TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 18.03.1984, Oberstdorf K-182
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 192  
2 Jens Weissflog NRD 160 -32
3 Pavel Ploc Czechosłowacja 123 -69
4 Jiri Parma Czechosłowacja 115 -77
5 Klaus Ostwald NRD 111 -81
6 Primoz Ulaga Jugosławia 102 -90
7 Jeffrey Hastings USA 100 -92
8 Horst Bulau Kanada 96 -96
9 Per Bergerud Norwegia 79 -113
10 Jari Puikkonen Finlandia 75 -117
  Armin Kogler Austria 75 -117
12 Vegard Opaas Norwegia 68 -124
13 Andreas Felder Austria 66 -126
14 Pentti Kokkonen Finlandia 58 -134
15 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 56 -136
16 Andreas Bauer RFN 54 -138
17 Adolf Hirner Austria 50 -142
18 Veli-Matti Ahonen Finlandia 43 -149
19 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 41 -151
20 Ole Christian Eidhammer Norwegia 40 -152
  Manfred Steiner Austria 40 -152
  Masahiro Akimoto Japonia 40 -152
23 Horger Freitag NRD 38 -154
24 Lido Tomasi Włochy 35 -157
25 Richard Schallert Austria 34 -158
26 Ernst Vettori Austria 33 -159
27 Ulf Findeisen NRD 32 -160
  Hansjoerg Sumi Szwajcaria 32 -160
29 Halvor Asphol Norwegia 31 -161
30 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 29 -163
  Rolf Age Berg Norwegia 29 -163
32 Piotr Fijas Polska 28 -164
33 Miran Tepes Jugosławia 27 -165
34 Fritz Esser Austria 23 -169
35 Hans Wallner Austria 21 -171
  Mike Holland USA 21 -171
37 Hroar Stjerner Norwegia 20 -172
  Markku Pusenius Finlandia 20 -172
39 Gerard Colin Francja 19 -173
  Franz Wiegele Austria 19 -173
41 Steinar Braaten Norwegia 17 -175
42 Dennis McGrane USA 15 -177
  Jukka Kalso Finlandia 15 -177
  Roger Ruud Norwegia 15 -177
45 Tuomo Ylipulli Finlandia 13 -179
  Ron Richards Kanada 13 -179
  Stefan Stannarius NRD 13 -179
48 Peter Rohwein RFN 12 -180
49 Gennadi Prokopenko ZSRR 11 -181
50 Vidar Johanssen Norwegia 10 -182
  Christian Hauswirth Szwajcaria 10 -182
  Manfred Deckert NRD 10 -182
  Jan Jelenski Czechosłowacja 10 -182
  Mathias Buse NRD 10 -182
  Thomas Klauser RFN 10 -182
56 Landis Arnold USA 8 -184
57 Vasja Bajc Jugosławia 7 -185
58 Zane Palmer USA 6 -186
  Boerge Benum Norwegia 6 -186
  Massimo Rigoni Włochy 6 -186
61 Georg Waldvogel RFN 5 -187
  Satoru Matsuhashi Japonia 5 -187
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 5 -187
64 David Brown Kanada 4 -188
  Uli Boll RFN 4 -188
66 Janusz Malik Polska 3 -189
  Alfred Groyer Austria 3 -189
  Hirokazu Yagi Japonia 3 -189
  Vladimir Breitschev Bułgaria 3 -189
  Steve Collins Kanada 3 -189
  Hubert Neuper Austria 3 -189
72 Masahiko Takahashi Japonia 2 -190
73 Thomas Hasselberger RFN 1 -191
  Raimund Resch Austria 1 -191
  Yataro Watase Japonia 1 -191
  Reed Zuehlke USA 1 -191
  Juri Golowtschikov ZSRR 1 -191
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 416  
2 NRD NRD 374 -42
3 Austria Austria 368 -48
4 Norwegia Norwegia 356 -60
5 Czechosłowacja Czechosłowacja 333 -83
6 USA USA 151 -265
7 Jugosławia Jugosławia 136 -280
8 Kanada Kanada 116 -300
9 RFN RFN 86 -330
10 Japonia Japonia 51 -365
11 Szwajcaria Szwajcaria 47 -369
12 Włochy Włochy 41 -375
13 Polska Polska 31 -385
14 Francja Francja 19 -397
15 ZSRR ZSRR 12 -404
16 Bułgaria Bułgaria 3 -413

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »