TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
23.03.2019, godz. 10:00
Planica HS-240
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 15.09.2018, Rasnov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Justin Nietzel Niemcy 310  
2 Luca Egloff Szwajcaria 180 -130
3 Fabian Seidl Niemcy 151 -159
4 Markus Rupitsch Austria 144 -166
5 Maximilian Steiner Austria 143 -167
6 Markus Schiffner Austria 135 -175
7 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130 -180
8 Thomas Aasen Markeng Norwegia 129 -181
9 Naoki Nakamura Japonia 125 -185
10 Jan Hoerl Austria 120 -190
11 Thomas Hofer Austria 110 -200
12 Ren Nikaido Japonia 100 -210
13 Kacper Juroszek Polska 99 -211
14 Zak Mogel Słowenia 96 -214
15 Elias Tollinger Austria 87 -223
16 Philipp Raimund Niemcy 80 -230
17 Martti Nomme Estonia 72 -238
18 Ulrich Wohlgenannt Austria 64 -246
19 Johannes Schubert Niemcy 58 -252
20 Lovro Vodusek Słowenia 56 -254
21 Kevin Maltsev Estonia 51 -259
  Hunor Farkas Rumunia 51 -259
  Thomas Lackner Austria 51 -259
24 Dominik Maylaender Niemcy 50 -260
25 Paul Winter Niemcy 46 -264
  Yukiya Sato Japonia 46 -264
27 Lukas Wagner Niemcy 44 -266
28 Jan Bombek Słowenia 42 -268
29 Shinnosuke Fujita Japonia 40 -270
30 Krzysztof Biegun Polska 39 -271
  Julian Wackernell Austria 39 -271
32 Mika Schwann Austria 38 -272
33 Julian Hahn Niemcy 36 -274
34 Janni Reisenauer Austria 31 -279
35 Jernej Presecnik Słowenia 30 -280
36 Tim Fuchs Niemcy 29 -281
  Kacper Stosel Polska 29 -281
38 David Haagen Austria 26 -284
  Mattia Galiani Włochy 26 -284
  Andraz Pograjc Słowenia 26 -284
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 26 -284
  Mateusz Gruszka Polska 26 -284
43 Sebastian Rombach Niemcy 22 -288
  Cedrik Weigel Niemcy 22 -288
  Niko Kytoesaho Finlandia 22 -288
46 Stefan Rainer Austria 21 -289
47 Mark Hafnar Słowenia 19 -291
48 Clemens Leitner Austria 18 -292
49 Gabriele Zambelli Włochy 16 -294
50 Heung Chul Choi Korea Pd. 15 -295
51 Shun Oi Japonia 14 -296
52 Luca Roth Niemcy 13 -297
  Damian Skupień Polska 13 -297
54 Kiril Kotik Rosja 12 -298
  Radek Selcer Czechy 12 -298
  Henri Kavilo Finlandia 12 -298
57 Andreas Alamommo Finlandia 11 -299
  Dusan Dolezel Czechy 11 -299
59 Miha Kveder Słowenia 10 -300
  Noah Valtiner Austria 10 -300
  Benedikt Holub Czechy 10 -300
62 Tjas Grilc Słowenia 9 -301
  Axel Maylaender Niemcy 9 -301
64 Maximilian Lienher Austria 8 -302
  Sung-Woo Cho Korea Pd. 8 -302
  Yevgen Marusyak Ukraina 8 -302
67 Luka Robnik Słowenia 7 -303
  Kaito Nishimori Japonia 7 -303
69 Patrick Gasienica USA 6 -304
  Adrian Sell Niemcy 6 -304
  Adam Niżnik Polska 6 -304
72 Andrii Vaskul Ukraina 5 -305
  Ernest Prislic Słowenia 5 -305
  Yuken Iwasa Japonia 5 -305
  Szymon Jojko Polska 5 -305
76 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 -306
  Giovanni Bresadola Włochy 4 -306
78 Sota Kudo Japonia 3 -307
  Lovro Kos Słowenia 3 -307
  Kalle Heikkinen Finlandia 3 -307
81 Bartosz Czyż Polska 2 -308
82 Łukasz Bukowski Polska 1 -309
  Andrei Feldorean Rumunia 1 -309
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1045  
2 Niemcy Niemcy 876 -169
3 Japonia Japonia 340 -705
4 Szwajcaria Szwajcaria 336 -709
5 Słowenia Słowenia 303 -742
6 Polska Polska 220 -825
7 Norwegia Norwegia 129 -916
8 Estonia Estonia 123 -922
9 Rumunia Rumunia 52 -993
10 Finlandia Finlandia 48 -997
11 Włochy Włochy 46 -999
12 Czechy Czechy 33 -1012
13 Korea Pd. Korea Pd. 23 -1022
14 Ukraina Ukraina 13 -1032
15 Rosja Rosja 12 -1033
16 USA USA 6 -1039
17 Turcja Turcja 4 -1041

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Robert Johansson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ Planica
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
13:00
CoC Czajkowski
seria próbna
14:00
CoC Czajkowski
konkurs ind.
24 marca 2019 (niedziela)
05:15
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
06:30
CoC Czajkowski
seria próbna
07:30
CoC Czajkowski
konkurs ind.
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kot zdobędzie mał± kryształow± kulę?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Domen Prevc
Timi Zajc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »