TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 07.12.2017, Whistler K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 382  
2 Nika Kriznar Słowenia 380 -2
3 Kamila Karpiel Polska 237 -145
4 Luisa Goerlich Niemcy 206 -176
5 Lea Lemare Francja 180 -202
6 Anna Twardosz Polska 141 -241
7 Kinga Rajda Polska 135 -247
8 Juliane Seyfarth Niemcy 130 -252
9 Stepanka Ptackova Czechy 125 -257
10 Julia Clair Francja 110 -272
11 Ren Mikase Japonia 103 -279
12 Abigail Strate Kanada 100 -282
  Barbora Blazkova Czechy 100 -282
14 Sophie Mair Austria 95 -287
  Claudia Purker Austria 95 -287
16 Magdalena Pałasz Polska 90 -292
17 Carina Alexandra Militaru Rumunia 88 -294
18 Ayuka Kamoda Japonia 82 -300
19 Natalie Eilers Kanada 80 -302
20 Ursa Bogataj Słowenia 77 -305
21 Oceane Paillard Francja 76 -306
22 Andreea Diana Trambitas Rumunia 74 -308
23 Lisa Eder Austria 72 -310
24 Eva Logar Słowenia 64 -318
25 Romane Dieu Francja 61 -321
  Gianina Ernst Niemcy 61 -321
  Paulina Cie¶lar Polska 61 -321
28 Jerneja Brecl Słowenia 60 -322
  Atsuko Tanaka Kanada 60 -322
30 Selina Freitag Niemcy 57 -325
31 Maria Daria Chindris Rumunia 52 -330
32 Guy-Lim Park Korea Pd. 51 -331
33 Katarzyna Harsche Polska 48 -334
  Annika Belshaw USA 48 -334
35 Ramona Straub Niemcy 47 -335
36 Alina Tukhtaeva Kazachstan 44 -338
37 Agnes Reisch Niemcy 40 -342
  Nicole Maurer Kanada 40 -342
  Sarlote Skele Łotwa 40 -342
40 Logan Sankey USA 38 -344
41 Ayaka Igarashi Japonia 35 -347
42 Khrystyna Droniak Ukraina 34 -348
  Viktoria Sidlova Słowacja 34 -348
44 Marita Kramer Austria 33 -349
  Arantxa Lancho Niemcy 33 -349
  Kaja Urbanija Coz Słowenia 33 -349
47 Cara Larson USA 32 -350
  Veronika Shishkina Kazachstan 32 -350
49 Nozomi Maruyama Japonia 31 -351
50 Katra Komar Słowenia 30 -352
  Karolina Indrackova Czechy 30 -352
52 Liliya Romanyuk Ukraina 28 -354
53 Oceane Avocat Gros Francja 27 -355
54 Anna Hoffmann USA 26 -356
  Vitalina Herasymiuk Ukraina 26 -356
  Frida Berger Norwegia 26 -356
57 Frida Westman Szwecja 25 -357
  Nina Bezuchova Słowacja 25 -357
59 Samantha Macuga USA 24 -358
  Elisabeth Raudaschl Austria 24 -358
61 Rio Seto Japonia 23 -359
  Tetyana Pylypchuk Ukraina 23 -359
63 Sophia Nester USA 22 -360
64 Marine Bressand Francja 16 -366
65 Julia Tervahartiala Finlandia 15 -367
66 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 12 -370
67 Joanna Kil Polska 8 -374
68 Rea Kindlimann Szwajcaria 7 -375
  Alexandra Seifert Niemcy 7 -375
70 Katharina Ellmauer Austria 6 -376
71 Pia Mazi Słowenia 4 -378
72 Katja Markuta Słowenia 2 -380
73 Eva Elise Amble Norwegia 1 -381
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 720  
2 Słowenia Słowenia 650 -70
3 Rumunia Rumunia 596 -124
4 Niemcy Niemcy 581 -139
5 Francja Francja 470 -250
6 Austria Austria 325 -395
7 Kanada Kanada 280 -440
8 Japonia Japonia 274 -446
9 Czechy Czechy 255 -465
10 USA USA 190 -530
11 Ukraina Ukraina 111 -609
12 Kazachstan Kazachstan 76 -644
13 Słowacja Słowacja 59 -661
14 Korea Pd. Korea Pd. 51 -669
15 Łotwa Łotwa 40 -680
16 Norwegia Norwegia 39 -681
17 Szwecja Szwecja 25 -695
18 Finlandia Finlandia 15 -705
19 Szwajcaria Szwajcaria 7 -713

« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2017/2018

FIS Cup kobiet 2017/2018

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
10:30
P¦ Engelberg
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »