Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
21.12.2019, godz. 12:00
Oberwiesenthal HS-105
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 04.01.1969, Innsbruck K-81
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bjoern Wirkola Norwegia 696.2  
2 Jiri Raska Czechosłowacja 665.8 -30.4
3 Heinz Schmidt NRD 652.1 -44.1
4 Zbynek Hubac Czechosłowacja 647.2 -49.0
5 Anatoli Sheglanov ZSRR 642.8 -53.4
6 Frantisek Rydval Czechosłowacja 638.3 -57.9
7 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 637.5 -58.7
8 Josef Matous Czechosłowacja 635.7 -60.5
9 Vladimir Belousov ZSRR 631.2 -65.0
10 Garij Napalkov ZSRR 619.6 -76.6
11 Reinhold Bachler Austria 614.9 -81.3
12 Juhani Ruotsalainen Finlandia 612.4 -83.8
13 Manfred Queck NRD 605.0 -91.2
14 Olle Martinsson Szwecja 601.6 -94.6
15 Josef Lichtenegger Austria 600.7 -95.5
16 Ladislav Divila Czechosłowacja 598.3 -97.9
17 Karel Kodejska Czechosłowacja 597.2 -99.0
18 Ludvic Zajc Jugosławia 593.2 -103.0
19 Lars Grini Norwegia 589.9 -106.3
20 Wiezelaw Tscherbakow ZSRR 586.8 -109.4
21 Horst Queck NRD 583.5 -112.7
22 Henrik Ohlmayr RFN 583.3 -112.9
23 Alexander Ivanikov ZSRR 583.1 -113.1
24 Guenther Guellner RFN 578.9 -117.3
25 Sepp Zehnder Szwajcaria 578.3 -117.9
26 Ernst Kroell Austria 576.3 -119.9
27 Keijo Leiho Finlandia 568.0 -128.2
28 Peter Stefancic Jugosławia 563.8 -132.4
29 Ryszard Witke Polska 559.9 -136.3
30 Bernd Karwofski NRD 557.9 -138.3
31 Rainer Schmidt NRD 556.1 -140.1
32 Willi Schuster Austria 555.0 -141.2
33 Richard Pfiffner Szwajcaria 554.2 -142.0
34 Walter Clemens NRD 553.5 -142.7
35 Alain Macle Francja 544.6 -151.6
36 Topi Mattila Finlandia 543.5 -152.7
37 Torbjoern Hedberg Szwecja 542.8 -153.4
38 Walter Lampe RFN 538.2 -158.0
39 Franz Bisle RFN 519.8 -176.4
40 Wolfgang Schueller RFN 515.8 -180.4
41 Hans Schmid Szwajcaria 508.2 -188.0
42 Gilbert Poirot Francja 505.8 -190.4
43 Oswald Schinze RFN 503.1 -193.1
44 Branko Dolhar Jugosławia 497.9 -198.3
45 Marjan Mesec Jugosławia 496.6 -199.6
46 Mario Cecon Włochy 495.6 -200.6
47 Max Golser Austria 489.8 -206.4
48 Walter Schwabl Austria 487.4 -208.8
49 Janez Jurman Jugosławia 487.3 -208.9
50 Erich Schwabl Austria 484.8 -211.4
51 Laszlo Geller Węgry 484.2 -212.0
52 Knut Kongsgaard Norwegia 473.9 -222.3
53 Giacomo Aimoni Włochy 472.3 -223.9
54 Franz Salhofer Austria 471.1 -225.1
55 Janko Zwitter Austria 465.9 -230.3
56 Andrzej Sztolf Polska 456.6 -239.6
57 Helmut Diess Austria 450.5 -245.7
58 Bent Tomtum Norwegia 420.5 -275.7
59 Albert Heim Austria 420.4 -275.8
60 Jan Olaf Roaldset Norwegia 382.8 -313.4
61 Janos Taffener Węgry 341.7 -354.5
62 Jannie Arnould Francja 335.6 -360.6
63 Albino Bazzana Włochy 268.8 -427.4
64 Mihaly Geller Węgry 261.3 -434.9
65 Stanko Bogataj Jugosławia 246.1 -450.1
66 Friedlhelm Klapproth RFN 220.0 -476.2
67 Tord Karlsson Szwecja 182.3 -513.9
68 Ralph Phland RFN 181.8 -514.4
69 Nicolas Gaide Francja 174.0 -522.2
70 Alfred Grosche RFN 170.8 -525.4
71 Urs Schni Szwajcaria 165.5 -530.7
72 Alfred Winkler RFN 161.3 -534.9
73 Josef Schwinghammer RFN 150.8 -545.4
74 Vinko Bogataj Jugosławia 145.3 -550.9
75 Ernst Wimmer Austria 125.0 -571.2
76 Heinz Joelly Austria 122.5 -573.7
77 Franz Kuchlbacher Austria 109.9 -586.3

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 grudnia 2019 (pi±tek)
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
21 grudnia 2019 (sobota)
08:30
FIS Cup Oberwiesenthal
odprawa techniczna
10:00
FIS Cup Oberwiesenthal
trening K
11:00
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna K
12:00
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs K
15:00
FIS Cup Oberwiesenthal
trening M
15:00
P¦ Engelberg
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16:15
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna M
17:30
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs M
22 grudnia 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna K
09:45
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs K
12:00
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna M
13:30
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich