Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 28.09.2014, Rasnov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andrzej Stękała Polska 439  
2 Killian Peier Szwajcaria 392 -47
3 Krzysztof Leja Polska 386 -53
4 Łukasz Podżorski Polska 374 -65
5 Adam Ruda Polska 320 -119
6 Ziga Mandl Słowenia 305 -134
7 Przemysław Kantyka Polska 292 -147
8 Danny Queck Niemcy 260 -179
9 Dawid Jarz±bek Polska 248 -191
10 Gabriel Karlen Szwajcaria 242 -197
11 Ernest Prislic Słowenia 211 -228
12 Stefan Huber Austria 203 -236
13 Olli Muotka Finlandia 200 -239
  Vladimir Zografski Bułgaria 200 -239
  Clemens Aigner Austria 200 -239
16 Nicholas Fairall USA 166 -273
17 Lukas Mueller Austria 164 -275
18 Anze Semenic Słowenia 160 -279
19 Luca Egloff Szwajcaria 149 -290
20 Kevin Horlacher Niemcy 137 -302
21 Nicholas Alexander USA 136 -303
  Stephan Leyhe Niemcy 136 -303
23 Christian Friberg USA 130 -309
24 Sebastian Bradatsch Niemcy 125 -314
25 Thomas Lackner Austria 121 -318
26 Keiichi Sato Japonia 116 -323
27 Markus Eggenhofer Austria 109 -330
28 William Rhoads USA 108 -331
29 Paweł Gut Polska 106 -333
30 Jan Maylaender Niemcy 105 -334
31 Stanisław Biela Polska 101 -338
32 Sebastian Colloredo Włochy 100 -339
  Andrzej Zapotoczny Polska 100 -339
34 Michael Lunardi Włochy 96 -343
  Stian Andre Skinnes Norwegia 96 -343
36 Pascal Bodmer Niemcy 93 -346
37 Gasper Bartol Słowenia 90 -349
38 Florian Gugg Austria 85 -354
39 Dejan Judez Słowenia 82 -357
  Tim Fuchs Niemcy 82 -357
41 Florian Altenburger Austria 80 -359
  Eduard Torok Rumunia 80 -359
43 Alexander Sardyko Rosja 79 -360
44 Niklas Wangler Niemcy 77 -362
45 Bjoern Koch Austria 73 -366
46 David Siegel Niemcy 69 -370
47 Jakub Kot Polska 68 -371
  Ulrich Wohlgenannt Austria 68 -371
49 Kevin Bickner USA 67 -372
50 Florian Menz Niemcy 61 -378
51 Lars Antonissen Holandia 60 -379
52 Martin Hamann Niemcy 58 -381
  Martti Nomme Estonia 58 -381
  Francesco Hollaus Austria 58 -381
55 Sebastian Hebel Polska 54 -385
56 Miha Kveder Słowenia 53 -386
57 Marco Grigoli Szwajcaria 51 -388
  Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 51 -388
59 Johannes Obermayr Austria 50 -389
60 Michael Glasder USA 47 -392
61 Niko Kytoesaho Finlandia 44 -395
  Joakim Aune Norwegia 44 -395
63 Artur Kukuła Polska 42 -397
  Yuto Kinoshita Japonia 42 -397
65 Kristjan Ilves Estonia 41 -398
66 Timi Zajc Słowenia 40 -399
67 Maximilian Kaiser Niemcy 39 -400
68 Sorin Iulian Pitea Rumunia 37 -402
69 Sergey Pyzhov Rosja 36 -403
  Thomas Juffinger Austria 36 -403
  Paul Winter Niemcy 36 -403
72 Jaka Kosec Słowenia 35 -404
  Lasse Moilanen Finlandia 35 -404
74 Rok Urbanc Słowenia 34 -405
  Eetu Merilainen Finlandia 34 -405
76 Robert Valentin Tatu Rumunia 32 -407
  Shota Saito Japonia 32 -407
  Anton Kalinitschenko Rosja 32 -407
79 Samet Karta Turcja 31 -408
  Sergey Shulaev Rosja 31 -408
81 Petrick Hammann Niemcy 30 -409
  Thomas Hofer Austria 30 -409
83 Stefan Valentin Blega Rumunia 29 -410
  Tobias Birchler Szwajcaria 29 -410
  Domen Prevc Słowenia 29 -410
86 Andrii Klymchuk Ukraina 28 -411
87 Rok Tarman Słowenia 26 -413
  Viktor Polasek Czechy 26 -413
89 Felix Greber Austria 24 -415
  Tim Heinrich Niemcy 24 -415
  Juho Ojala Finlandia 24 -415
92 Zak Silih Słowenia 23 -416
93 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 22 -417
94 Adrian Soerensen Livelten Norwegia 20 -419
  Ayberk Demir Turcja 20 -419
96 Andreas Alamommo Finlandia 19 -420
  Matic Kramarsic Słowenia 19 -420
  Antti Aalto Finlandia 19 -420
99 Yuken Iwasa Japonia 18 -421
  Karl-August Tiirmaa Estonia 18 -421
  Marc Ganserer Niemcy 18 -421
  Andreas Schuler Szwajcaria 18 -421
103 Pascal Kaelin Szwajcaria 17 -422
  Artti Aigro Estonia 17 -422
105 Michael Herrmann Niemcy 16 -423
106 Ruben de Wit Holandia 15 -424
  Simon Greiderer Austria 15 -424
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 15 -424
  Ville Korhonen Finlandia 15 -424
  Joshua Maurer Kanada 15 -424
  Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 15 -424
112 Janni Reisenauer Austria 14 -425
  Wili Loukasmaeki Finlandia 14 -425
114 Dominik Kastelik Polska 13 -426
  Pascal Egloff Szwajcaria 13 -426
  Harri Olli Finlandia 13 -426
117 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 12 -427
  Tomas Friedrich Czechy 12 -427
119 Zeno di Lenardo Włochy 11 -428
  Andrzej G±sienica Polska 11 -428
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 11 -428
  Aleksandr Bazhenov Rosja 11 -428
123 Faik Yuksel Turcja 10 -429
  Mateusz Kojzar Polska 10 -429
  Artur Sultangulov Rosja 10 -429
  Justin Nietzel Niemcy 10 -429
  Sepp Lechner Niemcy 10 -429
  Matej Likar Słowenia 10 -429
129 Franz Weiss Niemcy 9 -430
  Paul Brasme Francja 9 -430
  Nicholas Mattoon USA 9 -430
132 Daniel Althaus Niemcy 8 -431
  Jan Michalek Czechy 8 -431
  Jaka Tesovnik Słowenia 8 -431
  Anders Johnson USA 8 -431
  Ivan Lanin Rosja 8 -431
137 Stepan Pasichnyk Ukraina 7 -432
  Vadim Shishkin Rosja 7 -432
139 Moritz Baer Niemcy 6 -433
  Juuso Heikkinen Finlandia 6 -433
  Konrad Janota Polska 6 -433
  Denis Veselov Rosja 6 -433
  Tomaz Verbajs Słowenia 6 -433
144 Carl Nordin Szwecja 5 -434
  Alexander Haupt USA 5 -434
146 Artem Utev Rosja 4 -435
  Andryi Kalinchuk Ukraina 4 -435
148 Sebastian Rombach Niemcy 3 -436
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 3 -436
150 David Zauner Austria 2 -437
  Mario Mendel Austria 2 -437
  AJ Brown USA 2 -437
  Johannes Schubert Niemcy 2 -437
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 2 -437
155 Axel Maylaender Niemcy 1 -438
  Tim Hug Szwajcaria 1 -438
  Christian Heim Niemcy 1 -438
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2585  
2 Niemcy Niemcy 1416 -1169
3 Austria Austria 1334 -1251
4 Słowenia Słowenia 1131 -1454
5 Szwajcaria Szwajcaria 912 -1673
6 USA USA 678 -1907
7 Finlandia Finlandia 423 -2162
8 Rosja Rosja 235 -2350
9 Rumunia Rumunia 232 -2353
10 Japonia Japonia 208 -2377
11 Włochy Włochy 207 -2378
12 Bułgaria Bułgaria 200 -2385
13 Norwegia Norwegia 160 -2425
14 Estonia Estonia 149 -2436
15 Turcja Turcja 95 -2490
16 Holandia Holandia 75 -2510
17 Czechy Czechy 46 -2539
18 Ukraina Ukraina 41 -2544
19 Kanada Kanada 15 -2570
20 Francja Francja 9 -2576
21 Szwecja Szwecja 5 -2580

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2014/2015

FIS Cup 2014/2015

Kalendarium
Kamil Stoch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich