TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2016/2017
Period 3
25.11.2016 17:00 Ruka Finlandia HS-142 nocny
26.11.2016 16:00 Ruka Finlandia HS-142 nocny
03.12.2016 16:10 Klingenthal Niemcy HS-140 nocny, druż.
04.12.2016 15:00 Klingenthal Niemcy HS-140 nocny
10.12.2016 16:00 Lillehammer Norwegia HS-138 nocny
11.12.2016 15:00 Lillehammer Norwegia HS-138 nocny
17.12.2016 16:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 nocny
18.12.2016 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
Period 4
30.12.2016 16:45 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2017 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 TCS
04.01.2017 14:00 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2017 16:45 Bischofshofen Austria HS-140 TCS, nocny
Period 5
14.01.2017 16:00 Wisła Polska HS-134
15.01.2017 16:00 Wisła Polska HS-134
21.01.2017 16:00 Zakopane Polska HS-134 nocny, druż.
22.01.2017 16:00 Zakopane Polska HS-134 nocny
28.01.2017 16:05 Willingen Niemcy HS-145 nocny, druż.
29.01.2017 15:05 Willingen Niemcy HS-145 nocny
Period 6
04.02.2017 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-225 nocny, loty
05.02.2017 15:00 Oberstdorf Niemcy HS-225 nocny, loty
11.02.2017 08:30 Sapporo Japonia HS-134 nocny
12.02.2017 02:00 Sapporo Japonia HS-134
15.02.2017 12:00 Pjongczang Korea Pd. HS-140 nocny
16.02.2017 10:45 Pjongczang Korea Pd. HS-140 nocny
Period 7
11.03.2017 16:15 Oslo Norwegia HS-134 nocny, druż.
12.03.2017 14:15 Oslo Norwegia HS-134
14.03.2017 17:00 Lillehammer Norwegia HS-138 odwołany
16.03.2017 17:00 Trondheim Norwegia HS-138 nocny
17.03.2017 19:30 Vikersund Norwegia HS-225 odwołany
18.03.2017 16:15 Vikersund Norwegia HS-225 nocny, loty, dr.
19.03.2017 14:15 Vikersund Norwegia HS-225 K-200 loty
24.03.2017 15:00 Planica Słowenia HS-225 loty
25.03.2017 10:00 Planica Słowenia HS-225 loty, druż.
26.03.2017 10:00 Planica Słowenia HS-225 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1665  
2 Kamil Stoch Polska 1524 -141
3 Daniel Andre Tande Norwegia 1201 -464
4 Andreas Wellinger Niemcy 1161 -504
5 Maciej Kot Polska 985 -680
6 Domen Prevc Słowenia 963 -702
7 Michael Hayboeck Austria 814 -851
8 Markus Eisenbichler Niemcy 807 -858
9 Peter Prevc Słowenia 716 -949
10 Manuel Fettner Austria 703 -962
11 Piotr Żyła Polska 634 -1031
12 Andreas Stjernen Norwegia 591 -1074
13 Richard Freitag Niemcy 507 -1158
14 Robert Johansson Norwegia 424 -1241
15 Noriaki Kasai Japonia 401 -1264
16 Vincent Descombes Sevoie Francja 386 -1279
17 Evgeniy Klimov Rosja 382 -1283
18 Karl Geiger Niemcy 369 -1296
19 Dawid Kubacki Polska 345 -1320
20 Jurij Tepes Słowenia 326 -1339
21 Severin Freund Niemcy 309 -1356
22 Stephan Leyhe Niemcy 308 -1357
23 Andreas Kofler Austria 307 -1358
24 Daiki Ito Japonia 294 -1371
25 Roman Koudelka Czechy 223 -1442
26 Anders Fannemel Norwegia 213 -1452
27 Johann Andre Forfang Norwegia 197 -1468
28 Jernej Damjan Słowenia 149 -1516
29 Simon Ammann Szwajcaria 147 -1518
30 Taku Takeuchi Japonia 130 -1535
31 Jan Ziobro Polska 122 -1543
32 Stefan Hula Polska 110 -1555
33 Anze Lanisek Słowenia 98 -1567
34 Gregor Schlierenzauer Austria 94 -1571
35 Andreas Wank Niemcy 90 -1575
36 Vojtech Stursa Czechy 88 -1577
37 Markus Schiffner Austria 81 -1584
38 Jakub Janda Czechy 80 -1585
39 Denis Kornilov Rosja 77 -1588
40 Cene Prevc Słowenia 67 -1598
41 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 52 -1613
42 Halvor Egner Granerud Norwegia 50 -1615
  Clemens Aigner Austria 50 -1615
  Kevin Bickner USA 50 -1615
45 Anze Semenic Słowenia 41 -1624
46 Sebastian Colloredo Włochy 33 -1632
47 Tomas Vancura Czechy 31 -1634
  Viktor Polasek Czechy 31 -1634
49 Lukas Hlava Czechy 26 -1639
50 Jarkko Määttä Finlandia 24 -1641
  Janne Ahonen Finlandia 24 -1641
52 Joakim Aune Norwegia 23 -1642
53 Alex Insam Włochy 22 -1643
54 Junshiro Kobayashi Japonia 20 -1645
55 Alexey Romashov Rosja 17 -1648
56 Ville Larinto Finlandia 16 -1649
  Tom Hilde Norwegia 16 -1649
58 Stefan Huber Austria 15 -1650
  Dimitry Vassiliev Rosja 15 -1650
60 Davide Bresadola Włochy 14 -1651
61 David Siegel Niemcy 12 -1653
62 Aleksander Zniszczoł Polska 9 -1656
  Kento Sakuyama Japonia 9 -1656
64 Gregor Deschwanden Szwajcaria 8 -1657
65 Klemens Murańka Polska 4 -1661
  Florian Altenburger Austria 4 -1661
67 Bor Pavlovcic Słowenia 3 -1662
  Michael Glasder USA 3 -1662
69 Elias Tollinger Austria 2 -1663
  Kaarel Nurmsalu Estonia 2 -1663
71 Yuken Iwasa Japonia 1 -1664
  Gabriel Karlen Szwajcaria 1 -1664
  Daniel Huber Austria 1 -1664
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 5833  
2 Austria Austria 5586 -247
3 Niemcy Niemcy 5513 -320
4 Norwegia Norwegia 4415 -1418
5 Słowenia Słowenia 3713 -2120
6 Japonia Japonia 1555 -4278
7 Czechy Czechy 1029 -4804
8 Rosja Rosja 741 -5092
9 Francja Francja 386 -5447
10 Szwajcaria Szwajcaria 306 -5527
11 Finlandia Finlandia 164 -5669
12 USA USA 153 -5680
13 Włochy Włochy 69 -5764
14 Kanada Kanada 52 -5781
15 Estonia Estonia 2 -5831
Wyniki konkursów
25.11.2016 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
26.11.2016 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
03.12.2016 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzcy: Polska
04.12.2016 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
10.12.2016 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
11.12.2016 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
17.12.2016 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
18.12.2016 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
30.12.2016 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
01.01.2017 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
04.01.2017 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
06.01.2017 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
14.01.2017 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
15.01.2017 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
21.01.2017 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Niemcy
22.01.2017 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
28.01.2017 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Polska
29.01.2017 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
04.02.2017 Oberstdorf Niemcy K-200
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
05.02.2017 Oberstdorf Niemcy K-200
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
11.02.2017 Sapporo Japonia K-123
Zwycięzcy: Maciej Kot (Polska) / Peter Prevc (Słowenia)
12.02.2017 Sapporo Japonia K-123
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
15.02.2017 Pjongczang Korea Pd. K-125
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
16.02.2017 Pjongczang Korea Pd. K-98
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
11.03.2017 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzcy: Austria
12.03.2017 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
16.03.2017 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
18.03.2017 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzcy: Norwegia
19.03.2017 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
24.03.2017 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
25.03.2017 Planica Słowenia K-200
Zwycięzcy: Norwegia
26.03.2017 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »