TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 11.03.2001, Oslo K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1481  
2 Martin Schmitt Niemcy 1073 -408
3 Risto Jussilainen Finlandia 858 -623
4 Noriaki Kasai Japonia 715 -766
5 Janne Ahonen Finlandia 686 -795
6 Matti Hautamäki Finlandia 648 -833
7 Wolfgang Loitzl Austria 598 -883
8 Stefan Horngacher Austria 540 -941
9 Sven Hannawald Niemcy 462 -1019
10 Jani Soininen Finlandia 394 -1087
11 Andreas Widhölzl Austria 388 -1093
12 Martin Höllwarth Austria 374 -1107
13 Andreas Goldberger Austria 337 -1144
14 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 331 -1150
15 Jussi Hautamäki Finlandia 313 -1168
16 Ville Kantee Finlandia 283 -1198
17 Hideharu Miyahira Japonia 280 -1201
18 Veli-Matti Lindström Finlandia 277 -1204
19 Jure Radelj Słowenia 265 -1216
20 Kazuya Yoshioka Japonia 237 -1244
21 Toni Nieminen Finlandia 230 -1251
22 Michael Uhrmann Niemcy 183 -1298
23 Frank Löffler Niemcy 168 -1313
24 Masahiko Harada Japonia 165 -1316
25 Roberto Cecon Włochy 153 -1328
26 Roar Ljoekelsoey Norwegia 151 -1330
27 Christof Duffner Niemcy 144 -1337
  Kazuyoshi Funaki Japonia 144 -1337
29 Igor Medved Słowenia 139 -1342
30 Dimitry Vassiliev Rosja 129 -1352
31 Olav Magne Dönnem Norwegia 124 -1357
32 Robert Mateja Polska 122 -1359
33 Reinhard Schwarzenberger Austria 120 -1361
34 Henning Stensrud Norwegia 115 -1366
35 Kristoffer Jaafs Szwecja 107 -1374
36 Peter Zonta Słowenia 96 -1385
37 Jakub Janda Czechy 93 -1388
38 Sylvain Freiholz Szwajcaria 89 -1392
39 Kazuhiro Nakamura Japonia 86 -1395
  Wojciech Skupień Polska 86 -1395
41 Alexander Herr Niemcy 85 -1396
42 Martin Koch Austria 77 -1404
43 Stefan Kaiser Austria 76 -1405
44 Morten Solem Norwegia 73 -1408
45 Damjan Fras Słowenia 66 -1415
46 Andreas Küttel Szwajcaria 63 -1418
47 Takanobu Okabe Japonia 57 -1424
48 Tami Kiuru Finlandia 54 -1427
49 Nicolas Dessum Francja 53 -1428
50 Georg Späth Niemcy 52 -1429
51 Hansjörg Jäkle Niemcy 47 -1434
52 Manuel Fettner Austria 45 -1436
53 Anders Bardal Norwegia 43 -1438
54 Marco Steinauer Szwajcaria 38 -1443
55 Yuta Watase Japonia 35 -1446
56 Alan Alborn USA 34 -1447
57 Roland Audenrieth Niemcy 31 -1450
58 Jakub Hlava Czechy 26 -1455
59 Dennis Stoerl Niemcy 25 -1456
60 Lasse Ottesen Norwegia 23 -1458
61 Kristian Brenden Norwegia 21 -1460
62 Jaroslav Sakala Czechy 19 -1462
  Johan Munters Szwecja 19 -1462
64 Lassi Huuskonen Finlandia 16 -1465
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 16 -1465
66 Havard Lie Norwegia 14 -1467
67 Sota Okamura Japonia 12 -1469
68 Yukitaka Fukita Japonia 10 -1471
  Lauri Hakola Finlandia 10 -1471
70 Valery Kobelev Rosja 9 -1472
  Ildar Fatchullin Rosja 9 -1472
72 Frank Reichel Niemcy 8 -1473
73 Bernhard Metzler Austria 5 -1476
  Morten Aagheim Norwegia 5 -1476
75 Christoph Grillhoesl Niemcy 4 -1477
76 Anton Kalinitschenko Rosja 3 -1478
  Heung Chul Choi Korea Pd. 3 -1478
  Łukasz Kruczek Polska 3 -1478
79 Andreas Baumgartner Austria 2 -1479
  Pekka Salminen Finlandia 2 -1479
81 Michael Neumayer Niemcy 1 -1480
  Michal Dolezal Czechy 1 -1480

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »