Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 14.02.2015, Brattleboro K-88
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andrzej Stękała Polska 730  
2 Przemysław Kantyka Polska 596 -134
3 Ziga Mandl Słowenia 577 -153
4 Łukasz Podżorski Polska 525 -205
5 Krzysztof Leja Polska 520 -210
6 Killian Peier Szwajcaria 392 -338
7 Ernest Prislic Słowenia 380 -350
8 Adam Ruda Polska 376 -354
9 Dawid Jarz±bek Polska 358 -372
10 David Zauner Austria 327 -403
11 Clemens Aigner Austria 300 -430
12 Stefan Huber Austria 295 -435
13 Gabriel Karlen Szwajcaria 291 -439
14 Danny Queck Niemcy 260 -470
15 Christian Friberg USA 208 -522
16 Olli Muotka Finlandia 200 -530
  Vladimir Zografski Bułgaria 200 -530
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 200 -530
19 Gasper Bartol Słowenia 199 -531
20 Dejan Judez Słowenia 197 -533
21 Michael Dreher Niemcy 187 -543
  Kevin Bickner USA 187 -543
23 Stanisław Biela Polska 181 -549
24 Thomas Lackner Austria 177 -553
25 Jan Maylaender Niemcy 174 -556
26 Lukas Mueller Austria 168 -562
27 Nicholas Fairall USA 166 -564
28 Anze Semenic Słowenia 160 -570
29 Luca Egloff Szwajcaria 149 -581
30 Kevin Horlacher Niemcy 137 -593
  William Rhoads USA 137 -593
  Samet Karta Turcja 137 -593
33 Nicholas Alexander USA 136 -594
  Stephan Leyhe Niemcy 136 -594
35 Jakub Kot Polska 133 -597
36 Sebastian Bradatsch Niemcy 125 -605
37 Markus Eggenhofer Austria 124 -606
38 Paweł Gut Polska 119 -611
39 Keiichi Sato Japonia 116 -614
40 Michael Lunardi Włochy 114 -616
41 Bjoern Koch Austria 110 -620
42 Niklas Wangler Niemcy 109 -621
43 Florian Gugg Austria 108 -622
44 Alexey Romashov Rosja 102 -628
  Andreas Schuler Szwajcaria 102 -628
46 Sebastian Colloredo Włochy 100 -630
  Andrzej Zapotoczny Polska 100 -630
  Vojtech Stursa Czechy 100 -630
  Mitja Meznar Słowenia 100 -630
50 Michael Glasder USA 99 -631
51 Anders Johnson USA 98 -632
52 Stian Andre Skinnes Norwegia 96 -634
53 Pascal Bodmer Niemcy 93 -637
54 Viktor Polasek Czechy 91 -639
55 Rozle Zagar Słowenia 85 -645
56 Anton Kalinitschenko Rosja 82 -648
  Tim Fuchs Niemcy 82 -648
58 Florian Altenburger Austria 80 -650
  Eduard Torok Rumunia 80 -650
60 Alexander Sardyko Rosja 79 -651
61 Pascal Egloff Szwajcaria 76 -654
  Matic Kramarsic Słowenia 76 -654
63 Eetu Merilainen Finlandia 74 -656
64 Marco Grigoli Szwajcaria 69 -661
  David Siegel Niemcy 69 -661
66 Ulrich Wohlgenannt Austria 68 -662
67 Lasse Moilanen Finlandia 67 -663
  Artur Kukuła Polska 67 -663
69 Tobias Birchler Szwajcaria 63 -667
70 Eetu Nousiainen Finlandia 62 -668
71 Florian Menz Niemcy 61 -669
72 Lars Antonissen Holandia 60 -670
  Elias Tollinger Austria 60 -670
74 Martin Hamann Niemcy 58 -672
  Martti Nomme Estonia 58 -672
  Francesco Hollaus Austria 58 -672
77 Thomas Ortner Austria 57 -673
78 Roland Rokita Austria 56 -674
79 Sebastian Hebel Polska 54 -676
  Nicholas Mattoon USA 54 -676
81 Miha Kveder Słowenia 53 -677
  Andrzej G±sienica Polska 53 -677
83 Alexander Haupt USA 52 -678
84 Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 51 -679
85 Johannes Obermayr Austria 50 -680
86 Marius Lindvik Norwegia 48 -682
  Andraz Pograjc Słowenia 48 -682
88 Sergey Pyzhov Rosja 45 -685
89 Niko Kytoesaho Finlandia 44 -686
  Joakim Aune Norwegia 44 -686
91 Yuto Kinoshita Japonia 42 -688
92 Kristjan Ilves Estonia 41 -689
93 Ayberk Demir Turcja 40 -690
  Milos Kadlec Czechy 40 -690
  Timi Zajc Słowenia 40 -690
  Thomas Juffinger Austria 40 -690
  Aleksandr Bazhenov Rosja 40 -690
98 Maximilian Kaiser Niemcy 39 -691
99 Diego Dellasega Włochy 38 -692
100 Sorin Iulian Pitea Rumunia 37 -693
101 Filip Sakala Czechy 36 -694
  Urban Susnik Słowenia 36 -694
  Florian Horst Niemcy 36 -694
  Paul Winter Niemcy 36 -694
105 Jaka Kosec Słowenia 35 -695
106 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 34 -696
  Rok Urbanc Słowenia 34 -696
108 Andrii Klymchuk Ukraina 32 -698
  Jan Michalek Czechy 32 -698
  Robert Valentin Tatu Rumunia 32 -698
  Shota Saito Japonia 32 -698
112 Sergey Shulaev Rosja 31 -699
113 Thomas Hofer Austria 30 -700
  Stefan Valentin Blega Rumunia 30 -700
  Jaka Tesovnik Słowenia 30 -700
  Petrick Hammann Niemcy 30 -700
117 Domen Prevc Słowenia 29 -701
  Rishi Vellupillai Norwegia 29 -701
  Tomasz Byrt Polska 29 -701
120 Justin Nietzel Niemcy 28 -702
  Tomas Friedrich Czechy 28 -702
122 Brian Wallace USA 27 -703
  Roberto Dellasega Włochy 27 -703
124 Dusty Korek Kanada 26 -704
  Rok Tarman Słowenia 26 -704
126 Artur Sultangulov Rosja 25 -705
  Joshua Maurer Kanada 25 -705
128 Elias Vaenskae Finlandia 24 -706
  Felix Greber Austria 24 -706
  Tim Heinrich Niemcy 24 -706
  Juho Ojala Finlandia 24 -706
  Oldrik van der Aalst Holandia 24 -706
  Grigoriy Leontyev Rosja 24 -706
134 Zak Silih Słowenia 23 -707
135 Alexander Shuvalov Rosja 22 -708
136 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 21 -709
  Michael Herrmann Niemcy 21 -709
138 Frantisek Holik Czechy 20 -710
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 20 -710
  Markus Schiffner Austria 20 -710
141 Andreas Alamommo Finlandia 19 -711
  Antti Aalto Finlandia 19 -711
  Nejc Seretinek Słowenia 19 -711
144 Jesper Oedegaard Norwegia 18 -712
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 18 -712
  Yuken Iwasa Japonia 18 -712
  Karl-August Tiirmaa Estonia 18 -712
  Marc Ganserer Niemcy 18 -712
  Matthew Soukup Kanada 18 -712
  AJ Brown USA 18 -712
151 Pascal Kaelin Szwajcaria 17 -713
  Artti Aigro Estonia 17 -713
153 Franz Weiss Niemcy 16 -714
  Denis Veselov Rosja 16 -714
  Andreas Hoff Norwegia 16 -714
156 Ruben de Wit Holandia 15 -715
  Grzegorz Miętus Polska 15 -715
  Simon Greiderer Austria 15 -715
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 15 -715
  Trevor Edlund USA 15 -715
  Ville Korhonen Finlandia 15 -715
  Martin Capuder Słowenia 15 -715
  Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 15 -715
164 Janni Reisenauer Austria 14 -716
  Chris Lamb USA 14 -716
  Wili Loukasmaeki Finlandia 14 -716
167 Harri Olli Finlandia 13 -717
  Konrad Janota Polska 13 -717
  Dominik Kastelik Polska 13 -717
170 Matic Benedik Słowenia 12 -718
171 Alexander Henningsen Norwegia 11 -719
  Zeno di Lenardo Włochy 11 -719
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 11 -719
174 Matej Likar Słowenia 10 -720
  Faik Yuksel Turcja 10 -720
  Mateusz Kojzar Polska 10 -720
  Vadim Shishkin Rosja 10 -720
  Carl Henning Lippestad Norwegia 10 -720
  Sepp Lechner Niemcy 10 -720
180 Paul Brasme Francja 9 -721
181 Daniel Althaus Niemcy 8 -722
  Peder Naevestad Pedersen Norwegia 8 -722
  Ivan Lanin Rosja 8 -722
184 Stepan Pasichnyk Ukraina 7 -723
  Leif Christian Brenna Norwegia 7 -723
186 Moritz Baer Niemcy 6 -724
  Juuso Heikkinen Finlandia 6 -724
  Tomaz Verbajs Słowenia 6 -724
  Andrea Morassi Włochy 6 -724
  Rogan Reid Kanada 6 -724
191 Miles Lussi USA 5 -725
  Carl Nordin Szwecja 5 -725
193 Artem Utev Rosja 4 -726
  Casey Larson USA 4 -726
  Andryi Kalinchuk Ukraina 4 -726
196 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 3 -727
  Nigel Lauchlan Kanada 3 -727
  Sebastian Rombach Niemcy 3 -727
199 Anders Ladehaug Norwegia 2 -728
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 2 -728
  Jake Lock Wielka Brytania 2 -728
  Egor Usachev Rosja 2 -728
  Mario Mendel Austria 2 -728
  Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 2 -728
  Johannes Schubert Niemcy 2 -728
206 Christian Heim Niemcy 1 -729
  Sverre Aas Myhr Norwegia 1 -729
  Axel Maylaender Niemcy 1 -729
  Tim Hug Szwajcaria 1 -729
  Trent White USA 1 -729
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 3907  
2 Słowenia Słowenia 2190 -1717
3 Austria Austria 2183 -1724
4 Niemcy Niemcy 1770 -2137
5 USA USA 1221 -2686
6 Szwajcaria Szwajcaria 1160 -2747
7 Finlandia Finlandia 581 -3326
8 Norwegia Norwegia 530 -3377
9 Rosja Rosja 501 -3406
10 Czechy Czechy 347 -3560
11 Włochy Włochy 296 -3611
12 Turcja Turcja 242 -3665
13 Rumunia Rumunia 233 -3674
14 Japonia Japonia 208 -3699
15 Bułgaria Bułgaria 200 -3707
16 Estonia Estonia 149 -3758
17 Holandia Holandia 99 -3808
18 Kanada Kanada 78 -3829
19 Ukraina Ukraina 45 -3862
20 Francja Francja 9 -3898
21 Szwecja Szwecja 5 -3902
22 Wielka Brytania Wielka Brytania 2 -3905

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2014/2015

FIS Cup 2014/2015

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich