Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 06.01.2000, Bischofshofen K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Widhölzl Austria 987.8  
2 Janne Ahonen Finlandia 963.5 -24.3
3 Martin Schmitt Niemcy 960.5 -27.3
4 Sven Hannawald Niemcy 944.0 -43.8
5 Andreas Goldberger Austria 930.9 -56.9
6 Masahiko Harada Japonia 902.9 -84.9
7 Hideharu Miyahira Japonia 896.6 -91.2
8 Lasse Ottesen Norwegia 883.8 -104.0
9 Ville Kantee Finlandia 882.4 -105.4
10 Jani Soininen Finlandia 870.8 -117.0
11 Stefan Horngacher Austria 868.8 -119.0
12 Michal Dolezal Czechy 858.6 -129.2
13 Kazuyoshi Funaki Japonia 852.5 -135.3
14 Risto Jussilainen Finlandia 838.1 -149.7
15 Matti Hautamäki Finlandia 833.0 -154.8
16 Peter Zonta Słowenia 825.1 -162.7
17 Mika Laitinen Finlandia 775.2 -212.6
18 Hansjörg Jäkle Niemcy 765.1 -222.7
19 Roar Ljoekelsoey Norwegia 703.7 -284.1
20 Noriaki Kasai Japonia 686.9 -300.9
21 Wolfgang Loitzl Austria 684.0 -303.8
22 Frank Löffler Niemcy 666.5 -321.3
23 Roberto Cecon Włochy 616.6 -371.2
24 Michael Uhrmann Niemcy 594.3 -393.5
25 Jussi Hautamäki Finlandia 590.7 -397.1
26 Alexander Herr Niemcy 581.9 -405.9
27 Gerd Siegmund Niemcy 562.4 -425.4
28 Kazuki Nishishita Japonia 558.7 -429.1
29 Martin Koch Austria 529.8 -458.0
30 Nicolas Dessum Francja 465.4 -522.4
31 Adam Małysz Polska 447.4 -540.4
32 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 419.7 -568.1
33 Hiroya Saito Japonia 400.4 -587.4
34 Reinhard Schwarzenberger Austria 388.3 -599.5
35 Heung Chul Choi Korea Pd. 387.4 -600.4
36 Pekka Salminen Finlandia 354.0 -633.8
37 Dimitry Vassiliev Rosja 346.8 -641.0
38 Morten Aagheim Norwegia 323.6 -664.2
39 Wojciech Skupień Polska 280.4 -707.4
40 Kazuya Yoshioka Japonia 258.1 -729.7
41 Wilhelm Brenna Norwegia 246.4 -741.4
42 Jakub Hlava Czechy 238.7 -749.1
43 Sylvain Freiholz Szwajcaria 234.3 -753.5
44 Marco Steinauer Szwajcaria 216.0 -771.8
45 Ivan Lunardi Włochy 215.4 -772.4
46 Christian Nagiller Austria 165.2 -822.6
47 Primoz Zupan-Urh Słowenia 164.4 -823.4
48 Ronny Hornschuh Niemcy 158.0 -829.8
49 Henning Stensrud Norwegia 157.2 -830.6
50 Fabian Ebenhoch Austria 156.9 -830.9
51 Primoz Peterka Słowenia 147.1 -840.7
52 Jaroslav Sakala Czechy 144.0 -843.8
53 Reinhard Eberl Austria 142.0 -845.8
54 Martin Höllwarth Austria 140.4 -847.4
55 Robert Mateja Polska 130.8 -857.0
56 Christof Duffner Niemcy 125.3 -862.5
57 Bernhard Metzler Austria 119.8 -868.0
58 Martin Zimmermann Austria 111.5 -876.3
59 Stefan Kaiser Austria 95.5 -892.3
60 Florian Liegl Austria 90.6 -897.2
61 Thomas Hörl Austria 85.0 -902.8
62 Yuta Watase Japonia 79.3 -908.5
63 Wilfried Eberharter Austria 78.2 -909.6
64 Dirk Else Niemcy 77.9 -909.9
65 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 71.0 -916.8
66 Maximilian Mechler Niemcy 70.6 -917.2
67 Karl-Heinz Dorner Austria 69.6 -918.2
68 Blaz Vrhovnik Słowenia 68.8 -919.0
69 Michael Möllinger Niemcy 68.3 -919.5
70 Simon Ammann Szwajcaria 68.2 -919.6
71 Brendan Doran USA 67.0 -920.8

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich