Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 04.01.1969, Innsbruck K-81
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bjoern Wirkola Norwegia 696.2  
2 Jiri Raska Czechosłowacja 665.8 -30.4
3 Heinz Schmidt NRD 652.1 -44.1
4 Zbynek Hubac Czechosłowacja 647.2 -49.0
5 Anatoli Sheglanov ZSRR 642.8 -53.4
6 Frantisek Rydval Czechosłowacja 638.3 -57.9
7 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 637.5 -58.7
8 Josef Matous Czechosłowacja 635.7 -60.5
9 Vladimir Belousov ZSRR 631.2 -65.0
10 Garij Napalkov ZSRR 619.6 -76.6
11 Reinhold Bachler Austria 614.9 -81.3
12 Juhani Ruotsalainen Finlandia 612.4 -83.8
13 Manfred Queck NRD 605.0 -91.2
14 Olle Martinsson Szwecja 601.6 -94.6
15 Josef Lichtenegger Austria 600.7 -95.5
16 Ladislav Divila Czechosłowacja 598.3 -97.9
17 Karel Kodejska Czechosłowacja 597.2 -99.0
18 Ludvic Zajc Jugosławia 593.2 -103.0
19 Lars Grini Norwegia 589.9 -106.3
20 Wiezelaw Tscherbakow ZSRR 586.8 -109.4
21 Horst Queck NRD 583.5 -112.7
22 Henrik Ohlmayr RFN 583.3 -112.9
23 Alexander Ivanikov ZSRR 583.1 -113.1
24 Guenther Guellner RFN 578.9 -117.3
25 Sepp Zehnder Szwajcaria 578.3 -117.9
26 Ernst Kroell Austria 576.3 -119.9
27 Keijo Leiho Finlandia 568.0 -128.2
28 Peter Stefancic Jugosławia 563.8 -132.4
29 Ryszard Witke Polska 559.9 -136.3
30 Bernd Karwofski NRD 557.9 -138.3
31 Rainer Schmidt NRD 556.1 -140.1
32 Willi Schuster Austria 555.0 -141.2
33 Richard Pfiffner Szwajcaria 554.2 -142.0
34 Walter Clemens NRD 553.5 -142.7
35 Alain Macle Francja 544.6 -151.6
36 Topi Mattila Finlandia 543.5 -152.7
37 Torbjoern Hedberg Szwecja 542.8 -153.4
38 Walter Lampe RFN 538.2 -158.0
39 Franz Bisle RFN 519.8 -176.4
40 Wolfgang Schueller RFN 515.8 -180.4
41 Hans Schmid Szwajcaria 508.2 -188.0
42 Gilbert Poirot Francja 505.8 -190.4
43 Oswald Schinze RFN 503.1 -193.1
44 Branko Dolhar Jugosławia 497.9 -198.3
45 Marjan Mesec Jugosławia 496.6 -199.6
46 Mario Cecon Włochy 495.6 -200.6
47 Max Golser Austria 489.8 -206.4
48 Walter Schwabl Austria 487.4 -208.8
49 Janez Jurman Jugosławia 487.3 -208.9
50 Erich Schwabl Austria 484.8 -211.4
51 Laszlo Geller Węgry 484.2 -212.0
52 Knut Kongsgaard Norwegia 473.9 -222.3
53 Giacomo Aimoni Włochy 472.3 -223.9
54 Franz Salhofer Austria 471.1 -225.1
55 Janko Zwitter Austria 465.9 -230.3
56 Andrzej Sztolf Polska 456.6 -239.6
57 Helmut Diess Austria 450.5 -245.7
58 Bent Tomtum Norwegia 420.5 -275.7
59 Albert Heim Austria 420.4 -275.8
60 Jan Olaf Roaldset Norwegia 382.8 -313.4
61 Janos Taffener Węgry 341.7 -354.5
62 Jannie Arnould Francja 335.6 -360.6
63 Albino Bazzana Włochy 268.8 -427.4
64 Mihaly Geller Węgry 261.3 -434.9
65 Stanko Bogataj Jugosławia 246.1 -450.1
66 Friedlhelm Klapproth RFN 220.0 -476.2
67 Tord Karlsson Szwecja 182.3 -513.9
68 Ralph Phland RFN 181.8 -514.4
69 Nicolas Gaide Francja 174.0 -522.2
70 Alfred Grosche RFN 170.8 -525.4
71 Urs Schni Szwajcaria 165.5 -530.7
72 Alfred Winkler RFN 161.3 -534.9
73 Josef Schwinghammer RFN 150.8 -545.4
74 Vinko Bogataj Jugosławia 145.3 -550.9
75 Ernst Wimmer Austria 125.0 -571.2
76 Heinz Joelly Austria 122.5 -573.7
77 Franz Kuchlbacher Austria 109.9 -586.3

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich