TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 19.03.2017, Vikersund K-200
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1465  
2 Kamil Stoch Polska 1434 -31
3 Daniel Andre Tande Norwegia 1181 -284
4 Andreas Wellinger Niemcy 1001 -464
5 Maciej Kot Polska 945 -520
6 Domen Prevc Słowenia 938 -527
7 Michael Hayboeck Austria 752 -713
8 Markus Eisenbichler Niemcy 697 -768
9 Manuel Fettner Austria 683 -782
10 Peter Prevc Słowenia 650 -815
11 Piotr Żyła Polska 574 -891
12 Andreas Stjernen Norwegia 553 -912
13 Richard Freitag Niemcy 486 -979
14 Vincent Descombes Sevoie Francja 381 -1084
15 Evgeniy Klimov Rosja 368 -1097
16 Robert Johansson Norwegia 356 -1109
17 Karl Geiger Niemcy 346 -1119
18 Dawid Kubacki Polska 321 -1144
19 Severin Freund Niemcy 309 -1156
20 Andreas Kofler Austria 307 -1158
21 Stephan Leyhe Niemcy 306 -1159
22 Noriaki Kasai Japonia 291 -1174
23 Jurij Tepes Słowenia 289 -1176
24 Daiki Ito Japonia 261 -1204
25 Roman Koudelka Czechy 198 -1267
26 Johann Andre Forfang Norwegia 168 -1297
27 Anders Fannemel Norwegia 158 -1307
28 Jernej Damjan Słowenia 133 -1332
29 Simon Ammann Szwajcaria 125 -1340
30 Taku Takeuchi Japonia 122 -1343
31 Jan Ziobro Polska 119 -1346
32 Stefan Hula Polska 110 -1355
33 Gregor Schlierenzauer Austria 94 -1371
34 Anze Lanisek Słowenia 92 -1373
35 Andreas Wank Niemcy 90 -1375
36 Vojtech Stursa Czechy 88 -1377
37 Markus Schiffner Austria 81 -1384
38 Jakub Janda Czechy 80 -1385
39 Denis Kornilov Rosja 77 -1388
40 Cene Prevc Słowenia 67 -1398
41 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 52 -1413
42 Halvor Egner Granerud Norwegia 50 -1415
  Clemens Aigner Austria 50 -1415
  Kevin Bickner USA 50 -1415
45 Anze Semenic Słowenia 31 -1434
  Viktor Polasek Czechy 31 -1434
47 Sebastian Colloredo Włochy 30 -1435
48 Lukas Hlava Czechy 26 -1439
49 Janne Ahonen Finlandia 24 -1441
  Jarkko Määttä Finlandia 24 -1441
51 Joakim Aune Norwegia 23 -1442
52 Junshiro Kobayashi Japonia 20 -1445
53 Tomas Vancura Czechy 18 -1447
54 Alexey Romashov Rosja 17 -1448
55 Ville Larinto Finlandia 16 -1449
  Tom Hilde Norwegia 16 -1449
57 Dimitry Vassiliev Rosja 15 -1450
58 Davide Bresadola Włochy 14 -1451
  Stefan Huber Austria 14 -1451
60 David Siegel Niemcy 12 -1453
61 Kento Sakuyama Japonia 9 -1456
  Aleksander Zniszczoł Polska 9 -1456
63 Gregor Deschwanden Szwajcaria 8 -1457
64 Alex Insam Włochy 6 -1459
65 Klemens Murańka Polska 4 -1461
  Florian Altenburger Austria 4 -1461
67 Bor Pavlovcic Słowenia 3 -1462
  Michael Glasder USA 3 -1462
69 Elias Tollinger Austria 2 -1463
  Kaarel Nurmsalu Estonia 2 -1463
71 Gabriel Karlen Szwajcaria 1 -1464
  Daniel Huber Austria 1 -1464
  Yuken Iwasa Japonia 1 -1464
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 5316  
2 Austria Austria 5053 -263
3 Niemcy Niemcy 4847 -469
4 Norwegia Norwegia 3805 -1511
5 Słowenia Słowenia 3353 -1963
6 Japonia Japonia 1254 -4062
7 Czechy Czechy 941 -4375
8 Rosja Rosja 727 -4589
9 Francja Francja 381 -4935
10 Szwajcaria Szwajcaria 284 -5032
11 Finlandia Finlandia 164 -5152
12 USA USA 53 -5263
13 Kanada Kanada 52 -5264
14 Włochy Włochy 50 -5266
15 Estonia Estonia 2 -5314

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jeroen Nikkel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »