TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Roar Ljoekelsoey Norwegia 948.8  
2 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 948.4 -0.4
3 Simon Ammann Szwajcaria 913.4 -35.4
4 Janne Ahonen Finlandia 895.7 -53.1
5 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 893.9 -54.9
6 Tami Kiuru Finlandia 876.8 -72.0
7 Georg Späth Niemcy 876.7 -72.1
8 Rok Benkovic Słowenia 861.2 -87.6
9 Thomas Morgenstern Austria 858.9 -89.9
10 Noriaki Kasai Japonia 845.6 -103.2
11 Matti Hautamäki Finlandia 841.6 -107.2
12 Akira Higashi Japonia 820.0 -128.8
13 Wolfgang Loitzl Austria 804.2 -144.6
14 Akseli Kokkonen Finlandia 794.7 -154.1
15 Peter Zonta Słowenia 791.6 -157.2
16 Anders Bardal Norwegia 783.7 -165.1
17 Jakub Janda Czechy 773.0 -175.8
18 Alexander Herr Niemcy 722.3 -226.5
19 Hideharu Miyahira Japonia 714.1 -234.7
20 Sigurd Pettersen Norwegia 701.4 -247.4
21 Lars Bystoel Norwegia 691.9 -256.9
22 Michael Uhrmann Niemcy 679.7 -269.1
23 Veli-Matti Lindström Finlandia 675.1 -273.7
24 Henning Stensrud Norwegia 672.9 -275.9
25 Janne Happonen Finlandia 668.7 -280.1
26 Johan Erikson Szwecja 661.9 -286.9
27 Andreas Goldberger Austria 641.5 -307.3
28 Jussi Hautamäki Finlandia 638.2 -310.6
29 Andreas Kofler Austria 611.3 -337.5
30 Martin Schmitt Niemcy 586.0 -362.8
31 Andreas Küttel Szwajcaria 553.2 -395.6
32 Daiki Ito Japonia 533.4 -415.4
33 Primoz Peterka Słowenia 524.0 -424.8
34 Maximilian Mechler Niemcy 516.1 -432.7
35 Morten Solem Norwegia 488.2 -460.6
36 Robert Kranjec Słowenia 400.6 -548.2
37 Emmanuel Chedal Francja 400.4 -548.4
38 Stephan Hocke Niemcy 392.6 -556.2
39 Kazuyoshi Funaki Japonia 392.5 -556.3
40 Jörg Ritzerfeld Niemcy 366.6 -582.2
41 Clint Jones USA 331.4 -617.4
42 Roland Mueller Austria 275.4 -673.4
43 Martin Koch Austria 273.5 -675.3
44 Jens Salumäe Estonia 248.2 -700.6
45 Assan Takhtakhunov Kazachstan 195.0 -753.8
46 Balthasar Schneider Austria 192.9 -755.9
47 Ole Christen Enger Norwegia 181.6 -767.2
48 Jernej Damjan Słowenia 180.2 -768.6
49 Wojciech Skupień Polska 179.6 -769.2
50 Olav Magne Dönnem Norwegia 161.0 -787.8
51 Stefan Kaiser Austria 159.2 -789.6
52 David Lazzaroni Francja 146.1 -802.7
53 Reinhard Schwarzenberger Austria 104.0 -844.8
54 Daniel Forfang Norwegia 99.3 -849.5
55 Radik Zhaparov Kazachstan 92.1 -856.7
56 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 78.1 -870.7
57 Jan Matura Czechy 77.6 -871.2
58 Martin Mesik Słowacja 77.1 -871.7
59 Lauri Hakola Finlandia 75.8 -873.0
60 Isak Grimholm Szwecja 73.4 -875.4
61 Marcin Bachleda Polska 71.7 -877.1
62 Jaan Juris Estonia 71.6 -877.2
63 Tommy Egeberg Norwegia 70.8 -878.0
64 Maksim Anisimov Białoru¶ 70.2 -878.6
65 Mateusz Rutkowski Polska 64.0 -884.8
66 Alexey Silaev Rosja 61.2 -887.6
67 Pekka Salminen Finlandia 59.9 -888.9
68 Olli Pekkala Finlandia 59.0 -889.8
Wyniki konkursów
07.03.2004 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
10.03.2004 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
12.03.2004 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
14.03.2004 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
17 lutego 2019 (niedziela)
11:45
P¦ kobiet Oberstdorf
13:00
P¦ kobiet Oberstdorf
14:15
P¦ Willingen
15:15
P¦ Willingen
19 lutego 2019 (wtorek)
20:00
M¦ Seefeld
odprawa techniczna M
20 lutego 2019 (¶roda)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
18:00
M¦ Seefeld
ceremonia otwarcia
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »