Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Roar Ljoekelsoey Norwegia 948.8  
2 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 948.4 -0.4
3 Simon Ammann Szwajcaria 913.4 -35.4
4 Janne Ahonen Finlandia 895.7 -53.1
5 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 893.9 -54.9
6 Tami Kiuru Finlandia 876.8 -72.0
7 Georg Späth Niemcy 876.7 -72.1
8 Rok Benkovic Słowenia 861.2 -87.6
9 Thomas Morgenstern Austria 858.9 -89.9
10 Noriaki Kasai Japonia 845.6 -103.2
11 Matti Hautamäki Finlandia 841.6 -107.2
12 Akira Higashi Japonia 820.0 -128.8
13 Wolfgang Loitzl Austria 804.2 -144.6
14 Akseli Kokkonen Finlandia 794.7 -154.1
15 Peter Zonta Słowenia 791.6 -157.2
16 Anders Bardal Norwegia 783.7 -165.1
17 Jakub Janda Czechy 773.0 -175.8
18 Alexander Herr Niemcy 722.3 -226.5
19 Hideharu Miyahira Japonia 714.1 -234.7
20 Sigurd Pettersen Norwegia 701.4 -247.4
21 Lars Bystoel Norwegia 691.9 -256.9
22 Michael Uhrmann Niemcy 679.7 -269.1
23 Veli-Matti Lindström Finlandia 675.1 -273.7
24 Henning Stensrud Norwegia 672.9 -275.9
25 Janne Happonen Finlandia 668.7 -280.1
26 Johan Erikson Szwecja 661.9 -286.9
27 Andreas Goldberger Austria 641.5 -307.3
28 Jussi Hautamäki Finlandia 638.2 -310.6
29 Andreas Kofler Austria 611.3 -337.5
30 Martin Schmitt Niemcy 586.0 -362.8
31 Andreas Küttel Szwajcaria 553.2 -395.6
32 Daiki Ito Japonia 533.4 -415.4
33 Primoz Peterka Słowenia 524.0 -424.8
34 Maximilian Mechler Niemcy 516.1 -432.7
35 Morten Solem Norwegia 488.2 -460.6
36 Robert Kranjec Słowenia 400.6 -548.2
37 Emmanuel Chedal Francja 400.4 -548.4
38 Stephan Hocke Niemcy 392.6 -556.2
39 Kazuyoshi Funaki Japonia 392.5 -556.3
40 Jörg Ritzerfeld Niemcy 366.6 -582.2
41 Clint Jones USA 331.4 -617.4
42 Roland Mueller Austria 275.4 -673.4
43 Martin Koch Austria 273.5 -675.3
44 Jens Salumäe Estonia 248.2 -700.6
45 Assan Takhtakhunov Kazachstan 195.0 -753.8
46 Balthasar Schneider Austria 192.9 -755.9
47 Ole Christen Enger Norwegia 181.6 -767.2
48 Jernej Damjan Słowenia 180.2 -768.6
49 Wojciech Skupień Polska 179.6 -769.2
50 Olav Magne Dönnem Norwegia 161.0 -787.8
51 Stefan Kaiser Austria 159.2 -789.6
52 David Lazzaroni Francja 146.1 -802.7
53 Reinhard Schwarzenberger Austria 104.0 -844.8
54 Daniel Forfang Norwegia 99.3 -849.5
55 Radik Zhaparov Kazachstan 92.1 -856.7
56 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 78.1 -870.7
57 Jan Matura Czechy 77.6 -871.2
58 Martin Mesik Słowacja 77.1 -871.7
59 Lauri Hakola Finlandia 75.8 -873.0
60 Isak Grimholm Szwecja 73.4 -875.4
61 Marcin Bachleda Polska 71.7 -877.1
62 Jaan Juris Estonia 71.6 -877.2
63 Tommy Egeberg Norwegia 70.8 -878.0
64 Maksim Anisimov Białoru¶ 70.2 -878.6
65 Mateusz Rutkowski Polska 64.0 -884.8
66 Alexey Silaev Rosja 61.2 -887.6
67 Pekka Salminen Finlandia 59.9 -888.9
68 Olli Pekkala Finlandia 59.0 -889.8
Wyniki konkursów
07.03.2004 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
10.03.2004 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
12.03.2004 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
14.03.2004 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jaka Hvala
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich