TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 04.03.2001, Oberstdorf K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1181  
2 Martin Schmitt Niemcy 920 -261
3 Risto Jussilainen Finlandia 750 -431
4 Janne Ahonen Finlandia 674 -507
5 Noriaki Kasai Japonia 671 -510
6 Matti Hautamäki Finlandia 574 -607
7 Wolfgang Loitzl Austria 490 -691
8 Sven Hannawald Niemcy 462 -719
9 Stefan Horngacher Austria 397 -784
10 Andreas Widhölzl Austria 387 -794
11 Jani Soininen Finlandia 379 -802
12 Martin Höllwarth Austria 359 -822
13 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 331 -850
14 Ville Kantee Finlandia 283 -898
15 Jussi Hautamäki Finlandia 268 -913
16 Jure Radelj Słowenia 260 -921
17 Hideharu Miyahira Japonia 250 -931
18 Veli-Matti Lindström Finlandia 201 -980
19 Toni Nieminen Finlandia 198 -983
20 Kazuya Yoshioka Japonia 197 -984
21 Andreas Goldberger Austria 167 -1014
22 Frank Löffler Niemcy 165 -1016
23 Michael Uhrmann Niemcy 161 -1020
24 Roar Ljoekelsoey Norwegia 151 -1030
25 Masahiko Harada Japonia 147 -1034
26 Kazuyoshi Funaki Japonia 144 -1037
27 Roberto Cecon Włochy 135 -1046
28 Dimitry Vassiliev Rosja 129 -1052
29 Olav Magne Dönnem Norwegia 124 -1057
30 Robert Mateja Polska 122 -1059
31 Christof Duffner Niemcy 100 -1081
32 Reinhard Schwarzenberger Austria 98 -1083
33 Wojciech Skupień Polska 86 -1095
34 Alexander Herr Niemcy 79 -1102
35 Peter Zonta Słowenia 70 -1111
36 Damjan Fras Słowenia 66 -1115
37 Martin Koch Austria 61 -1120
38 Takanobu Okabe Japonia 57 -1124
39 Henning Stensrud Norwegia 55 -1126
40 Andreas Küttel Szwajcaria 54 -1127
41 Kristoffer Jaafs Szwecja 50 -1131
42 Morten Solem Norwegia 46 -1135
43 Manuel Fettner Austria 45 -1136
44 Igor Medved Słowenia 43 -1138
  Tami Kiuru Finlandia 43 -1138
46 Kazuhiro Nakamura Japonia 38 -1143
47 Stefan Kaiser Austria 37 -1144
48 Yuta Watase Japonia 35 -1146
49 Alan Alborn USA 34 -1147
50 Jakub Janda Czechy 33 -1148
51 Georg Späth Niemcy 31 -1150
  Roland Audenrieth Niemcy 31 -1150
53 Nicolas Dessum Francja 29 -1152
54 Hansjörg Jäkle Niemcy 28 -1153
55 Jakub Hlava Czechy 26 -1155
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 26 -1155
57 Dennis Stoerl Niemcy 25 -1156
58 Marco Steinauer Szwajcaria 24 -1157
59 Lasse Ottesen Norwegia 23 -1158
60 Kristian Brenden Norwegia 21 -1160
61 Jaroslav Sakala Czechy 19 -1162
62 Lassi Huuskonen Finlandia 16 -1165
63 Primoz Zupan-Urh Słowenia 14 -1167
64 Johan Munters Szwecja 13 -1168
65 Sota Okamura Japonia 12 -1169
66 Lauri Hakola Finlandia 10 -1171
  Yukitaka Fukita Japonia 10 -1171
68 Valery Kobelev Rosja 9 -1172
69 Ildar Fatchullin Rosja 8 -1173
  Frank Reichel Niemcy 8 -1173
71 Bernhard Metzler Austria 5 -1176
  Anders Bardal Norwegia 5 -1176
73 Christoph Grillhoesl Niemcy 4 -1177
74 Łukasz Kruczek Polska 3 -1178
  Heung Chul Choi Korea Pd. 3 -1178
  Anton Kalinitschenko Rosja 3 -1178
77 Havard Lie Norwegia 2 -1179
  Pekka Salminen Finlandia 2 -1179
  Andreas Baumgartner Austria 2 -1179
  Morten Aagheim Norwegia 2 -1179
81 Michal Dolezal Czechy 1 -1180

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »