TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 15.02.2015, Vikersund K-200
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Peter Prevc Słowenia 1265  
2 Stefan Kraft Austria 1208 -57
3 Severin Freund Niemcy 1163 -102
4 Anders Fannemel Norwegia 1058 -207
5 Roman Koudelka Czechy 1021 -244
6 Michael Hayboeck Austria 944 -321
7 Noriaki Kasai Japonia 839 -426
8 Kamil Stoch Polska 616 -649
9 Gregor Schlierenzauer Austria 588 -677
10 Rune Velta Norwegia 581 -684
11 Simon Ammann Szwajcaria 556 -709
12 Richard Freitag Niemcy 546 -719
13 Jernej Damjan Słowenia 476 -789
14 Markus Eisenbichler Niemcy 449 -816
15 Daiki Ito Japonia 440 -825
16 Anders Jacobsen Norwegia 366 -899
17 Marinus Kraus Niemcy 327 -938
18 Piotr Żyła Polska 326 -939
19 Michael Neumayer Niemcy 313 -952
20 Jurij Tepes Słowenia 283 -982
21 Anders Bardal Norwegia 257 -1008
22 Taku Takeuchi Japonia 240 -1025
23 Johann Andre Forfang Norwegia 220 -1045
24 Matjaz Pungertar Słowenia 202 -1063
25 Nejc Dezman Słowenia 178 -1087
26 Andreas Kofler Austria 173 -1092
27 Robert Kranjec Słowenia 157 -1108
28 Lauri Asikainen Finlandia 152 -1113
29 Dimitry Vassiliev Rosja 141 -1124
30 Phillip Sjoeen Norwegia 124 -1141
31 Stephan Leyhe Niemcy 120 -1145
32 Tom Hilde Norwegia 118 -1147
33 Vincent Descombes Sevoie Francja 117 -1148
34 Gregor Deschwanden Szwajcaria 112 -1153
35 Andreas Stjernen Norwegia 105 -1160
36 Manuel Poppinger Austria 100 -1165
37 Jarkko Määttä Finlandia 98 -1167
  Jan Matura Czechy 98 -1167
39 Daniel Andre Tande Norwegia 81 -1184
40 Andreas Wellinger Niemcy 78 -1187
  Kenneth Gangnes Norwegia 78 -1187
42 Vladislav Boyarintsev Rosja 77 -1188
43 Manuel Fettner Austria 75 -1190
  Aleksander Zniszczoł Polska 75 -1190
45 Thomas Diethart Austria 71 -1194
46 Junshiro Kobayashi Japonia 57 -1208
47 Jan Ziobro Polska 52 -1213
48 Kento Sakuyama Japonia 49 -1216
49 Davide Bresadola Włochy 48 -1217
50 Shohei Tochimoto Japonia 45 -1220
51 Andreas Wank Niemcy 40 -1225
52 Klemens Murańka Polska 35 -1230
  Ville Larinto Finlandia 35 -1230
  Dawid Kubacki Polska 35 -1230
55 Anze Lanisek Słowenia 23 -1242
56 Jakub Janda Czechy 22 -1243
57 Ilmir Hazetdinov Rosja 20 -1245
58 Antonin Hajek Czechy 19 -1246
  Sami Niemi Finlandia 19 -1246
60 Anssi Koivuranta Finlandia 18 -1247
61 Mikhail Maksimochkin Rosja 17 -1248
  Maciej Kot Polska 17 -1248
63 Killian Peier Szwajcaria 15 -1250
64 Joachim Hauer Norwegia 14 -1251
65 Ulrich Wohlgenannt Austria 11 -1254
  Daniel Wenig Niemcy 11 -1254
  Ronan Lamy Chappuis Francja 11 -1254
68 Anze Semenic Słowenia 9 -1256
69 Wolfgang Loitzl Austria 8 -1257
70 Tomaz Naglic Słowenia 6 -1259
71 Robert Johansson Norwegia 5 -1260
  Karl Geiger Niemcy 5 -1260
  Rok Justin Słowenia 5 -1260
74 Lukas Hlava Czechy 4 -1261
  Vladimir Zografski Bułgaria 4 -1261
  Nicholas Alexander USA 4 -1261
  Stefan Hula Polska 4 -1261
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 4 -1261
79 Janne Ahonen Finlandia 3 -1262
80 Kenshiro Ito Japonia 2 -1263
  Pius Paschke Niemcy 2 -1263
82 Simon Greiderer Austria 1 -1264
  Alexey Romashov Rosja 1 -1264
  Harri Olli Finlandia 1 -1264
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 4204  
2 Norwegia Norwegia 3861 -343
3 Austria Austria 3779 -425
4 Słowenia Słowenia 3504 -700
5 Japonia Japonia 2422 -1782
6 Czechy Czechy 1564 -2640
7 Polska Polska 1360 -2844
8 Szwajcaria Szwajcaria 783 -3421
9 Finlandia Finlandia 576 -3628
10 Rosja Rosja 406 -3798
11 Francja Francja 128 -4076
12 Włochy Włochy 98 -4106
13 Bułgaria Bułgaria 4 -4200
  USA USA 4 -4200

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2019 (czwartek)
06:00
P¦ kobiet Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦ kobiet Zao
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
18 stycznia 2019 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
odprawa techniczna
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
P¦ kobiet Zao
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
18:00
CoC kobiet Planica
odprawa techniczna
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »