TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
Klasyfikacja po konkursie: 10.02.2013, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Schiffner Austria 300  
2 David Winkler Niemcy 258 -42
3 Mikhail Maksimochkin Rosja 250 -50
4 Daniel Althaus Niemcy 248 -52
5 Volodymyr Veredyuk Ukraina 225 -75
6 Vladislav Boyarintsev Rosja 221 -79
7 Radik Zhaparov Kazachstan 209 -91
8 Remus Tudor Rumunia 201 -99
9 Janne Happonen Finlandia 200 -100
10 Sorin Iulian Pitea Rumunia 195 -105
11 David Unterberger Austria 180 -120
12 Cestmir Kozisek Czechy 170 -130
13 Olli Muotka Finlandia 160 -140
14 Felix Brodauf Niemcy 150 -150
  Felix Schoft Niemcy 150 -150
16 Markus Eggenhofer Austria 140 -160
17 Pascal Kaelin Szwajcaria 132 -168
18 Tobias Bogner Niemcy 130 -170
  Artur Kukuła Polska 130 -170
20 Thomas Diethart Austria 125 -175
21 Andrii Klymchuk Ukraina 120 -180
  Florian Horst Niemcy 120 -180
23 Tobias Lugert Niemcy 119 -181
24 Christoph Stauder Austria 116 -184
25 Kevin Horlacher Niemcy 115 -185
26 Eduard Torok Rumunia 114 -186
27 Chil-Ku Kang Korea Pd. 110 -190
28 Łukasz Rutkowski Polska 109 -191
29 Robert Valentin Tatu Rumunia 108 -192
30 Pascal Egloff Szwajcaria 105 -195
  Johannes Obermayr Austria 105 -195
  Sami Niemi Finlandia 105 -195
33 Sacha Gardet Francja 104 -196
34 Matej Dobovsek Słowenia 101 -199
35 Jure Sinkovec Słowenia 100 -200
36 Przemysław Kantyka Polska 96 -204
37 Michael Lunardi Włochy 94 -206
  Pascal Sommer Szwajcaria 94 -206
39 Ruben de Wit Holandia 93 -207
  Vojtech Stursa Czechy 93 -207
41 Mika Kulmala Finlandia 90 -210
42 Markus Eisenbichler Niemcy 84 -216
43 Łukasz Podżorski Polska 83 -217
44 Florian Menz Niemcy 82 -218
45 Lukas Hlava Czechy 80 -220
  Andraz Pograjc Słowenia 80 -220
  Rafał ¦liż Polska 80 -220
48 Yuhei Sasaki Japonia 79 -221
  Guillaume Berney Szwajcaria 79 -221
50 Lauri Asikainen Finlandia 77 -223
  Oldrik van der Aalst Holandia 77 -223
  Luca Egloff Szwajcaria 77 -223
53 Filip Sakala Czechy 74 -226
  Andrzej Zapotoczny Polska 74 -226
  Milos Kadlec Czechy 74 -226
  Tomas Friedrich Czechy 74 -226
  Jiri Mazoch Czechy 74 -226
58 Stefan Hayboeck Austria 72 -228
59 Krzysztof Leja Polska 69 -231
60 Jakub Kot Polska 67 -233
61 Matti Herola Finlandia 66 -234
  Clemens Aigner Austria 66 -234
  Eric Mitchell Kanada 66 -234
64 Adam Ruda Polska 65 -235
  Patrick Streitler Austria 65 -235
66 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 64 -236
67 Sergey Shulaev Rosja 61 -239
  Ziga Mandl Słowenia 61 -239
  Bjoern Koch Austria 61 -239
70 Takashi Sawara Japonia 60 -240
  Robert Kranjec Słowenia 60 -240
72 Miika Ylipulli Finlandia 58 -242
73 Dawid Kanik Polska 55 -245
74 Tobias Loeffler Niemcy 54 -246
75 Jonas Gropen Soegard Norwegia 52 -248
  Joakim Aune Norwegia 52 -248
77 Jarkko Määttä Finlandia 51 -249
78 Brian Wallace USA 50 -250
  Thomas Morgenstern Austria 50 -250
80 Michael Dreher Niemcy 48 -252
  Patrik Lichy Słowacja 48 -252
82 Tord Markussen Hammer Norwegia 47 -253
83 Marat Zhaparov Kazachstan 46 -254
84 Philipp Aschenwald Austria 45 -255
85 Andreas Schuler Szwajcaria 44 -256
  Shota Tanaka Japonia 44 -256
  Maksim Migachev Rosja 44 -256
88 Miha Kveder Słowenia 43 -257
89 Sebastian Okas Polska 42 -258
  Dusty Korek Kanada 42 -258
  Morten Oegar Rastad Norwegia 42 -258
92 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 41 -259
93 Sebastian Klinga Finlandia 40 -260
  Olivier Anken Szwajcaria 40 -260
95 Alexander Haupt USA 37 -263
96 Simon Greiderer Austria 36 -264
  David Ripper Czechy 36 -264
  Pascal Bodmer Niemcy 36 -264
  Thomas Juffinger Austria 36 -264
  Alessio de Crignis Włochy 36 -264
101 Sami Heiskanen Finlandia 35 -265
  Jere Kykkänen Finlandia 35 -265
103 Elias Tollinger Austria 34 -266
  Benjamin Raffort Francja 34 -266
  Sami Saapunki Finlandia 34 -266
106 Pius Paschke Niemcy 33 -267
107 Roman Koudelka Czechy 32 -268
  Antti Aalto Finlandia 32 -268
  Michael Herrmann Niemcy 32 -268
110 Gabriel Karlen Szwajcaria 31 -269
111 Ville Larinto Finlandia 29 -271
  Nejc Dezman Słowenia 29 -271
  Denis Veselov Rosja 29 -271
114 Vladislav Skachilov Rosja 28 -272
  Sebastian Reuschel Niemcy 28 -272
116 Niklas Wangler Niemcy 26 -274
117 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 25 -275
  Alexander Hayboeck Austria 25 -275
119 Alex Insam Włochy 24 -276
  Konstantin Reshetnikov Rosja 24 -276
  Stefan Valentin Blega Rumunia 24 -276
122 Ales Hlebanja Słowenia 23 -277
123 Samuel Wiget Szwajcaria 22 -278
  Michał Milczanowski Polska 22 -278
  Andreas Strolz Austria 22 -278
126 Nejc Seretinek Słowenia 20 -280
  Heung Chul Choi Korea Pd. 20 -280
  Sebastian Bradatsch Niemcy 20 -280
129 Sergey Pyzhov Rosja 19 -281
  Konrad Janota Polska 19 -281
  Lars Antonissen Holandia 19 -281
132 Thomas Ortner Austria 18 -282
  Daniel Huber Austria 18 -282
  Szilvester Kozma Rumunia 18 -282
135 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 16 -284
  Tim Babnik Słowenia 16 -284
137 David Bartos Czechy 15 -285
  Roberto Dellasega Włochy 15 -285
  Jakub Wolny Polska 15 -285
  Franz Roeder Niemcy 15 -285
141 Deyan Funtarov Bułgaria 14 -286
  Zak Silih Słowenia 14 -286
  Florian Gugg Austria 14 -286
144 Vit Hacek Czechy 13 -287
  Tomas Zmoray Słowacja 13 -287
  Mateusz Kojzar Polska 13 -287
  Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 13 -287
  Sergei Kulikov Rosja 13 -287
149 Jan Soucek Czechy 12 -288
  Pavel Kolmakov Kazachstan 12 -288
151 Ossi-Pekka Valta Finlandia 11 -289
  Andrey Pachin Rosja 11 -289
  Daniel Fudel Niemcy 11 -289
  Kristjan Ilves Estonia 11 -289
  Ildar Valitov Rosja 11 -289
156 Aljaz Vodan Słowenia 10 -290
  Rico de Jong Holandia 10 -290
  Roman Gornostaev Rosja 10 -290
159 Stanisław Biela Polska 9 -291
  Julien Faivre Rampant Francja 9 -291
  Jakob Grimholm Szwecja 9 -291
162 Alexandru Mocanita Rumunia 8 -292
  Dominik Maylaender Niemcy 8 -292
  Shyngys Kalykov Kazachstan 8 -292
  Mathis Rebne Stenseth Norwegia 8 -292
  Vadym Mulyk Ukraina 8 -292
167 Andryi Kalinchuk Ukraina 7 -293
  Illimar Paern Estonia 7 -293
  Juho Ojala Finlandia 7 -293
  Nicholas Alexander USA 7 -293
  Alexander Khalezov Rosja 7 -293
  Artem Utev Rosja 7 -293
173 Henrik Heinz Niemcy 6 -294
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 6 -294
175 Riku Taehkaevuori Finlandia 5 -295
  Christian Heim Niemcy 5 -295
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 5 -295
178 Roman Sukhomenyuk Ukraina 4 -296
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 4 -296
  Diego Dellasega Włochy 4 -296
  Tobias Birchler Szwajcaria 4 -296
  Akram Adilov Kazachstan 4 -296
  Adrian Vornicu Rumunia 4 -296
  Alexander Henningsen Norwegia 4 -296
  Antti Määttä Finlandia 4 -296
186 Martti Nomme Estonia 3 -297
  Serhiy Drozdov Ukraina 3 -297
  Dominik Leischker Niemcy 3 -297
  Aapo Lehtinen Finlandia 3 -297
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 3 -297
  Gasper Klinec Słowenia 3 -297
192 Akos Szilagyi Węgry 2 -298
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 2 -298
  Szymon Szostok Polska 2 -298
  Tim Heinrich Niemcy 2 -298
  Ulrich Wohlgenannt Austria 2 -298
197 Zeno di Lenardo Włochy 1 -299
  Jan Zięba Polska 1 -299
  Maximilian Piater Niemcy 1 -299
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1724  
2 Austria Austria 1530 -194
3 Finlandia Finlandia 1042 -682
4 Polska Polska 1015 -709
5 Rosja Rosja 795 -929
6 Czechy Czechy 747 -977
7 Rumunia Rumunia 690 -1034
8 Szwajcaria Szwajcaria 628 -1096
9 Słowenia Słowenia 560 -1164
10 Ukraina Ukraina 394 -1330
11 Kazachstan Kazachstan 282 -1442
12 Norwegia Norwegia 256 -1468
13 Holandia Holandia 199 -1525
14 Japonia Japonia 183 -1541
15 Włochy Włochy 174 -1550
16 Francja Francja 147 -1577
17 Korea Pd. Korea Pd. 130 -1594
18 Kanada Kanada 108 -1616
19 USA USA 94 -1630
20 Słowacja Słowacja 61 -1663
21 Estonia Estonia 21 -1703
22 Białoru¶ Białoru¶ 16 -1708
23 Bułgaria Bułgaria 14 -1710
24 Szwecja Szwecja 9 -1715
25 Węgry Węgry 2 -1722

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2012/2013

FIS Cup 2012/2013

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »