TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 19:15
Notodden HS-100
CoC kobiet
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2018/2019
Period 1
07.07.2018 14:00 Villach Austria HS-98
08.07.2018 10:30 Villach Austria HS-98
14.07.2018 11:00 Szczyrk Polska HS-106
15.07.2018 10:00 Szczyrk Polska HS-106
18.08.2018   Soczi Rosja HS-106 odwołane
19.08.2018   Soczi Rosja HS-106 odwołane
Period 2
15.09.2018 15:00 Rasnov Rumunia HS-97
16.09.2018 11:30 Rasnov Rumunia HS-97
Period 3
14.12.2018 16:00 Notodden Norwegia HS-100
15.12.2018 15:00 Notodden Norwegia HS-100
20.12.2018 02:00 Park City USA HS-100
21.12.2018 02:00 Park City USA HS-100
Period 5
12.01.2019 12:00 Zakopane Polska HS-140
13.01.2019 10:30 Zakopane Polska HS-140
19.01.2019 15:15 Planica Słowenia HS-102
20.01.2019 13:15 Planica Słowenia HS-102
Period 6
30.01.2019   Erzurum Turcja
31.01.2019   Erzurum Turcja
09.02.2019 17:30 Rastbüchl Niemcy HS-78
10.02.2019 10:00 Rastbüchl Niemcy HS-78
23.02.2019   Villach Austria
24.02.2019   Villach Austria
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Justin Nietzel Niemcy 310  
2 Fabian Seidl Niemcy 227 -83
3 Ren Nikaido Japonia 200 -110
4 Markus Rupitsch Austria 196 -114
  Luca Egloff Szwajcaria 196 -114
6 Maximilian Steiner Austria 172 -138
7 Jan Hoerl Austria 165 -145
8 Johannes Schubert Niemcy 138 -172
9 Markus Schiffner Austria 135 -175
10 Stefan Rainer Austria 134 -176
11 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130 -180
12 Thomas Aasen Markeng Norwegia 129 -181
13 Naoki Nakamura Japonia 125 -185
14 Philipp Raimund Niemcy 112 -198
15 Dominik Maylaender Niemcy 111 -199
16 Thomas Hofer Austria 110 -200
17 Kacper Juroszek Polska 108 -202
18 Maximilian Lienher Austria 97 -213
19 Zak Mogel Słowenia 96 -214
20 Mika Schwann Austria 92 -218
21 Clemens Leitner Austria 89 -221
22 Elias Tollinger Austria 87 -223
23 Julian Wienerroither Austria 80 -230
24 Martti Nomme Estonia 72 -238
25 Paul Winter Niemcy 66 -244
26 Ulrich Wohlgenannt Austria 64 -246
27 Luca Roth Niemcy 63 -247
28 Shinnosuke Fujita Japonia 62 -248
29 Lovro Vodusek Słowenia 56 -254
30 Kevin Maltsev Estonia 51 -259
  Hunor Farkas Rumunia 51 -259
  Thomas Lackner Austria 51 -259
33 Julian Hahn Niemcy 48 -262
34 Yukiya Sato Japonia 46 -264
35 Lukas Wagner Niemcy 45 -265
  Joakim Aune Norwegia 45 -265
37 Andraz Pograjc Słowenia 44 -266
38 Tim Fuchs Niemcy 43 -267
39 Jan Bombek Słowenia 42 -268
40 Anders Ladehaug Norwegia 40 -270
  Mateusz Gruszka Polska 40 -270
42 Julian Wackernell Austria 39 -271
  Krzysztof Biegun Polska 39 -271
44 Mattia Galiani Włochy 35 -275
45 Tjas Grilc Słowenia 33 -277
46 Cedrik Weigel Niemcy 32 -278
  Peter Resinger Austria 32 -278
48 Janni Reisenauer Austria 31 -279
49 Jernej Presecnik Słowenia 30 -280
  Shun Oi Japonia 30 -280
51 Kacper Stosel Polska 29 -281
52 Tomas Vancura Czechy 26 -284
  David Haagen Austria 26 -284
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 26 -284
55 Sebastian Rombach Niemcy 22 -288
  Niko Kytoesaho Finlandia 22 -288
  Oscar P. Westerheim Norwegia 22 -288
58 Damian Skupień Polska 21 -289
59 Gabriel Karlen Szwajcaria 20 -290
  Benedikt Holub Czechy 20 -290
61 Mark Hafnar Słowenia 19 -291
62 Przemysław Kantyka Polska 18 -292
  Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -292
64 Dusan Dolezel Czechy 17 -293
65 Gabriele Zambelli Włochy 16 -294
66 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 15 -295
  Aljaz Osterc Słowenia 15 -295
  Yevgen Marusyak Ukraina 15 -295
69 Stefan Huber Austria 14 -296
70 Kiril Kotik Rosja 12 -298
  Radek Selcer Czechy 12 -298
  Henri Kavilo Finlandia 12 -298
73 Andreas Alamommo Finlandia 11 -299
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 11 -299
75 Miha Kveder Słowenia 10 -300
  Noah Valtiner Austria 10 -300
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 10 -300
78 Axel Maylaender Niemcy 9 -301
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 9 -301
80 Sung-Woo Cho Korea Pd. 8 -302
81 Joergen Madsen Norwegia 7 -303
  Luka Robnik Słowenia 7 -303
  Kaito Nishimori Japonia 7 -303
  Richard Haukedal Norwegia 7 -303
85 Adam Niżnik Polska 6 -304
  Patrick Gasienica USA 6 -304
  Adrian Sell Niemcy 6 -304
88 Christian Roeste Solberg Norwegia 5 -305
  Andrii Vaskul Ukraina 5 -305
  Ernest Prislic Słowenia 5 -305
  Yuken Iwasa Japonia 5 -305
  Szymon Jojko Polska 5 -305
93 Giovanni Bresadola Włochy 4 -306
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 4 -306
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 -306
96 Sota Kudo Japonia 3 -307
  Lovro Kos Słowenia 3 -307
  Sander Vossan Eriksen Norwegia 3 -307
  Kalle Heikkinen Finlandia 3 -307
100 Mico Ahonen Finlandia 2 -308
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 2 -308
  Bartosz Czyż Polska 2 -308
103 Łukasz Bukowski Polska 1 -309
  Andrei Feldorean Rumunia 1 -309
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1624  
2 Niemcy Niemcy 1232 -392
3 Japonia Japonia 478 -1146
4 Szwajcaria Szwajcaria 372 -1252
5 Słowenia Słowenia 360 -1264
6 Norwegia Norwegia 305 -1319
7 Polska Polska 269 -1355
8 Estonia Estonia 123 -1501
9 Czechy Czechy 75 -1549
10 Rumunia Rumunia 56 -1568
11 Włochy Włochy 55 -1569
12 Finlandia Finlandia 50 -1574
13 Korea Pd. Korea Pd. 26 -1598
14 Ukraina Ukraina 20 -1604
15 Rosja Rosja 12 -1612
16 USA USA 6 -1618
17 Turcja Turcja 4 -1620
Wyniki konkursów
07.07.2018 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Justin Nietzel (Niemcy)
08.07.2018 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Luca Egloff (Szwajcaria)
14.07.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
15.07.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Justin Nietzel (Niemcy)
15.09.2018 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Ren Nikaido (Japonia)
16.09.2018 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Ren Nikaido (Japonia)
14.12.2018 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
10:30
P¦ Engelberg
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
41%
Piotr Żyła
28%
Ryoyu Kobayashi
21%
Johann Andre Forfang
3%
inny skoczek
3%
Domen Prevc
2%
Stefan Kraft
1%
Karl Geiger
1%
Andreas Wellinger
0%
Robert Johansson
0%
Richard Freitag
0%
Stephen Leyhe
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »