TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 14.12.2014, Niżnyj Tagił K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Fannemel Norwegia 430  
2 Severin Freund Niemcy 361 -69
3 Peter Prevc Słowenia 323 -107
4 Michael Hayboeck Austria 313 -117
5 Gregor Schlierenzauer Austria 295 -135
6 Roman Koudelka Czechy 290 -140
7 Simon Ammann Szwajcaria 281 -149
8 Stefan Kraft Austria 268 -162
9 Noriaki Kasai Japonia 236 -194
10 Anders Bardal Norwegia 192 -238
11 Daiki Ito Japonia 166 -264
12 Marinus Kraus Niemcy 147 -283
13 Markus Eisenbichler Niemcy 138 -292
14 Rune Velta Norwegia 125 -305
15 Jernej Damjan Słowenia 116 -314
16 Lauri Asikainen Finlandia 113 -317
17 Robert Kranjec Słowenia 101 -329
  Matjaz Pungertar Słowenia 101 -329
19 Andreas Kofler Austria 90 -340
20 Piotr Żyła Polska 81 -349
21 Andreas Wellinger Niemcy 78 -352
22 Vladislav Boyarintsev Rosja 61 -369
23 Jan Matura Czechy 60 -370
24 Jarkko Määttä Finlandia 55 -375
  Michael Neumayer Niemcy 55 -375
26 Richard Freitag Niemcy 53 -377
27 Daniel Andre Tande Norwegia 50 -380
28 Taku Takeuchi Japonia 44 -386
29 Ville Larinto Finlandia 35 -395
30 Andreas Wank Niemcy 33 -397
31 Davide Bresadola Włochy 31 -399
32 Dimitry Vassiliev Rosja 29 -401
33 Andreas Stjernen Norwegia 25 -405
34 Vincent Descombes Sevoie Francja 22 -408
35 Anze Lanisek Słowenia 21 -409
36 Sami Niemi Finlandia 18 -412
37 Jurij Tepes Słowenia 17 -413
38 Killian Peier Szwajcaria 15 -415
  Jakub Janda Czechy 15 -415
  Shohei Tochimoto Japonia 15 -415
41 Junshiro Kobayashi Japonia 13 -417
42 Jan Ziobro Polska 12 -418
43 Joachim Hauer Norwegia 11 -419
  Nejc Dezman Słowenia 11 -419
45 Klemens Murańka Polska 10 -420
  Anssi Koivuranta Finlandia 10 -420
47 Dawid Kubacki Polska 8 -422
  Wolfgang Loitzl Austria 8 -422
49 Kenneth Gangnes Norwegia 7 -423
  Antonin Hajek Czechy 7 -423
  Maciej Kot Polska 7 -423
  Ilmir Hazetdinov Rosja 7 -423
53 Anders Jacobsen Norwegia 6 -424
  Tomaz Naglic Słowenia 6 -424
  Kento Sakuyama Japonia 6 -424
56 Aleksander Zniszczoł Polska 5 -425
  Robert Johansson Norwegia 5 -425
  Mikhail Maksimochkin Rosja 5 -425
59 Vladimir Zografski Bułgaria 4 -426
60 Janne Ahonen Finlandia 2 -428
  Kenshiro Ito Japonia 2 -428
  Tom Hilde Norwegia 2 -428
63 Alexey Romashov Rosja 1 -429
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1265  
2 Norwegia Norwegia 1153 -112
3 Austria Austria 1024 -241
4 Słowenia Słowenia 896 -369
5 Japonia Japonia 832 -433
6 Czechy Czechy 522 -743
7 Finlandia Finlandia 483 -782
8 Szwajcaria Szwajcaria 396 -869
9 Polska Polska 123 -1142
10 Rosja Rosja 103 -1162
11 Włochy Włochy 31 -1234
12 Francja Francja 22 -1243
13 Bułgaria Bułgaria 4 -1261

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »