TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
Klasyfikacja po konkursie: 11.01.2015, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andrzej Stękała Polska 650  
2 Krzysztof Leja Polska 520 -130
3 Łukasz Podżorski Polska 497 -153
4 Przemysław Kantyka Polska 496 -154
5 Ziga Mandl Słowenia 422 -228
6 Killian Peier Szwajcaria 392 -258
7 Adam Ruda Polska 365 -285
8 Dawid Jarz±bek Polska 334 -316
9 Clemens Aigner Austria 300 -350
10 Gabriel Karlen Szwajcaria 291 -359
11 Ernest Prislic Słowenia 271 -379
12 Danny Queck Niemcy 260 -390
13 Stefan Huber Austria 203 -447
14 Vladimir Zografski Bułgaria 200 -450
  Olli Muotka Finlandia 200 -450
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 200 -450
17 Stanisław Biela Polska 181 -469
18 Christian Friberg USA 171 -479
19 Nicholas Fairall USA 166 -484
20 Lukas Mueller Austria 164 -486
21 Anze Semenic Słowenia 160 -490
22 Luca Egloff Szwajcaria 149 -501
23 Jan Maylaender Niemcy 143 -507
24 Kevin Horlacher Niemcy 137 -513
  William Rhoads USA 137 -513
26 Nicholas Alexander USA 136 -514
  Stephan Leyhe Niemcy 136 -514
28 Jakub Kot Polska 133 -517
29 Thomas Lackner Austria 129 -521
30 David Zauner Austria 127 -523
31 Sebastian Bradatsch Niemcy 125 -525
32 Michael Dreher Niemcy 122 -528
33 Keiichi Sato Japonia 116 -534
34 Paweł Gut Polska 111 -539
  Dejan Judez Słowenia 111 -539
36 Markus Eggenhofer Austria 109 -541
37 Kevin Bickner USA 107 -543
38 Michael Lunardi Włochy 106 -544
39 Andreas Schuler Szwajcaria 102 -548
  Alexey Romashov Rosja 102 -548
41 Sebastian Colloredo Włochy 100 -550
  Andrzej Zapotoczny Polska 100 -550
  Vojtech Stursa Czechy 100 -550
44 Michael Glasder USA 99 -551
45 Anders Johnson USA 98 -552
46 Stian Andre Skinnes Norwegia 96 -554
47 Pascal Bodmer Niemcy 93 -557
48 Viktor Polasek Czechy 91 -559
49 Gasper Bartol Słowenia 90 -560
50 Samet Karta Turcja 87 -563
51 Florian Gugg Austria 85 -565
  Bjoern Koch Austria 85 -565
53 Anton Kalinitschenko Rosja 82 -568
  Tim Fuchs Niemcy 82 -568
55 Eduard Torok Rumunia 80 -570
  Florian Altenburger Austria 80 -570
57 Alexander Sardyko Rosja 79 -571
58 Niklas Wangler Niemcy 77 -573
59 Pascal Egloff Szwajcaria 76 -574
60 David Siegel Niemcy 69 -581
  Marco Grigoli Szwajcaria 69 -581
62 Ulrich Wohlgenannt Austria 68 -582
63 Artur Kukuła Polska 67 -583
64 Tobias Birchler Szwajcaria 63 -587
65 Eetu Nousiainen Finlandia 62 -588
66 Florian Menz Niemcy 61 -589
67 Elias Tollinger Austria 60 -590
  Lars Antonissen Holandia 60 -590
69 Matic Kramarsic Słowenia 59 -591
70 Martin Hamann Niemcy 58 -592
  Martti Nomme Estonia 58 -592
  Francesco Hollaus Austria 58 -592
73 Mitja Meznar Słowenia 56 -594
74 Sebastian Hebel Polska 54 -596
75 Miha Kveder Słowenia 53 -597
  Andrzej G±sienica Polska 53 -597
77 Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 51 -599
78 Johannes Obermayr Austria 50 -600
79 Marius Lindvik Norwegia 48 -602
80 Thomas Ortner Austria 46 -604
81 Sergey Pyzhov Rosja 45 -605
82 Joakim Aune Norwegia 44 -606
  Niko Kytoesaho Finlandia 44 -606
84 Yuto Kinoshita Japonia 42 -608
85 Kristjan Ilves Estonia 41 -609
86 Milos Kadlec Czechy 40 -610
  Timi Zajc Słowenia 40 -610
  Aleksandr Bazhenov Rosja 40 -610
89 Maximilian Kaiser Niemcy 39 -611
90 Sorin Iulian Pitea Rumunia 37 -613
91 Filip Sakala Czechy 36 -614
  Thomas Juffinger Austria 36 -614
  Paul Winter Niemcy 36 -614
94 Jaka Kosec Słowenia 35 -615
  Lasse Moilanen Finlandia 35 -615
96 Eetu Merilainen Finlandia 34 -616
  Rok Urbanc Słowenia 34 -616
98 Robert Valentin Tatu Rumunia 32 -618
  Shota Saito Japonia 32 -618
  Andrii Klymchuk Ukraina 32 -618
  Jan Michalek Czechy 32 -618
102 Sergey Shulaev Rosja 31 -619
103 Petrick Hammann Niemcy 30 -620
  Thomas Hofer Austria 30 -620
  Alexander Haupt USA 30 -620
  Stefan Valentin Blega Rumunia 30 -620
107 Tomasz Byrt Polska 29 -621
  Rishi Vellupillai Norwegia 29 -621
  Domen Prevc Słowenia 29 -621
110 Tomas Friedrich Czechy 28 -622
  Florian Horst Niemcy 28 -622
  Justin Nietzel Niemcy 28 -622
113 Rok Tarman Słowenia 26 -624
114 Artur Sultangulov Rosja 25 -625
115 Oldrik van der Aalst Holandia 24 -626
  Juho Ojala Finlandia 24 -626
  Grigoriy Leontyev Rosja 24 -626
  Felix Greber Austria 24 -626
  Tim Heinrich Niemcy 24 -626
120 Zak Silih Słowenia 23 -627
121 Alexander Shuvalov Rosja 22 -628
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 22 -628
123 Michael Herrmann Niemcy 21 -629
124 Ayberk Demir Turcja 20 -630
  Frantisek Holik Czechy 20 -630
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 20 -630
  Markus Schiffner Austria 20 -630
128 Andreas Alamommo Finlandia 19 -631
  Jaka Tesovnik Słowenia 19 -631
  Antti Aalto Finlandia 19 -631
  Brian Wallace USA 19 -631
132 Jesper Oedegaard Norwegia 18 -632
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 18 -632
  Yuken Iwasa Japonia 18 -632
  Karl-August Tiirmaa Estonia 18 -632
  Marc Ganserer Niemcy 18 -632
137 Artti Aigro Estonia 17 -633
  Pascal Kaelin Szwajcaria 17 -633
139 Denis Veselov Rosja 16 -634
140 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 15 -635
  Ruben de Wit Holandia 15 -635
  Grzegorz Miętus Polska 15 -635
  Franz Weiss Niemcy 15 -635
  Simon Greiderer Austria 15 -635
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 15 -635
  Ville Korhonen Finlandia 15 -635
  Joshua Maurer Kanada 15 -635
  Martin Capuder Słowenia 15 -635
149 Janni Reisenauer Austria 14 -636
  Wili Loukasmaeki Finlandia 14 -636
  Nejc Seretinek Słowenia 14 -636
152 Harri Olli Finlandia 13 -637
  Konrad Janota Polska 13 -637
  Dominik Kastelik Polska 13 -637
155 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 12 -638
  Matic Benedik Słowenia 12 -638
157 AJ Brown USA 11 -639
  Zeno di Lenardo Włochy 11 -639
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 11 -639
160 Sepp Lechner Niemcy 10 -640
  Matej Likar Słowenia 10 -640
  Faik Yuksel Turcja 10 -640
  Mateusz Kojzar Polska 10 -640
  Vadim Shishkin Rosja 10 -640
  Carl Henning Lippestad Norwegia 10 -640
166 Paul Brasme Francja 9 -641
  Nicholas Mattoon USA 9 -641
168 Ivan Lanin Rosja 8 -642
  Daniel Althaus Niemcy 8 -642
  Peder Naevestad Pedersen Norwegia 8 -642
171 Stepan Pasichnyk Ukraina 7 -643
  Leif Christian Brenna Norwegia 7 -643
173 Moritz Baer Niemcy 6 -644
  Juuso Heikkinen Finlandia 6 -644
  Tomaz Verbajs Słowenia 6 -644
176 Carl Nordin Szwecja 5 -645
177 Andryi Kalinchuk Ukraina 4 -646
  Artem Utev Rosja 4 -646
179 Sebastian Rombach Niemcy 3 -647
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 3 -647
181 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 2 -648
  Johannes Schubert Niemcy 2 -648
  Anders Ladehaug Norwegia 2 -648
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 2 -648
  Egor Usachev Rosja 2 -648
  Mario Mendel Austria 2 -648
187 Tim Hug Szwajcaria 1 -649
  Christian Heim Niemcy 1 -649
  Sverre Aas Myhr Norwegia 1 -649
  Axel Maylaender Niemcy 1 -649
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 3656  
2 Austria Austria 1705 -1951
3 Niemcy Niemcy 1633 -2023
4 Słowenia Słowenia 1485 -2171
5 Szwajcaria Szwajcaria 1160 -2496
6 USA USA 983 -2673
7 Norwegia Norwegia 503 -3153
8 Rosja Rosja 501 -3155
9 Finlandia Finlandia 485 -3171
10 Czechy Czechy 347 -3309
11 Rumunia Rumunia 233 -3423
12 Włochy Włochy 217 -3439
13 Japonia Japonia 208 -3448
14 Bułgaria Bułgaria 200 -3456
15 Turcja Turcja 151 -3505
16 Estonia Estonia 149 -3507
17 Holandia Holandia 99 -3557
18 Ukraina Ukraina 45 -3611
19 Kanada Kanada 15 -3641
20 Francja Francja 9 -3647
21 Szwecja Szwecja 5 -3651

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2014/2015

FIS Cup 2014/2015

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »