jan HoerlAustria718.6-1742.9
50Cestmir KozisekCzechy707.7-1753.8
51Dominik PeterSzwajcaria702.1-1759.4
52Eetu NousiainenFinlandia661.7-1799.8
53Thomas Aasen MarkengNorwegia646.5-1815.0
54Paweł W±sekPolska602.9-1858.6
55Maksim SergeevRosja600.4-1861.1
56Sebastian ColloredoWłochy571.6-1889.9
57Andreas AlamommoFinlandia536.1-1925.4
58Kevin BicknerUSA532.7-1928.8
59Vladimir ZografskiBułgaria491.6-1969.9
60Sandro HauswirthSzwajcaria489.7-1971.8
61Luca EgloffSzwajcaria474.0-1987.5
62Alex InsamWłochy438.9-2022.6
63Matthew SoukupKanada403.4-2058.1
64Lukas HlavaCzechy397.2-2064.3
65Jernej DamjanSłowenia382.3-2079.2
66Casey LarsonUSA370.2-2091.3
67Artti AigroEstonia364.0-2097.5
68Sabirzhan MuminovKazachstan332.9-2128.6
69Ziga JelarSłowenia300.3-2161.2
70Martin HamannNiemcy289.4-2172.1
71Andreas SchulerSzwajcaria287.5-2174.0
72Tomas VancuraCzechy271.9-2189.6
73Martti NommeEstonia264.9-2196.6
74Oscar P. WesterheimNorwegia244.9-2216.6
75Andreas Granerud BuskumNorwegia203.9-2257.6
76Mats Bjerke MyhrenNorwegia191.5-2270.0
77Joakim AuneNorwegia186.6-2274.9
78Fredrik VillumstadNorwegia179.0-2282.5
79Andrew UrlaubUSA125.8-2335.7

Wyniki konkursów
08.03.2019OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzca kwalifikacji: Robert Johansson (Norwegia)
09.03.2019OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzcy: Norwegia
10.03.2019OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
11.03.2019LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca kwalifikacji: Junshiro Kobayashi (Japonia)
12.03.2019LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
13.03.2019TrondheimNorwegiaHS-138
Zwycięzca kwalifikacji: Stefan Kraft (Austria)
14.03.2019TrondheimNorwegiaHS-138
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
15.03.2019VikersundNorwegiaHS-240
Zwycięzca kwalifikacji: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
16.03.2019VikersundNorwegiaHS-240
Zwycięzcy: Słowenia
17.03.2019VikersundNorwegiaHS-240
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich